Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 24 минути, SG каза:

Голяма наслада е да си припомни човек какъв връх й беше тази година. Никой друг няма такава в предното десетилетие. Продукция и успех на ниво световна звезда, но в България.

 

Криво ще ми е - среден хит

Пантера - сензация и страшен хит

В твоите очи - емблема за жанра

Гергана пиле шарено - успешно фолклорно парче с над 4 милиона + събра 5 топ имена на едно място за Лале ли си, зюмбюл ли си

Te queiro - над 11 милиона, което е супер за песен на чужд език

Стара каравана - ХИТ, който всяко лято си живее нов живот

Живей - среден хит, въпреки липсата на клип

Една жена - ПРОЕКТ

+ коледното трио за престиж.

 

Наистина брутална година!

  • Like 7
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, NazzkO каза:

Язък, че не може да пее. Не знам как харесваш Джеси, като припадаш по Галена и Камелия, тези мйзикални инвалиди. И защо толкова не харесваш Петяя хахах

Елементарно изказване. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, NazzkO каза:

Язък, че не може да пее. Не знам как харесваш Джеси, като припадаш по Галена и Камелия, тези мйзикални инвалиди. И защо толкова не харесваш Петяя хахах

Трудно мога да харесам някой толкова натрапван, който не покрива очакванията. Преслава е изкарвана ненадминато величие (към днешна дата най-вече във форума), но на база на какво? За последните години нито хитовете й са масови от ранга на Хабиби, нито са нещо повече от комерси, нито има високобюджетни клипове, нито си дава зор да е нещо повече от разхождаща се по сцената и сепаретата плейбек дива, а също така е и доказано нагла, сам на живо съм си уверявал и каква надменност и грандомания лъха от нея. По талант също не е най-голямата и признатата. По-добрият въпрос е какво хубаво всъщност да й харесвам, което други да нямат?

А и музиката аз лично не я възприемам само като музика в буквалния смисъл, а като шоубизнес, комплексно съчетание от много неща. Миналия век може и да се е гледало най-вече пеенето, аз също имам много любими изпълнители от тогава, но от поне 30-40 години не е важно само това. Галена и Камелия си попяват прилично, издържат доста на живо и всичко останало им е на високо ниво. Вместо да се кефя на Преслава без тя да е нещо повече от тях по-скоро ме е яд на изпълнители като Десислава, които са показвали, че могат хем да впечатляват с най-големия глас, хем да поднасят най-бруталната продукция, но са несериозни.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Защо спотифай да е по-важен показател, като там се правят около 3-4к дневно, ако си топ 10? 

Смисъл, браво на Меди, на върха са стигали само 3 песни и това вече е похвално, но за Емануела нека не забравяме, че песента й е дует с гърк, а някой беше споделил че там това е най-популярната платформа за музика в момента.

В интерес на истината въпросния е по неизвестен в Гърция и от Сакис Кукос. А това е наистина трудно😁

Но да, със сигурност Емануела няма да има голям хит дори с такова силно парче, което полазва, че на публиката им е втръснало от тази стара и захабена чанта. 

преди 3 часа , SG каза:

Аз още не знам на база на какво въобще се говори, че решението на Преслава точно сега да си разреди песните е доброволно, уж за да пробва друг модел. Позволявала си е и преди такива периоди явно, например когато роди?

Почти сигурен съм, че в нейния случай става въпрос или за чакане да й изтече договора, или за опит за саботаж от Митака. Като клоня към второто. Помним какво направи с Ивана и Глория. Знаем и как не е искал да включва Камелия в първото турне. Помним и как се опита да заличи и прецака Десислава като напусна. Изобщо не му дреме колко е голяма звездата- когато реши, че трябва да постигне нещо ще действа без да му мигне окото.

Вместо да се занимаваме с почти очевидни неща да си пуснем задружно този мега хит, както и самата му изпълнителка ни помоли, за да стигнем милиончето вече.

 

Много ми стана смешно как Деса се моли да направи милион. Да е мислила преди да напуска лакомията. В канала на Пайнер вероятно щеше да гони втори... 

преди 31 минути, NazzkO каза:

Язък, че не може да пее. Не знам как харесваш Джеси, като припадаш по Галена и Камелия, тези мйзикални инвалиди. И защо толкова не харесваш Петяя хахах

Галена не е музикален инвалид. Пурво, че интонира вярно, второ, че има не лоша орнаментика за фолклор. Но гласът и е страшно амортизирал, вика, няма техника, не си го владее, а и има операция на гласните струни като Коцьо. От там идва това грачене

преди 13 минути, Willy каза:

Криво ще ми е - среден хит

Пантера - сензация и страшен хит

В твоите очи - емблема за жанра

Гергана пиле шарено - успешно фолклорно парче с над 4 милиона + събра 5 топ имена на едно място за Лале ли си, зюмбюл ли си

Te queiro - над 11 милиона, което е супер за песен на чужд език

Стара каравана - ХИТ, който всяко лято си живее нов живот

Живей - среден хит, въпреки липсата на клип

Една жена - ПРОЕКТ

+ коледното трио за престиж.

 

Наистина брутална година!

Те керо без Акцент щеше да последва съдбата на Боди Ленгуидж... А за песен на Аксент е абсолютен флоп. Голям срам е с такава звезда така да флопне. Но поне си разбра възможностите и спря да досажда с проекти за европейския пазар. 

  • Like 3
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Много ми стана смешно как Деса се моли да направи милион. Да е мислила преди да напуска лакомията. В канала на Пайнер вероятно щеше да гони втори... 

Не е съвсем сигурно. С канала на Пайнер се случва нещо. Анелия също още се мъчи да стигне милион, дори не влезе в Трендинг.

ДС поне ще си лапне добро хонорарче от Певеца. А от милионите от YouTube и стриймовете по другите платформи най-накрая ще види пара. Ходът й да се отдели все още ми се струва добър, стига да знае как да го оползотвори. Само с диви чалгии няма да й се получи.

Пък и ми се струва, че от тази година да си извън Пайнер ще излезе по-добре за старите изпълнители, отколкото да си вътре. Като говоря за малкото песни на Преслава акцентирам на нея, защото някои от феновете й се опитват това да го водят нейно решение, но то всъщност си важи за всички. Анелия чак сега пусна нейна песен. Джена също има само една. Дори Теди Александрова и Емануела нямат самостоятелни, а 4 от 5те им дуета са с нови имена, петата с шефа на новия лейбъл. Реално и Галена е само с една Пайнерска песен. Казах, че нещата са очевидни, но те всъщност са повече от очевидни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има генерален проблем с големите канали в цял свят, алгоритъмът ги прецаква яко за сметка на по-малките.

В Инстаграм също има подобна промяна, нямам идея защо, тъй като двете платформи реално нямат общо помежду си. 

Чакам някой ютубър да почне да говори открито, но... и някой да говори алгоритъмът няма да ми го препоръча.

Така че сега е моментът да се ориентирате, че ""Трабант" има 15 милиона за година, а "Таратайка" няма и 5 за 5 месеца, съответно "Таратайка" не е хит!", не е категоричен аргумент. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

Diamond beat 🤭

 

Ох, тези новите звезди си нямат хал хабер от английски. Вместо да се излагаш, провери в Гугъл преводач, а най-добре се запиши на уроци. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ох, тези новите звезди си нямат хал хабер от английски. Вместо да се излагаш, провери в Гугъл преводач, а най-добре се запиши на уроци по английски. 

Аз не виждам къде е проблемът? И caption-a, и таговете са ок.

Освен това къде точно е звезда тоя?

А и старите звезди повече хабер ли си имаха? 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато имахме Янева, Емрах и Емануела в топ 3 едновременно, нямаше проблем с канала на Планета, ама когато бозата на Анелия не влезе в трендинга, значи е проблем от Ютуб.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка очевидно вече работи и с Мегами - МС Стоян няма да може да присъства утре и го заменят с Миле Китич. 

А и Меди си направи промоция на песента там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Аз не виждам къде е проблемът? И caption-a, и таговете са ок.

Освен това къде точно е звезда тоя?

А и старите звезди повече хабер ли си имаха? 

 

Просто в разговорния английски език, никой няма да напише Dress in a way to express? Нито изглежда, нито звучи правилно. Личи си, че е буквален превод от български, което обаче няма никакъв смисъл на английски. Ако беше Dress to impress, което може да му е било и намерението, щеше да е ок. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Olay каза:

Когато имахме Янева, Емрах и Емануела в топ 3 едновременно, нямаше проблем с канала на Планета, ама когато бозата на Анелия не влезе в трендинга, значи е проблем от Ютуб.

В YouTube има големи промени от някъде миналата година по това време. Вижда се и по спада на началните гледания. А Трендинг си е с необясними критерии още от време оно, и преди е имало нелепици. Но това Анелия да не влезе си бие точно на бъг. Няма начин да не е могла да влезе в Топ 50 с нейните показатели от първите дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Любима ми е тази песен НА Данна. Много недооценена е останала, все си мислех че заби поне 3М.

 

Поне тези 1.3 милиона ги има именно благодарение на Данна.😄 Гледам, че и дуета с Джордан отива към 2М. Като за начало на кариерата й са си приличен старт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Просто в разговорния английски език, никой няма да напише Dress in a way to express? Нито изглежда, нито звучи правилно. Личи си, че е буквален превод от български, което обаче няма никакъв смисъл на английски. Ако беше Dress to impress, което може да му е било и намерението, щеше да е ок. 

И на мен ми звучи тромаво, но има и други резултати с такъв кепшън.

На Адъм идеята му е да “изразява”, а не да “впечатлява”. Затова е с яке на Даймънд, изразява, че предпочита да е там, но няма нужния талант.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, gabbati каза:

Анелия реално толкова ли е черна или са я засилили?

И в клипа е много потъмнена. Ако беше в САЩ щяха да я оплюят, че прави blackface :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-гледани песни 2020

1. Константин и Софи Маринова - Проблем - 15.5М
2. Галена - 100 живота - 15.4М
3. Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине - 12.7М
4. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое - 11.3М
5. Азис - Сагапо - 10.4М
6. Константин и Меди - Майната ти Св.Валентин - 10.3М
7. Десита, Лидия ft. Теди.А - Джипиеса - 8.9М
8. Преслава - Беден в сърцето - 8.7М
9. Д.Теофиков, Малката, А.Робов, Ц.Грахич - Не се отказват - 8.7М
10. Криско и Галена - Красиви лъжи - 8.3М

- Тая песен на Азис кой я слуша?
- Топ 2 е непоклатим и ще остане така до края на годината
- Беден в сърцето и Красиви лъжи мачкат с задържане и може да стигнат до топ 5.
- Теди и Емрах имат най-много гледания от фен клипове и то над 4М.
 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Казаното в поста на Анелия е интересното. Предполагам, че някой друг й го е измислил, но си е доста вярно.

Напускане и дует с Деси Слава?:Jumpy:

Не, просто е искала да напише нещо умно и готино под снимката си.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...