Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Сашо каза:

Я се скрий ма. Да си учила на времето. В морски град живееш, а понятие си нямаш от чужди езици. Сигурно  си с основно. 

Ти на ма ще викаш на твоята. Като не знаеш, недей пиши глупости. Учила съм и английски, и руски, и испански разбирам малко и доста други неща съм учила и в университета. Ясно ли ти е. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Щото пък тези дето имат пари толкова са учили, че да имат пари или по- точно ги имат наготово и не знаят и един ден какво е работа- като например плеймейтките. 

Мила, плеймейтките ги ч*кат и до там. Къде си видяла някоя плеймейтка с пари?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Щото пък тези дето имат пари толкова са учили, че да имат пари или по- точно ги имат наготово и не знаят и един ден какво е работа- като например плеймейтките. 

Здравей Китти! Отдавна не беше писала. Тоя пост защо не е в очеизбождащо червено? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Мила, плеймейтките ги ч*кат и до там. Къде си видяла някоя плеймейтка с пари?

Светлана Гущерова например, Николета Лозанова. Златка Димитрова, Райкова и т.н. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Светлана Гущерова например, Николета Лозанова. Златка Димитрова, Райкова и т.н. 

Той за плейметки с пари питаше, а не за прости коври. 

Я дай малко по ларж, от якото налей си и наздраве! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Светлана Гущерова например, Николета Лозанова. Златка Димитрова, Райкова и т.н. 

Всичките са един дол кавалджийки - коя от коя по-проста.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Аз пък съм тъжен че развода им вече е официален. Бяха точно един за друг - той бездарен с дилдо, тя - бездарна почитателка на гъби, и можеха да бъдат щастливи заедно до скорошния крах на целия Омега курник. 

Все ми е тая за Омега, даже може и да е от полза за Лиди да се отдели и да мачка с различни автори. :heart: Да направи римейк на "Режим Неприлична" - the sexiest song for the sexiest singer :heart: Няма само Преса да пее чуждите песни, я!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, млъкни че говориш пълни глупости. Дискотеките и ресторснтите ще изтраят още месец, нищо няма да им стане. През март-април може би се съмнявах в тоя вирус, но наскоро на мои приятели родителите им си отидоха точно от Ковид, отделно нашите имат познати, които са го изкарали трудно. Никой не е застрашен

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Светлана Гущерова например, Николета Лозанова. Златка Димитрова, Райкова и т.н. 

Сега ще ти разясня, че като те гледам си в жестока заблуда. Тези гореспоменатите нямат и стотинка на свое име. Светлана Гущерова роди 2 деца на мъжа си, но той лесно може да я смени както смени Мария и тя заедно децата си ще ядат дървото ако недай си боже това стане. Николета Лозанова е обществена тайна, че беше размятана от кой ли не и съответно така тя преживяваше месеца. Двете Златки не си заслужава да се коментират дори. Умрели са от глад и те ако не заработваха от най-древната професия. Та всички тези нямат и 1 лев., камоли да се къпят в пари.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Все ми е тая за Омега, даже може и да е от полза за Лиди да се отдели и да мачка с различни автори. :heart: Да направи римейк на "Режим Неприлична" - the sexiest song for the sexiest singer :heart: Няма само Преса да пее чуждите песни, я!

Подкорорсай я да направи кавър на Права е жената, може да ме навие за каузата. Иначе одобрявам - все ми е тая за Тройницата, но форумната реакция би била интересна ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 да беше станала плеймейтка кака :laughing: Щеше да си топито отвсякъде! И сега щеше да ти е през пи**ката дали ресторантите и дискотеките работят или не.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Ти на ма ще викаш на твоята. Като не знаеш, недей пиши глупости. Учила съм и английски, и руски, и испански разбирам малко и доста други неща съм учила и в университета. Ясно ли ти е. 

Ма ти с висше ли си ма? Що си миячка тогава???

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто плеймейтките са тъпи като кокошки. Вместо всички пари дето им дават да ги пестят и инвестират те предпочитат да си купуват токчета, рокли и бижута. Сега иначе се сетих, че Моника Валериева преди време беше ограбена и се оплака, че и липсват 80к лева кеш. Луда!

За да не е е спам: Скандалния mashup на Преслава на 9-тия ден е направила повече гледания от ''Беден в сърцето'' и ''Кавала Кючек''. Очаквам скоро Преслава с 15 mashupa.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Просто плеймейтките са тъпи като кокошки. Вместо всички пари дето им дават да ги пестят и инвестират те предпочитат да си купуват токчета, рокли и бижута. Сега иначе се сетих, че Моника Валериева преди време беше ограбена и се оплака, че и липсват 80к лева кеш. Луда

Нали се сещате, че тези мъже взимат точно плеймейтки и златотърсачки, защото искат жени, които да си седят само вкъщи и да си ги глезят. :D

Чалга феновете са започнали да отсяват всичко що е копирано или нетолкова хитово. Ако Денис Теофиков и Емрах бяха в 2014/2015, когато и уригнята на Фики ставаше хит, щяха да са мегазвезди, но сега...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

@zai4eto82 Мисля че е крайно време да разучиш тоя сайт onlyfans.com

Еххх, как ме изпревари. Точно това щях да я посъветвам ей сега :ae: :laughing:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, -A. каза:

Просто плеймейтките са тъпи като кокошки. Вместо всички пари дето им дават да ги пестят и инвестират те предпочитат да си купуват токчета, рокли и бижута. Сега иначе се сетих, че Моника Валериева преди време беше ограбена и се оплака, че и липсват 80к лева кеш. Луда!

За да не е е спам: Скандалния mashup на Преслава на 9-тия ден е направила повече гледания от ''Беден в сърцето'' и ''Кавала Кючек''. Очаквам скоро Преслава с 15 mashupa.

Преси продължава и да е номер 1 в тренда! Просто явно се усеща глада за нов трак от кралицата. Дано скоро го пусне. :)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пресиета май ще пуска цяла версия на този хит, записвала е при Сандрито. Пак ни е чела в рама!

 

Добре е направила. Хитроноската ми тя! Искам да запише тази песен! :D❤️ 

  • Like 1
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Я си гледай работата. Стой си затворен вкъщи като искаш до живот и не работи. Живей от въздуха. Други искаме да живеем и да работим. Дискотеките и ресторантите им все виновни, аман. 

Като гушнеш букета, нито ще живееш, нито ще работиш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2020/12/16/308626/предлагат-удължаване-на-мерките/

Щабът предложи удължаване на локдауна до 31 януари

В този контекст и след проведените редица срещи със съсловните организации и компетентните структури, министърът на здравеопазването предложи на премиера всички разписани мерки, които спират да действат на 21 декември 2020 г., да продължат да се прилагат до 31 януари 2021 г. с изключение на следните: разрешаване на учениците от 1 до 4 клас да започнат да посещават училище от 4 януари догодина, както и отваряне на детските градини и яслите; от 1 януари да се отворят галерии, музеи, кина, както и театрите, които не са затваряни, като работят при капацитет от 30% и през седалка; разрешаване местата за хранене в хотелите да могат да работят с до 50% заетост само за гости на хотелите с въведен вечерен час до 22 ч.
Здравният министър подчерта, че поради продължаващия силен натиск върху здравната системата е немислимо да се говори за още по-голямо разхлабване на ограниченията у нас. „Затова всички останали мерки, които и към момента действат, предлагаме да продължат да се прилагат до 31 януари 2021 г. като следващото им преразглеждане да бъде на 21 януари, отнасящо се за периода след 1 февруари“, добави здравният министър.

Редактирано от Moovit
  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Moovit каза:

https://nova.bg/news/view/2020/12/16/308626/предлагат-удължаване-на-мерките/

Щабът предложи удължаване на локдауна до 31 януари

Явно ша се мре, така че от якото наливайте си и да поживеем докато е време 

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 айде дарлинг ще почиваш поне до 31 Януари :1000(30): Измисли си бързо някакъв курс и започвай, за да не скучаеш и за да вдигнеш малко нивото.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Противоепидемичните мерки да продължат да действат до 31 януари 2021 г. като изключения да бъдат направени за учениците от 1 до 4 клас, детските градини и местата за хранене към хотелите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...