Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Едно трио трябва да е разделено 1:1:1 и всички да имат равни части и да пеят горе-долу еднакви партии:

 

Доника:

май ме взе за глупава?

дано е истина, че ще се пръсне.

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

каза, че съм хубава

аз за него съм една 

ще му се върне тъпкано повярвай

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

 

Моля те кажи защо така направи?

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

 

ГАЛЕНА:

колко си ми глупава

една за вечерта

Казах ти в приказки не вярвай

От такива като теб дето с много спали, 
как да обича - кучета я яли.
За друго става, но за мъж едва ли.
:


Сами си правете изводите ;) 

П.С Текста съм го копирал от нета, сигурно има грешки.

Ох, добре, песента е на Доника, малко на Меди и съвсем малка частичка на Галена. :D Извини ме за невежеството ми.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

100 ЖИВОТА Е ПРОВАЛ!

Сега след като привлякох вниманието ви и поста ми е по темата искам да ви попитам дали само при мен в ютюб превъртането става вече само с придърпване,а не с кликане?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, -A. каза:

Достатъчно конкурентноспособна е щом за август месец имаше 20 участия. Да не говорим, че траковете на новите тийн идолки вече са доста под ''Беден в сърцето'' във всички музикални платформи. Много правилно решение от страна на Преслава да даде малко назад. В момента нещата много се променят и трябва да вземе правилно решение - дали ще се конкурира с новите тийн идоли или ще се опита да гради друг тип кариера. Явно все още го обмисля. Нека не забравяме, че миналата година пусна 10 песни. Абсолютно нормално е да го даде малко по-спокойно през 2020. 

И пак повтарям колкото и опити да има да се изкара Преслава едва ли не провала на годината фактите са налице - ''Беден в сърцето'' се разви много по-добре от повечето издадени тракове на Алфа и Пашев. :) 

Иначе в момента в който Преслава изкара примерно 4-5 песни в рамките на една година и само една се забележи а другите минат и заминат - тогава вече ще съм съгласен с теб, че не е достатъчно конкурентноспособна.

Не говоря за конкурентоспособност при участията, там е ясно че едно утвърдено име може да е с голяма бройка дори и без да е на върха. Говоря за това, което е най-важно за самата Преслава и феновете й- да я възприемат за една от най-актуалните откъм годишни успехи, че дори и за вечния номер 1. Ами с една песен на година няма как да стане тази работа. И всеки, който е следил въпросната изпълнителка през годините ще знае, че решението й не би следвало да е повлияно от желание 'да си почине", и то точно в годината, в която новите настъпват и само те двечките със старата й BFF още не са издухани. Та тя дори и в годината си на майчинство пусна 3 песни. Със сигурност има нещо, което не знаем.

А песните й, че се развиват с добро темпо дори и когато не са най-големите хитове е факт. Двете с Галена са най-успешните имена от предното десетилетие, Преслава е на върха и от по-предното. Хората се интересуват от тях и песните им и това им дава преднината. Но и критериите ни за тях трябва да са по-високи щом я имат тази преднина. А Преслава тази година не ги покрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Азис да направи нещо полезно и да доведе тази МЕГА ЗВЕЗДА у нас. :D Те един път не пяха заедно.

 

Тази е отвратителна. Не знам кой й се кефи, но е някакъв невероятен хибрид между Андреа, Диона и някой друг транссексуален от улицата. Браво на Азис, че не я води!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Боже, чак сега видях, че 13 Ноември е Петък 13ти. Жестока Емилия! ❤️ 

Обявиха извънредното положение на предишния петък 13 и това доведе до гаден етап в живота ми. Емилия идва, за да го приключи на този петък 13! 🌚🥳❤️

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Тази е отвратителна. Не знам кой й се кефи, но е някакъв невероятен хибрид между Андреа, Диона и някой друг транссексуален от улицата. Браво на Азис, че не я води!

Е ние имаме още от 2000-та година най-противния караконджул в историята на БГ музиката Азис, а на вас някаква руса 2м висока жена ви е отвратителна.  😆

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вървя си по улицата и си слушам Taylor Swift - the lakes и изведнъж неволно без да се усетя си пускам тук песента на Карлеуша. Представете си реакцията ми, когато това се случи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

2019 си беше годината на Преслава- факт. И аз я подкрепих във форумските награди. Галена беше съвсем малко под нея, и то само защото нямаше цял албум.

Притеснителна за Преслава е 2020. Приличен среден хит се получи от лятната песен, но не знам как само с една такава би могла да се нареди до най-успешните за годината.

Хич не е притеснителна 2020 за Преслава. И не ми трябва всяка година да е сред най-успешните. И тя няма нужда от това.  Цеца пуска песни през 3-4 години и пак е най-голямата.

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

“Добре ли си” си е точно от ранга на 100 живота.

И да, онези песни не са за 25/30 милиона, даже бях включил и “Боже, прости”, която също е на Галена. :) 

И защо да не броя “Сърце” за хит след като си е успешна и със силни приеми? Факт е, че вече е забравена, но не може да се отрече, че е станала хит. Та ти буташ След 1000 жени на Деса за хит, която и 5 милиона няма, а тази не. 🤣

По Проблем и 100 живота имаше истерия и се чуваха отвсякъде. Така бяха миналата година дуетите на Денис Теофиков и Емилия. Добре ли си няма база за сравнения. Доста посредствено и бързо отшумяло. 

След 1000 жени съм я чувал на диско, от кола, от тераса, и доста често около мен познати и приятели я въртяха. Така, че МОИТЕ лични впечатления са такива. Тя и Мойто зайче е с 3 милиона, ама имаше дълъг живот и е една от чалга емблемите на Деса за това десетилетие.

 

Горе долу и С мене да вървиш са сред най големите хитове на Фики и Галин. Направо не знам какви глупости говориш. Тотални емблеми. Виж за Гот ми е, Боже прости съм съгласен. От Десовите Пусни го пак и В друг живот са така. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Vancho каза:

Хич не е притеснителна 2020 за Преслава. И не ми трябва всяка година да е сред най-успешните. И тя няма нужда от това.  Цеца пуска песни през 3-4 години и пак е най-голямата.

С това изказване съм съгласен с изключение на заключението от последното изречение. От незапомнени времена във форума се натрапва, че Преслава е номер 1 всяка година. Сега като очевидно се случва нещо с позициите й изведнъж отиваме на 'ще си е най-голяма дори и да има 2-3 хита за няколко години'. Да разбирам, че май пак е време и аз да натрапвам Десислава, която също има големи хитове веднъж на няколко години и междувременно е чалгарката с най-признат талант.

А и ако Преслава е най-голяма като не пуска песни, то каква е Галена, когато пуска и са й хитове?

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя ли ще е следващата дуетна половинка на любимката ни Емили Башур ? Аз залагам на МЕДИ.

Между другото, ще има ли нови песни в албума ? Очаквам поне два нови трака. Дано не разочарова.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още има хъс, нейният пик дойде 5 години след този на Преслава. Не знам тук много хора да твърдят, че Преслава всяка година е била номер 1, даже направо я бяхме отписали допреди “Не се изтриваш”. 🧐 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Коя ли ще е следващата дуетна половинка на любимката ни Емили Башур ? Аз залагам на МЕДИ.

Между другото, ще има ли нови песни в албума ? Очаквам поне два нови трака. Дано не разочарова.

Меди ще пуска с Лорена. Счети нали прави с:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Danger. каза:

Галена има вече готов дует с друг. ;) 

 

преди 3 минути, -A. каза:

Коя ли ще е следващата дуетна половинка на любимката ни Емили Башур ?

Може би и ....🙃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Галена още има хъс, нейният пик дойде 5 години след този на Преслава. Не знам тук много хора да твърдят, че Преслава всяка година е била номер 1, даже направо я бяхме отписали допреди “Не се изтриваш”. 🧐 

Преди Не се изтриваш имаше безумен кеф, че е взела от Галена Певица на 2015, това показвало че е най-голямата и хората я обичат. После същия кеф по съмнителния рекорд на Няма да ти пиша (няма да повтарям пак защо повечето й рекорди за мен са съмнителни, който иска да се върне назад и да чете). След това и за дуета с Джена се натрапваше, че й е завръщането, а Без теб която едвам е стигнала 3 милиона за няколко години се затварят очите и се говори как някакви нови имена не били фактор щом били пуснали самостоятелни песни, които за година правят 4-5.

Изобщо Преслава е най-натрапвания продукт както в чалгата, така и във форума. Ако феновете й наистина се успокоят малко може други да не се опитваме да ви доказваме постоянно, че не е чак толкова велика.

  • Like 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Преди Не се изтриваш имаше безумен кеф, че е взела от Галена Певица на 2015, това показвало че е най-голямата и хората я обичат. После същия кеф по съмнителния рекорд на Няма да ти пиша (няма да повтарям пак защо повечето й рекорди за мен са съмнителни, който иска да се върне назад и да чете). След това и за дуета с Джена се натрапваше, че й е завръщането, а Без теб която едвам е стигнала 3 милиона за няколко години се затварят очите и се говори как някакви нови имена не били фактор щом били пуснали самостоятелни песни, които за година правят 4-5.

Изобщо Преслава е най-натрапвания продукт както в чалгата, така и във форума. Ако феновете й наистина се успокоят малко може други да не се опитваме да ви доказваме постоянно, че не е чак толкова велика.

Безумния кеф се нарича натриване на носа, нормални фенски свади. Преслава има много неща, които Галена така и не успя да постигне през годините и винаги е "с едни гърди напред", но няма да задълбавам.

Рекордите на Преслава са съмнителни, на Емилия, Галена, Криско и т.н. - не, how come? 

Дуета с Джена Е завръщането за мен, макар самата песен да не остана някаква емблематична, беляза началото на силна поредица от песни. Не последователни, но все пак от днешна гледна точка, с малка разлика помежду си. 

Едни и същи хора ли говорят, че новите имена не са фактор и че "Без теб" не е неуспешна? Не мисля. Обобщаваш мнения, които си чел тук. Не мисля, че има Преславов, който да защитава "Без теб". 

За мен в този форум Галена е много по-натрапвана и обожествявана. Твърде малко сме хората, които защитаваме Преслава. 

 

  • Like 6
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...