Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

Как са избрали снимки които показват че следват само Преслава. 🤣🤣

20201216-164658.jpg

Бахти неблагодарниците са тия. Не знам защо Галена седи още там...

А как ще коментираш факта, че Преса води убедително Галош по последователи във всички соц. мрежи? 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Време е да сложа край на спекулациите!!! 
Скъпи приятели , договорните ми отношения с @alphamusicbg приключиха по взаимно съгласие !!
Благодарна съм за съвместната ни работа и всичко , което постигнахме за тази 1 година !
Пожелавам им успех !🤝
От днес нататък съм самопродуциращ се изпълнител , очаквайте много нови неща
Диона ☺️

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, El Gato каза:

Всички Алфи + Галин с обща песен на 21 декември.

Да не е някоя пледоария за незабавно отваряне на дискотеките? :D

Редактирано от Moovit
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Бахти неблагодарниците са тия. Не знам защо Галена седи още там...

А как ще коментираш факта, че Преса води убедително Галош по последователи във всички соц. мрежи? 

Миналата година преди да й хакнат профила разликата беше по-малка. След това скочи.(говоря за инста)

Иначе според мен е съвсем нормално, Преса качва relatable content за масовката българи. Селфита, семейни снимки, дете, разходки, итн...докато в профила на Галена всички снимки са супер професионални и като на модел. Преслава също така пуска и поздрави, въпроси, лайфове, дори и така смешните "вицове". Галена нищо от това не прави. Веднъж на живо при Дамян като я бяха питали защо и тя не е така активна по мрежите, тя отговори, че мястото да е близка с феновете си и да се забавляват е на участията й. 

Иска ми се да си развива акаунта по метода на Прес, поне сега когато нямат участия.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, El Gato каза:

Всички Алфи + Галин с обща песен на 21 декември.

Те сигурно още си мислят, че на 21 отварят дискотеки и ще гърмят. Нямам търпение да флопнат. То ще е някаква мешаница от викане на Лидия, скимтене на Десита, рапче от Маджуна, ужасно

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин

Скъпи приятели , договорните ни отношения с Диона приключиха по взаимно съгласие !! Благодарни сме за съвместната ни работа и всичко , което постигнахме за тази 1 година ! Пожелаваме на Диона успех !🤝

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Миналата година преди да й хакнат профила разликата беше по-малка. След това скочи.(говоря за инста)

Иначе според мен е съвсем нормално, Преса качва relatable content за масовката българи. Пуфис, Емека, сапун Тео, Савекс, Хепи късчета ... 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Те сигурно още си мислят, че на 21 отварят дискотеки и ще гърмят. Нямам търпение да флопнат. То ще е някаква мешаница от викане на Лидия, скимтене на Десита, рапче от Маджуна, ужасно

Толкова са цинични. И 100 хил. гледания в първия ден ще са им много.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Те сигурно още си мислят, че на 21 отварят дискотеки и ще гърмят. Нямам търпение да флопнат. То ще е някаква мешаница от викане на Лидия, скимтене на Десита, рапче от Маджуна, ужасно

Горгона направо ще липсва. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:

По-противна не може да стане.

На 100% може, тръпнем в очакване. Явно с липсата на участия се е преквалифицирала на про-руски трол, надявам се поне да взима по някоя рубла за тия постове. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова заповед от министъра на здравеопазването гласи:

"Драги сънародници,

Във връзка с удължаване на приетите противоепидемични мерки до 31.01.2021 и с цел приповдигане на коледното настроението, породено от наближаващите Коледно-Новогодишни празници, както и настъпването на астрономическата зима:

В сила от 22.12.2020, задължавам всички граждани да пускат зимните версии на клиповете на песните на музикална компания "Пайнер" (ако съществуват такива), т.е. всички клипове, които са част от "Една нощ в Приказките". Пример за коректна версия на клип на песен, както следва: 

а не:

Също така приветствам всички граждани да подкрепят коледния дух, като си пускат песни, акцентиращи върху него. Примери:

Драги съграждани, Весела Ковида и Честита Нова Карантина!

При неспазване на горепосочените мерки, то те ще бъдат допълнително удължавани."

Проф. д-р Костадин Ангелов, дм - Министър на здравеопазването

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Милата Демона направи харакири на кариерата си, която така или иначе беше в зародишен стадии. Много ми е интересно какъв проект на световно ниво ще представи на меломаните.

Галин колкото е отмъстителна си мисля, че ще се мъчи да ѝ подлага крак.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Миналата година преди да й хакнат профила разликата беше по-малка. След това скочи.(говоря за инста)

Иначе според мен е съвсем нормално, Преса качва relatable content за масовката българи. Селфита, семейни снимки, дете, разходки, итн...докато в профила на Галена всички снимки са супер професионални и като на модел. Преслава също така пуска и поздрави, въпроси, лайфове, дори и така смешните "вицове". Галена нищо от това не прави. Веднъж на живо при Дамян като я бяха питали защо и тя не е така активна по мрежите, тя отговори, че мястото да е близка с феновете си и да се забавляват е на участията й. 

Иска ми се да си развива акаунта по метода на Прес, поне сега когато нямат участия.

Реално Галена не е по малко активна. Просто за разлика от Преса предпочита да качва неествествени снимки, в които парадира с табели и лукс, а Преса е ествествена, нещо което и печели повече последователи по мрежите. Поне така смятам аз. Галена се страхува да бъде себе си без фотошопа. Общо взето доближава Андреа по този параграф. Те буквално потдържат лъжата за себе си и се залъгват и самите те. Преса е непукистка и доста по малко комплексирана в този аспект. 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета защо не направят Новогодишна програма, където да си представят новите песни и хитовете през годината? 
Колко му е една сцена в студиото в София. Не е трудно за изпълнение. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:

Планета защо не направят Новогодишна програма, където да си представят новите песни и хитовете през годината? 
Колко му е една сцена в студиото в София. Не е трудно за изпълнение. 

Щото не иакат нито да се харпат, дори и минимално, нито да се развиват. Докато има тъпи курви, които им правят пари без да си мръснат и пръстта за кво им е да правят каквото и да е. Изпълнителите са виновни, че не изискват от продуцентите. Я да тропнат с крак големите имена да видим как бързо ще се насерат.. 

  • Like 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Щото не иакат нито да се харпат, дори и минимално, нито да се развиват. Докато има тъпи курви, които им правят пари без да си мръснат и пръстта за кво им е да правят каквото и да е. Изпълнителите са виновни, че не изискват от продуцентите. Я да тропнат с крак големите имена да видим как бързо ще се насерат.. 

Аз мога да го организирам за 2 000 лв. Ще им го заснема с Никона си ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Moovit каза:

Нова заповед от министъра на здравеопазването гласи:

"Драги сънародници,

Във връзка с удължаване на приетите противоепидемични мерки до 31.01.2021 и с цел приповдигане на коледното настроението, породено от наближаващите Коледно-Новогодишни празници, както и настъпването на астрономическата зима:

В сила от 22.12.2020, задължавам всички граждани да пускат зимните версии на клиповете на песните на музикална компания "Пайнер" (ако съществуват такива), т.е. всички клипове, които са част от "Една нощ в Приказките". Пример за коректна версия на клип на песен, както следва: 

а не:

Също така приветствам всички граждани да подкрепят коледния дух, като си пускат песни, акцентиращи върху него. Примери:

Драги съграждани, Весела Ковида и Честита Нова Карантина!

При неспазване на горепосочените мерки, то те ще бъдат допълнително удължавани."

Проф. д-р Костадин Ангелов, дм - Министър на здравеопазването

Слушаме и изпълняваме!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...