Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

За чалга и музика може и да спорим, но наистина по сериозните теми сме на едно мнение 101%, както и трябва да бъдат разумните хора. Не знам какъв човек трябва да си, за да говориш глупости. Нямате си и на идея какво се случва по болниците. Хората стоят отвън и плачат, защото близките им са интубирани. Всеки ден са на студа, и са там не от простотия, а от страх да не чуят най - лошото. Търсят се донори с антитела, какво ли не, а нашият полу идиот Галин тръгнал да говори глупости. Ми както каза шефа ти, ако таланта ти е да пееш - пей мама ти да еба. Направи концерт като Глория, Преслава, Ивана, Камелия. Гледай кво правят големите, пък останалото остави на умните. 

 

Като е толкова ербап, да иде доброволец в някое ковид отделение да пръска и чисти, да видим какви сторита ще качи тогава.

преди 1 час, NazzkO каза:

Очаквам Анелия да избухне днес, а вие да рипортвате педелин. Ше има гивъуей за тези, които го направят и няма ограничения за нроя на пътите. Милият... целият му розов балон се руши... какъв жалкар, да продава от алиекспрес и шеметно да търси снимка на платове в гугъл да доказва, че той ги шие, като всички знаем, че единственото шито нещо е той.

Иначе за гивъуея... какво предпочитате, савекс или една нощ в приказките?

Ето какво искам. Моля и благодаря!

https://www.tiktok.com/@gulhansenowi/video/6894964434469391618?lang=en

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Като е толкова ербап, да иде доброволец в някое ковид отделение да пръска и чисти, да видим какви сторита ще качи тогава.

Ето какво искам. Моля и благодаря!

https://www.tiktok.com/@gulhansenowi/video/6894964434469391618?lang=en

Алтернативно ще се съгласим и на, още повече е сезона :) 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Алтернативно ще се съгласим и на, още повече е сезона :) 

 

Аз тъкмо се облякох да ида да си купя, но няма да откажа и бедава! 

Връщам жеста и черпя с плод от рая и първия клип на Президента! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Абе тая Биляниш (Всяка нова) нали била тийнейджърка, пък гледам, че бебе има. :blink: На вид ми мяза на несполучлив микс от Гергана и Бейонсе. Най-красивата тийнейджърка певица - дръжки. Друга е. Няма да казвам коя.

Lidia wannabe. 

132108296_446001186535909_1885245081704120967_n.jpg.ee569591e2ff08c560ce09758e0ae8e9.jpg

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Маджуна голям хейт отнася - пусна три песни, и под трите му пишат, че не става и да се отказва. Според мен Галин още догодина ще му бие шута, той обича да извлича ползи и дивиденти, а от него такива няма да види. Най много да го остави да пише музиката на някои парчета и дотам. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Маджуна голям хейт отнася - пусна три песни, и под трите му пишат, че не става и да се отказва. Според мен Галин още догодина ще му бие шута, той обича да извлича ползи и дивиденти, а от него такива няма да види. Най много да го остави да пише музиката на някои парчета и дотам. 

За съжаление наистина всички песни с негово участие са провали. Доказателството, че не от всеки с приятна визия става певец. Подозирам, че и Адам го чака същото. Дуетът с Лидия имаше успех заради нея. Ако хората го харесваха мъжкото трио нямаше да има толкова малко гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Абе тая Биляниш (Всяка нова) нали била тийнейджърка, пък гледам, че бебе има. :blink: На вид ми мяза на несполучлив микс от Гергана и Бейонсе. Най-красивата тийнейджърка певица - дръжки. Друга е. Няма да казвам коя.

Спечели награда за най-красива тийнейджърка преди години. Иначе мисля, че все още е тийн, май е 01. И има бебе, да.

Племенница е на Златю Баретата или някоя от другите мутри. И е участвала в Големите надежди.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

За съжаление наистина всички песни с негово участие са провали. Доказателството, че не от всеки с приятна визия става певец. Подозирам, че и Адам го чака същото. Дуетът с Лидия имаше успех заради нея. Ако хората го харесваха мъжкото трио нямаше да има толкова малко гледания.

хахаха 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Спечели награда за най-красива тийнейджърка преди години. Иначе мисля, че все още е тийн, май е 01. И има бебе, да.

Племенница е на Златю Баретата или някоя от другите мутри. И е участвала в Големите надежди.

Сори, ама Коя? 01 не върви. Вотът вече реши - 76 е нейния номер, поради сходство с егенето, поне визуално :) 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, .close to me. каза:

Чуден е този канал! Припомних си и продължавам да слушам много любими песни... Кой го държи? 

 

На който и да е клиповете са сваляни от Вбокс 7

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая балади, и то коя от коя по-хубави, дочаках да се сетят да предложат стойностна музика, Соня, Алфите, Анелия, едно голямо браво, аман от гадни комерси и другите големи малко да се сетят, в това отношение Галена и Преслава никакъв пример не дават, Галена поне със "Сърце" още е прясна и самата песен е велика, но Петя се излага.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

Маджуна голям хейт отнася - пусна три песни, и под трите му пишат, че не става и да се отказва. Според мен Галин още догодина ще му бие шута, той обича да извлича ползи и дивиденти, а от него такива няма да види. Най много да го остави да пише музиката на някои парчета и дотам. 

Според мен Галин го е взел, за да му прави песни за без пари. Поне песните да бяха слушаеми, но уви...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато рекламираш проекта от който си изключена...:crying_anim02:

И все пак удариш едно рамо на прясно напуснала колежка, за да му е гадно на "шефа":1000(14):

dana insta.png

  • Thanks 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарите взеха да се събуждат по празниците. Добри парчета излязоха тези дни, подходящи за слушане дори извън клубове. Днешните две са ТОПа, супер саунд. И клиповете са приятни, този на Анелия даже трогва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , NazzkO каза:

Такааа, аз лично за добро утро рипортнах профила на педелин за разпространяване на фейк нюз. До една степен беше забавно да се смеем на простотията му, но е следван от много безмозъчни тийнове, които ще вземат приказките му за ваксини, дискотеки и тн за нормално, а не бива. Дайте му малко почивка от инатаграм, направете нещо добро за бъдещето поколение, защото както на мен така и н вас....

 

Явно репортът е сработил, защото виждам само неща за дрехите и новата песен. Аз също го репортвам редовно.

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:
преди 29 минути, Gerganafen каза:

Когато рекламираш проекта от който си изключена...:crying_anim02:

И все пак удариш едно рамо на прясно напуснала колежка, за да му е гадно на "шефа":1000(14):

dana insta.png

Зодия Близнаци, очаквай неочакваното 😃
Обичам го тоя форум като коментираме Галин и Алфа ❤️

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...