Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 часа , gabbati каза:

Коментираме ли, че най-известните в момента “рапъри” за направили нещо като кавър на “Жадувам”? Това им е трети проект, който е по чалга песен ... и това са им най-успешните неща.

 

Много добра! :1000(30): V:RGO как вие накрая :lol: Падам! :roll1:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Във Военния клуб Бонка беше снимала страхотна песен.

 

Много певачки от чалгата и попа са снимали там. Луна си промотира албума "Тук-там".

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Beat. каза:

Любимият потребител на Лидия във форума е ясен! 

IMG_20201017_115534.jpg.dd511629879f0a0e4585e156c08be3e4.jpg

Лъжа! Лидия е илюминатка и сред вълните на постера е закодиран само един никнейм- SG!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Хахахах Десиславче е скандална в интервюто от дивидито... прическата най-вече хахахах Тогава е била на 25, почти омъжена за Гальо и без пайнер от 2 години. Лудетина. И то в пика на кариерата си. Няма друга толкова смела до сега хахаха. 

 

Да се поздравим с нещо нейно и мое любимо, което пострада като популярност заради липсата на ротация, но е една от любимите ми. И винаги си я пускам като пазарувам сувенири за приятели от чужбина:

 

 

 

Май не се беше омъжила за Галин все още. Ожениха се през 2006 след Гореща следа и малко преди Казваш, че ме обичаш. Голяма е сладурана. Не случайно всички деца са я боготворели. 

Тук по малките не помнят този период, но Деса предизвикваше голяма еуфория. До 2007 св събираха агитките и да освиркват по концерти като на получи някоя награда и най демонстративно се изнасяха🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Starboy каза:

Много добро решение от страна на Галин и мисля, че в правилен момент от кариерата му. Честитооо! 

68665D47-53B2-4D98-ADDF-5FEB7A0FCF68.jpeg

И на кучето си ли е позволил да го оплоди?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Май не се беше омъжила за Галин все още. Ожениха се през 2006 след Гореща следа и малко преди Казваш, че ме обичаш. Голяма е сладурана. Не случайно всички деца са я боготворели. 

Тук по малките не помнят този период, но Деса предизвикваше голяма еуфория. До 2007 св събираха агитките и да освиркват по концерти като на получи някоя награда и най демонстративно се изнасяха🤣

Ами финала на Випа? :DВ залата беше нещо страшно. Аз дори не си правих труда да викам заедно с другите, защото на човек чак можеше да му стане жал за Христина. Дори Нова се комплексираха и мигом поканиха ДС в новините, а Вип брадър спря с новите сезони за известно време и трябваше да направят благотворително издание, за да замажат нещата.

А Дес ако не ме лъже паметта се омъжи за Галин лятото или есента на 2005. Периода й с него беше най-активния евър, ама не само заради парите му, а защото и тя имаше хъс да се доказва без Пайнер. 3 албума и 1 DVD за година време. А след сегашното напускане гадаем дали ще пусне следващия кючек до края на годината или ще си вземе почивка хахаха... :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ами те сами са си го казали хаха... 😄

20201017_113808.jpg.2a2aeb8156830debc916c663078eadcf.jpg

Жалко, че Деса е тъпа и няма да се възползва и да ги прикани за общ проект. Би било много добър ход от нейна страна! 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Ами финала на Випа? :DВ залата беше нещо страшно. Аз дори не си правих труда да викам заедно с другите, защото на човек чак можеше да му стане жал за Христина. Дори Нова се комплексираха и мигом поканиха ДС в новините, а Вип брадър спря с новите сезони за известно време и трябваше да направят благотворително издание, за да замажат нещата.

А Дес ако не ме лъже паметта се омъжи за Галин лятото или есента на 2005. Периода й с него беше най-активния евър, ама не само заради парите му, а защото и тя имаше хъс да се доказва без Пайнер. 3 албума и 1 DVD за година време. А след сегашното напускане гадаем дали ще пусне следващия кючек до края на годината или ще си вземе почивка хахаха... :D

Ти забележи Деса колко е била разчупена по онова време, в сравнение с чалгарките от онзи период, не случайно е била номер 1 и направи чалгата доста по близка до западната музика тогава. 

 

Уж е обещала да е активна, ама е ясна... След 2 флопа бързо ще се откаже. За мен е грешка, че напусна Пайнер. Не, че те и даваха нещо, но дори с липсата на хъс и амбиция, стоеше в една златна среда. Все още масово не се знае, че има нова песен...

Трябва да направи дует с Азо, Коце или Стораро според мен, за да се засили малко. Коце също като напусна Пайнер го отписахме с първите му 2 опита, но после след дуетите Меди и Софка изживява нов ренесанс. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Жалко, че Деса е тъпа и няма да се възползва и да ги прикани за общ проект. Би било много добър ход от нейна страна! 

Айде няма нужда. Тия са толкова изтъркани, дори не са актуални. Аз ги чувам от тук, а нон-стоп съм сред млади хора (около 20 и малко повече).

Трябва ѝ безапелационен хит. Ама такъв, който сама да си направи и усети, не както направи последната песен. Приятна е, зарибява, но се усеща, че го е правила с цел да влезе в дискотеките, а така при нея никога не се е получавало оптимално. 

Мился си, че ѝ сегашната ѝ връзка ѝ се отразява на кариерата. В силните години след напускането на Пайнер беше с Галин и беше спокойна от гледна точка на човек до себе си. Той е изключително подкрепящ. Така тя успя да създаде Любовта е само чувство и да си направи и промоция, благодарение на него. ТОй е най-важният фактор за развитието на кариерата на Галена все пак, според мен (освен самата тя).

Защото Деса е артистична и човек на изкуството, въпреки всичките ѝ нелепости през годините. Тя има нужда да се чувства спокойна и щастлива, за да твори. Виж, че и със Зарко правеше хубави неща, а тогава дори и някаква супер тъпа и до днес за мен песен като Зайчето стана брутален хит. 

Сега просто този до нея е малък смешко, който тя хрантути и по никакъв начин не може да я подкрепи адекватно емоционално, за да твори тя, поне така си мисля.

И друго е важно - тя вече е над 40 години. ПОстигнала е всичко, което може да се постигне в музикалната среда в България за момента. Награди, хитове, корици, предавания... тогава на 25 е мотивиран човек по друг начин, след 20 години в тия отровни среди, две деца и тн. е нормално да се пренаредят приоритетите. 

 

И все пак аз не съм изгубил надежда, че времената, в които ще прави песни за кеф предстоят. 

ПС. ТОва стана доста дълго, поскам салза 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Жалко, че Деса е тъпа и няма да се възползва и да ги прикани за общ проект. Би било много добър ход от нейна страна! 

 

преди 15 минути, Slavi каза:

Ти забележи Деса колко е била разчупена по онова време, в сравнение с чалгарките от онзи период, не случайно е била номер 1 и направи чалгата доста по близка до западната музика тогава. 

 

Уж е обещала да е активна, ама е ясна... След 2 флопа бързо ще се откаже. За мен е грешка, че напусна Пайнер. Не, че те и даваха нещо, но дори с липсата на хъс и амбиция, стоеше в една златна среда. Все още масово не се знае, че има нова песен...

Трябва да направи дует с Азо, Коце или Стораро според мен, за да се засили малко. Коце също като напусна Пайнер го отписахме с първите му 2 опита, но после след дуетите Меди и Софка изживява нов ренесанс. 

Десислава има възможност да направи дует с почти всички български звезди, но очевидно не иска да я възприемат като дуетна певица. Все пак си мисля, че бързо ще скочи към някое дуетче ако и следващите няколко песни не се получат.

Аз тайно се надявам, че с Азис може предварително да са се разбрали в Маскираният певец да подготвят почвата за нов дует. Това ще е нещо титанично. Ще припомнят на феновете на другите какво значи масов български хит.

Все пак си мисля, че може да прави такива хитове и сама. Трябват й подходящото парче и реклама. Да вземе да пусне някоя балада като за свалянето на маската, а после да я промотира и при Слави и Цитиридис. Едно време наистина беше по-разчупена и имаше хъс да е активна и разнообразна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Айде няма нужда. Тия са толкова изтъркани, дори не са актуални. Аз ги чувам от тук, а нон-стоп съм сред млади хора (около 20 и малко повече).

Трябва ѝ безапелационен хит. Ама такъв, който сама да си направи и усети, не както направи последната песен. Приятна е, зарибява, но се усеща, че го е правила с цел да влезе в дискотеките, а така при нея никога не се е получавало оптимално. 

Мился си, че ѝ сегашната ѝ връзка ѝ се отразява на кариерата. В силните години след напускането на Пайнер беше с Галин и беше спокойна от гледна точка на човек до себе си. Той е изключително подкрепящ. Така тя успя да създаде Любовта е само чувство и да си направи и промоция, благодарение на него. ТОй е най-важният фактор за развитието на кариерата на Галена все пак, според мен (освен самата тя).

Защото Деса е артистична и човек на изкуството, въпреки всичките ѝ нелепости през годините. Тя има нужда да се чувства спокойна и щастлива, за да твори. Виж, че и със Зарко правеше хубави неща, а тогава дори и някаква супер тъпа и до днес за мен песен като Зайчето стана брутален хит. 

Сега просто този до нея е малък смешко, който тя хрантути и по никакъв начин не може да я подкрепи адекватно емоционално, за да твори тя, поне така си мисля.

И друго е важно - тя вече е над 40 години. ПОстигнала е всичко, което може да се постигне в музикалната среда в България за момента. Награди, хитове, корици, предавания... тогава на 25 е мотивиран човек по друг начин, след 20 години в тия отровни среди, две деца и тн. е нормално да се пренаредят приоритетите. 

 

И все пак аз не съм изгубил надежда, че времената, в които ще прави песни за кеф предстоят. 

ПС. ТОва стана доста дълго, поскам салза 

Естествено, че има значение мъжа до теб. Ето при една Емилия как личи, че е подкрепяна и емоционално и финансово. Може да си прави каквото поиска без страх, че може да се провали. 

Деса докато беше с Вафлата направи най добрите си песни и клипове,промоции. Докато беше със Зарко макар и рядко да издаваше пусна все силни неща и изплува от блатото, в което беше затънала преди това. 

Иска ми се да е по разнообразна. Дуетче с някой рапър, балада с някой голям глас от естрадата, например Орлин Горанов. Изобщo не се възползва от масовото одобрение, което има. Има възрастни хора, които жадуват за фолклор и поп балади, а тя се занимава с таргет, който не я бръсне за слива. 

 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Естествено, че има значение мъжа до теб. Ето при една Емилия как личи, че е подкрепяна и емоционално и финансово. Може да си прави каквото поиска без страх, че може да се провали. 

Деса докато беше с Вафлата направи най добрите си песни и клипове,промоции. Докато беше със Зарко макар и рядко да издаваше пусна все силни неща и изплува от блатото, в което беше затънала преди това. 

Иска ми се да е по разнообразна. Дуетче с някой рапър, балада с някой голям глас от естрадата, например Орлин Горанов. Изобщo не се възползва от масовото одобрение, което има. Има възрастни хора, които жадуват за фолклор и поп балади, а тя се занимава с таргет, който не я бръсне за слива. 

 

Даа, ето още нещо от 2006. Тогава само нея търсеха от "чалгата" за подобни проекти и каузи:
 

Сетих се, защото тук пее с Орлин точно на 2 места. И в клипа ме кефи как са я направили. 

С

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква наистина е ситуацията с липсата на вдъхновение при Десислава. Иска ми се да обвинявам Благой ама не мисля, че е само той. В началото на връзката си с него тя беше амбицирана и влезе в ТОП 3. Може би това я възгордя и после като забременя реши, че няма защо да се бори в музиката щом паралелно с участията вече си има младо мъжле и две деца. А и Благой навярно вече не е заинтересован да й дава амбиция.

За мен следващия й проект без Пайнер е решаващ и ще покаже дали в последните години е пускала комерси само защото чака да й изтече договора или наистина съвсем се е отказала да е нещо в българската музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само, че е правилен ход, че Десислава напусна отново "Пайнер", но мисля, че това трябва да сторят още доста изпълнители, като например: Глория, Ивана, Анелия, Преслава и Галена. Реално те и без тая, вече бутафорна фирма, могат да си движат кариерите. Дори мисля, че един вече утвърден изпълнител би имал по-голяма тежест, ако се развива самостоятелно. "Пайнер" към момента е полезен единствено за млади, току-що тръгващи изпълнители, на които е нужна някаква първоначална помощ и въвеждане в материята на т.нар. шоубизнес. И то това да е само за срок от един 5-годишен договор, докато се поушлайфат и видят как стоят нещата, след това да си вдигат и те гълъбите и да си се развиват самостоятелно. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ice_hot_sm каза:

Не само, че е правилен ход, че Десислава напусна отново "Пайнер", но мисля, че това трябва да сторят още доста изпълнители, като например: Глория, Ивана, Анелия, Преслава и Галена. Реално те и без тая, вече бутафорна фирма, могат да си движат кариерите. Дори мисля, че един вече утвърден изпълнител би имал по-голяма тежест, ако се развива самостоятелно. "Пайнер" към момента е полезен единствено за млади, току-що тръгващи изпълнители, на които е нужна някаква първоначална помощ и въвеждане в материята на т.нар. шоубизнес. И то това да е само за срок от един 5-годишен договор, докато се поушлайфат и видят как стоят нещата, след това да си вдигат и те гълъбите и да си се развиват самостоятелно. 

Абе Глория и Ивана за жалост вече въобще не ги виждам- с или без компания. Твърде залезли са, днешните млади 20+ въобще не им обръщат внимание, а децата и тийновете най-много да са ги чували по име или вкъщи някой от по-големите да е пускал златните песни.

За другите съм съгласен. Особено Анелия, за която тази среда е изключително вредна. Мисля си, че през годините тя се е показвала като най-независима от фирмата, но по едно време системата я подтикна да гони и тя статуетки и комерс хитове, и стана страшно. Прецака си дори още по-брутално от Десислава потенциала хората да я приемат различно.

Това е една от най-основните причини да зачитам за добър ход и напускането на Десислава. В Пайнер нямаше как да е съвсем свободна и вечно трябваше да се състезава, само защото фирмата по някакъв начин и до днес се приема за фактор.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

2010-2020

 

 

като теглим чертата Галена е над Преслава.не си струва да се спори. фактите са ФАКТИ

Имах нужда от това обобщение!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Естествено, че има значение мъжа до теб. Ето при една Емилия как личи, че е подкрепяна и емоционално и финансово. Може да си прави каквото поиска без страх, че може да се провали. 

Деса докато беше с Вафлата направи най добрите си песни и клипове,промоции. Докато беше със Зарко макар и рядко да издаваше пусна все силни неща и изплува от блатото, в което беше затънала преди това. 

Иска ми се да е по разнообразна. Дуетче с някой рапър, балада с някой голям глас от естрадата, например Орлин Горанов. Изобщo не се възползва от масовото одобрение, което има. Има възрастни хора, които жадуват за фолклор и поп балади, а тя се занимава с таргет, който не я бръсне за слива. 

 

Добре де, радвайте се на прекрасните й изпълнения в маскирания. За какво са ви чалга боклуци, или каквото и да е като тя ви пее хитове и евъргрийни по жесток начин. Аз си слушам Алелуя нон стоп, даже сега ще махна гласовете на журито. То от това по хубаво няма.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Beat. каза:

Любимият потребител на Лидия във форума е ясен! 

IMG_20201017_115534.jpg.dd511629879f0a0e4585e156c08be3e4.jpg

Не претендирам, че разбирам от мода, но това не е ли супер демоде? Тия ботуши особено заедно с гимнастическото трико. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре де, радвайте се на прекрасните й изпълнения в маскирания. За какво са ви чалга боклуци, или каквото и да е като тя ви пее хитове и евъргрийни по жесток начин. Аз си слушам Алелуя нон стоп, даже сега ще махна гласовете на журито. То от това по хубаво няма.

Да. И аз слушам Алилуя и песента на Гага нонстоп. Но ми се иска нещо авторско в подобна насока да направи. Може и да не мине и половин милион, ама така за кеф да го пусне, а не само противни чалги. 

преди 2 минути, DarkChild каза:

Жадувам не помня да е била хит. Дори е най-слабата им песен с Азис.

Е тва не е сериозно. Беше тотален хит и гърмеше от места дето не се пускаше чалга. Но нямаше някскъв дълъг живот като Казваш, че ме обичаш. Иначе Деса си я пее Жадувам по рерро партита. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Жадувам не помня да е била хит. Дори е най-слабата им песен с Азис.

Клипът направи впечатление, но песента изобщо не се забеляза. Втория им дует се получи много по-добре. 

преди 2 минути, DarkChild каза:

Не претендирам, че разбирам от мода, но това не е ли супер демоде? Тия ботуши особено заедно с гимнастическото трико. 

Това е Таня Боева, драги. Тя не излиза от 90-те.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...