Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Избрахте: „100 живота“ на Галена е Попфолк хит на 2020-а

https://signal.bg/попфолк-хит-2020-галена-100-живота/

 

Сигнал какво са си избрали не ме интересува, всички знаем кой е истинския поп-фолк хит на 2020! 

 

  • Love 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Песента на Галена е хубава, но истинския хит на 2020 е на Коце и Софи- Проблем. ❤️ 💥💥💥🎶🎶🎶🎶🔝🔝🔝 Второ място не му отива

Разбира се, че му отива, все пак песента е кавър на друга българска песен, да не говорим, че песента е гръцка. 

  • Like 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Много интересна песен. Защо ли не съм я чувал... От кой албум е?

На обложката е Екстра жена, мисля, че е от нея. КУРаж и Марихуана бяха руски кавъри.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gentleman. каза:

Кама нещо на нослето ли си е правила?!?

Не знам, но на тази снимка е изкопирала нашата Таня @zai4eto82от-до! https://www.instagram.com/p/CL3-qbDl0OV/

Изражение, поза, сочни устни - 1:1!

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня ни Боева се оправдава

Таня Боева: Не е „пенсия“, награда за специални заслуги е

Таня Боева се почувства засегната от тиражираната новина, че е първата пенсионирана попфолк певица заради заслуги.

 

Повод да отговори дадоха десетките статии, визиращи определената като пенсия „Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ от Министерството на културата, която ще й бъде изплащана ежемесечно в продължение на три години.

Певицата стартира кариерата си в поп жанра, а на сцената на „Златния Орфей“ завоюва престижното отличие „Първа награда за млад изпълнител“, което е и повод да попадне в списъка на Министерството на културата, заедно с много други певци, на които ще бъдат изплащани ежемесечни суми за заслуги.

Публикуваме без редакторска намеса, написаното от певицата:

„На вниманието на тези, които живо се интересуват!
Разбира се, че не е „пенсия“ . От Министерството на културата точно, кратко и ясно са се обосновали в изказа си : “ Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ ! (срок- 3г. “ пенсията“ има ли срок!)
И до днес, най-горда и оценена се чувствам от Приза “ Първа награда за млад изпълнител“ на легендарния фестивал „Златния Орфей“. Само на 21 , с целият живот и кариера пред мен, бях удостоена с най-голямото отличие, в най-престижния фестивал, от 13- членно жури ,начело с Йорданка Христова и Емил Димитров. Тази награда промени представите ми за това кое е трудно и възможно…накара ме да повярвам, че мечтите се сбъдват и че няма невъзможни неща. Когато човек е упорит, трудолюбив, последователен и работи за мечтите си!
Типично в „хищническо- журналистически стил“, с ясното съзнание, че „новината“ ще бъде сигурно и бързо изконсумирана, авторът на първо-статията, съзнателно оформя заглавието така.Знае че точно това ще удовлетвори жаждата, вкуса на читатателя у нас. (Типично – българска народопсихология .) Знаейки прекрасно, че на никой не му е интересно кой какво е спечелил. Това само по себе си би била една чисто позитивна новина! А кога Вуте се е интересувал какво е спечелил „комшията“! Друго си е добрата, никого интересуваща и радваща новина да се поизкриви и да зазвучи гротескно, негативно, загрозяващо, състаряващо … И ето, Хоп- „Наградата“ се превръща в „пенсия“- право в десятката! Вуте вече е доволен ,“ новината“ се множи и размножава! 🙂
Всеки сам себе си определя какъв е! А какъв си се разбира от това, коя енергия те „храни“.
Тест: Теб,кое те нахрани ? „Наградата“ или “ пенсията“ ?!
ПС 🙂 Приемам с любов и благодарност: уважението и почитта, с която съм удостоена от Министерството на културата! 25години след приза от „Зл. Орфей“ ! Благодаря за наградата!
А, кой как ще я нарича, уважи или омаловажи си е единствено и само негов проблем! Мир вам! ❤

 

Звучи по-дърта от бабичка! 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Таня ни Боева се оправдава

Таня Боева: Не е „пенсия“, награда за специални заслуги е

Таня Боева се почувства засегната от тиражираната новина, че е първата пенсионирана попфолк певица заради заслуги.

 

Повод да отговори дадоха десетките статии, визиращи определената като пенсия „Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ от Министерството на културата, която ще й бъде изплащана ежемесечно в продължение на три години.

Певицата стартира кариерата си в поп жанра, а на сцената на „Златния Орфей“ завоюва престижното отличие „Първа награда за млад изпълнител“, което е и повод да попадне в списъка на Министерството на културата, заедно с много други певци, на които ще бъдат изплащани ежемесечни суми за заслуги.

Публикуваме без редакторска намеса, написаното от певицата:

„На вниманието на тези, които живо се интересуват!
Разбира се, че не е „пенсия“ . От Министерството на културата точно, кратко и ясно са се обосновали в изказа си : “ Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ ! (срок- 3г. “ пенсията“ има ли срок!)
И до днес, най-горда и оценена се чувствам от Приза “ Първа награда за млад изпълнител“ на легендарния фестивал „Златния Орфей“. Само на 21 , с целият живот и кариера пред мен, бях удостоена с най-голямото отличие, в най-престижния фестивал, от 13- членно жури ,начело с Йорданка Христова и Емил Димитров. Тази награда промени представите ми за това кое е трудно и възможно…накара ме да повярвам, че мечтите се сбъдват и че няма невъзможни неща. Когато човек е упорит, трудолюбив, последователен и работи за мечтите си!
Типично в „хищническо- журналистически стил“, с ясното съзнание, че „новината“ ще бъде сигурно и бързо изконсумирана, авторът на първо-статията, съзнателно оформя заглавието така.Знае че точно това ще удовлетвори жаждата, вкуса на читатателя у нас. (Типично – българска народопсихология .) Знаейки прекрасно, че на никой не му е интересно кой какво е спечелил. Това само по себе си би била една чисто позитивна новина! А кога Вуте се е интересувал какво е спечелил „комшията“! Друго си е добрата, никого интересуваща и радваща новина да се поизкриви и да зазвучи гротескно, негативно, загрозяващо, състаряващо … И ето, Хоп- „Наградата“ се превръща в „пенсия“- право в десятката! Вуте вече е доволен ,“ новината“ се множи и размножава! 🙂
Всеки сам себе си определя какъв е! А какъв си се разбира от това, коя енергия те „храни“.
Тест: Теб,кое те нахрани ? „Наградата“ или “ пенсията“ ?!
ПС 🙂 Приемам с любов и благодарност: уважението и почитта, с която съм удостоена от Министерството на културата! 25години след приза от „Зл. Орфей“ ! Благодаря за наградата!
А, кой как ще я нарича, уважи или омаловажи си е единствено и само негов проблем! Мир вам! ❤

 

Звучи по-дърта от бабичка! 

Все едно чета фанатичните фермани на някои лица от форума. Новата сура я е направила много тънкообидна. Пенсионерка е и точка! Моля да си спазва зеления коридор за пазар от 8 до 10 и да не се бута с младите. :D

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Таня ни Боева се оправдава

Таня Боева: Не е „пенсия“, награда за специални заслуги е

Таня Боева се почувства засегната от тиражираната новина, че е първата пенсионирана попфолк певица заради заслуги.

 

Повод да отговори дадоха десетките статии, визиращи определената като пенсия „Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ от Министерството на културата, която ще й бъде изплащана ежемесечно в продължение на три години.

Певицата стартира кариерата си в поп жанра, а на сцената на „Златния Орфей“ завоюва престижното отличие „Първа награда за млад изпълнител“, което е и повод да попадне в списъка на Министерството на културата, заедно с много други певци, на които ще бъдат изплащани ежемесечни суми за заслуги.

Публикуваме без редакторска намеса, написаното от певицата:

„На вниманието на тези, които живо се интересуват!
Разбира се, че не е „пенсия“ . От Министерството на културата точно, кратко и ясно са се обосновали в изказа си : “ Награда за специални заслуги и принос в изкуството“ ! (срок- 3г. “ пенсията“ има ли срок!)
И до днес, най-горда и оценена се чувствам от Приза “ Първа награда за млад изпълнител“ на легендарния фестивал „Златния Орфей“. Само на 21 , с целият живот и кариера пред мен, бях удостоена с най-голямото отличие, в най-престижния фестивал, от 13- членно жури ,начело с Йорданка Христова и Емил Димитров. Тази награда промени представите ми за това кое е трудно и възможно…накара ме да повярвам, че мечтите се сбъдват и че няма невъзможни неща. Когато човек е упорит, трудолюбив, последователен и работи за мечтите си!
Типично в „хищническо- журналистически стил“, с ясното съзнание, че „новината“ ще бъде сигурно и бързо изконсумирана, авторът на първо-статията, съзнателно оформя заглавието така.Знае че точно това ще удовлетвори жаждата, вкуса на читатателя у нас. (Типично – българска народопсихология .) Знаейки прекрасно, че на никой не му е интересно кой какво е спечелил. Това само по себе си би била една чисто позитивна новина! А кога Вуте се е интересувал какво е спечелил „комшията“! Друго си е добрата, никого интересуваща и радваща новина да се поизкриви и да зазвучи гротескно, негативно, загрозяващо, състаряващо … И ето, Хоп- „Наградата“ се превръща в „пенсия“- право в десятката! Вуте вече е доволен ,“ новината“ се множи и размножава! 🙂
Всеки сам себе си определя какъв е! А какъв си се разбира от това, коя енергия те „храни“.
Тест: Теб,кое те нахрани ? „Наградата“ или “ пенсията“ ?!
ПС 🙂 Приемам с любов и благодарност: уважението и почитта, с която съм удостоена от Министерството на културата! 25години след приза от „Зл. Орфей“ ! Благодаря за наградата!
А, кой как ще я нарича, уважи или омаловажи си е единствено и само негов проблем! Мир вам! ❤

 

Звучи по-дърта от бабичка! 

Е 46 години не е хептен възрастна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Е 46 години не е хептен възрастна. 

Така е, ама защо просто не приеме всичко с чувство за хумор? Кому са нужни тия дъъълги обяснения и оправдания? Плюс това тя не пуска песни, така че в известен смисъл Е пенсионирана. А и пенсиите от ТЕЛК имат срок, и той е точно 3 години :D

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Така е, ама защо просто не приеме всичко с чувство за хумор? Кому са нужни тия дъъълги обяснения и оправдания? Плюс това тя не пуска песни, така че в известен смисъл Е пенсионирана. А и пенсиите от ТЕЛК имат срок, и той е точно 3 години :D

Абе, моля ти се, вместо да се радва, типично по нафталинено-естрадски дебилизъм мрънка и се пеняви. ПаднА ми фочите! Личи си, че й е болно място възрастта и не трета, ми четвърта глава ще си пришие. 

  • Like 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Абе, моля ти се, вместо да се радва, типично по нафталинено-естрадски дебилизъм мрънка и се пеняви. ПаднА ми фочите! Личи си, че й е болно място възрастта и не трета, ми четвърта глава ще си пришие. 

Да ги даде на мене и тебе, па тя да си остане вечно на 18 ако ще. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Не знам, но на тази снимка е изкопирала нашата Таня @zai4eto82от-до! https://www.instagram.com/p/CL3-qbDl0OV/

Изражение, поза, сочни устни - 1:1!

 

Има, има.. И пак ще си я харесвам въпреки новият нос! ❤️😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Честита Баба Марта на всички ... Живи,здрави и много щастливи.      
Целувам  Ви🤍❤️🤍❤️🤍❤️

 

154813048_276653637155820_6514378032190224327_o.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от София са ми мнооооу зле салони за красота. Само второразрядни чалгарки и дами ги ползват. От днес има за МЕН само 1 салон: Клеопатра в Габраво. Великата ВАНЯ ВЕЛИКОВА ще ме прави.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Тия от София са ми мнооооу зле салони за красота. Само второразрядни чалгарки и дами ги ползват. От днес има за МЕН само 1 салон: Клеопатра в Габраво. Великата ВАНЯ ВЕЛИКОВА ще ме прави.

Побързай, преди да е отпрашила за Дубай!

https://www.instagram.com/stories/kleopatra8686/2519844667626017158/

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Най-сладкото същество на планетата! ❤️ Кучето също е симпатично.

154751011_209640954275029_7425541820119140745_n (1).jpg

Завесите наистина могат да претендират за най-сладкото нещо на планетата.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Тия от София са ми мнооооу зле салони за красота. Само второразрядни чалгарки и дами ги ползват. От днес има за МЕН само 1 салон: Клеопатра в Габраво. Великата ВАНЯ ВЕЛИКОВА ще ме прави.

Даже и филър ще ти сложи. А може и да ти го даде да си го сложиш сама.

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...