Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Че кой от новите не пее песни на Деси, Галена, Преслава итн..? Дори и Лидия, която се изкарва най-успешна от новите, им пее песните. 

Аз хич не го одобрявам това. Айде няколко песни, които са им любими, но да изкарват 60% от участията си с чужди песни и то на запис, ами не върви. Така взимат хляба на много други изпълнители, защото им пеят песните, а са на по-малка цена.

Btw за Деса. Без да цитирам всичките ви коментари, ще кажа че просто имам наблюдения да я изкарвате вървежна и с последните си 3-4 песни, което съвсем не е така. Песните са страхотни(без последната), но останаха недооцени. Деса може би няма нов хит от две години, но никога няма да бъде забравена, това е огромната й разлика с други забили като Джена. Тя и без нови хитове си е утвърден изпълнител който продължава да има успех с предаванията в които участва и името й винаги ще работи за нея и ще има участия. Доста над Ивана и Глория е ако питаш мен, но не и с последната продукция.

Реално не взимат хляба на никой. Тези хора са отишли да гледат Лидия/Ариа/или трета и. Нормално е като нямат свои вечни песни да пеят чуждите, за да са им интересни участията. Нашите преди години не са ли пели сръбски и гръцки хитове. Някои дори още често пеят чужди песни, а си имат достатъчно свои. 

Не сме я изкарвали вървежна с Имаш ме, Сърцето ти е мое или Вторник беше. Но След хилвда жени пожъна добър успех и заслужаваше да има поне 7 милиона гледания. Ти не си в България и няма как да разбереш за какво говоря. Не казвам, че е сред големите хитове на годината, но е далеч от флоп и беше харесвана и въртяна песен. 

Това, че са завъртяли неколцина пъти Сърцето ти е мое, не я прави хит. За пореден път го казвам. Деса никога не е излизала напълно от клубовете. Въртели са и Забранен в най слабия и период. Познава се с дидждите и вероятно ще и се въртят и занапред не толкова успешните песни. 

Поста ти е обективен като цяло и съм съгласен с повечето неща. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Аз ще се тръшкам, че Деса няма хит. Ти ще се тръшкаш, че Галена не я гледат по 2 милиона зрители в национален ефир. Това е живота

Повече от половин милион не го гледат това предаване, даже и толкова няма сигурно, къде се изсили за 2 милиона? Не е толкова известно от ранга на Брадъра, Капките и Х Factor.

И все пак, това че я дават, не значи че хората се вълнуват от нея. Колко безизвестни/залязли звезди ги дават ежедневно по телевизията, но файда няма. 

И честно казано не ми пука за Деса, даже е готина, ама сте обсебени от нея и приказвате глупости.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Повече от половин милион не го гледат това предаване, даже и толкова няма сигурно, къде се изсили за 2 милиона? Не е толкова известно от ранга на Брадъра, Капките и Х Factor.

И все пак, това че я дават, не значи че хората се вълнуват от нея. Колко безизвестни/залязли звезди ги дават ежедневно по телевизията, но файда няма. 

И честно казано не ми пука за Деса, даже е готина, ама сте обсебени от нея и приказвате глупости.

Първия епизод е гледан от над 2 млн зрители!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Повече от половин милион не го гледат това предаване, даже и толкова няма сигурно, къде се изсили за 2 милиона? Не е толкова известно от ранга на Брадъра, Капките и Х Factor.

И все пак, това че я дават, не значи че хората се вълнуват от нея. Колко безизвестни/залязли звезди ги дават ежедневно по телевизията, но файда няма. 

И честно казано не ми пука за Деса, даже е готина, ама сте обсебени от нея и приказвате глупости.

Над 1,8 милиона зрители станаха част от бляскавия спектакъл в събота вечер

 

https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/accents/view/2020/09/13/299194/%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%86-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE

 

Самия аз го гледам основно заради Деса, иначе ми е тъпо. Но да твърдиш, че хората не го гледат е несериозно. В бг мама форума изписват по цяла вечер на лайв. Като цяло предаването се гледа от по зрели и от твърде малките, а не от младите. Поне такива са моите впепатления. 

Че да не би по дискотеките пияндурниците и наркоманите много да се интервсуват на чие участие са и коя песен са пуснали? Малцина са феновете като теб, които симпатизират на някоя. Повечето са там да разпуснат и не ги ебе ни за Првслава, ни за Галена. Достатъчно си се нахойкал, за да знаеш за какво говоря. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Че да не би по дискотеките пияндурниците и наркоманите много да се интервсуват на чие участие са и коя песен са пуснали? Малцина са феновете като теб, които симпатизират на някоя. Повечето са там да разпуснат и не ги ебе ни за Првслава, ни за Галена. Достатъчно си се нахойкал, за да знаеш за какво говоря. 

По същата логика можем да кажем, че хората са си пуснали въпросното предаване за да разпуснат и да погледат нещо ново/интересно, а не специално заради Десислава. Носи й позитиви, че я гледат хората, но успехи - не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

По същата логика можем да кажем, че хората са си пуснали въпросното предаване за да разпуснат и да погледат нещо ново/интересно, а не специално заради Десислава. Носи й позитиви, че я гледат хората, но успехи - не.

Естествено, че са го пуснали да разпуснат. Не съм си и помислил, че 2 милиона са седнали да гледат баба ти Деса в праймтайма😁

 

Но благодарение на подобни формати Деса стана симпатична заради таланта и добротата си на хиляди българи, които не слушат чалга и са я подкрепяли със смси в брадъра, капките, което си е успех и то по голям от това да ти завъртят песента в клуб. Просто тези хора пишат за попфолк певиците като за евтини парцали, а към Деса имат респект. Вече Макарона печели трети двубой, така че за мен това е успех. В Капките спечели 4 концерта, а на финал беше втора. Това малък успех ли е. Фики от най подигравания в попфолка сега вепе се приема като сериозен и добър певец. И то благодарение на такъв формат, а не на поредния му чалга хит. В този ред на мисли подобни успехи са по мащабни от товя да си заврян и въртян в клубовете

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е доста слушана и гледана в ретрото, има си стабилни гледания, най-вече на дуета със Сердар.

Ето някои от най-гледаните:

Досещай се сам - 1,9М

Всичко се връща - 1,9М (от два клипа)

Да си плащал - 3,3М

Крайна мярка - 4,4М

Питам те последно (която смятам, че й е един от най-големите хитове) - 7,1М (от три клипа)

Попитай за мен - 2,8М

От моята уста - 3,4М

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия новите не пеят песните на ветеранките, а си ги пускат запис, предварително записан в студио. Правете разлика. Мухли пълни са тия новите. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Тия новите не пеят песните на ветеранките, а си ги пускат запис, предварително записан в студио. Правете разлика. Мухли пълни са тия новите. 

Те пък дъртите щото не бичат плейбека. Нормално. Писнало им е от задимените кръчмотеки. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче топ 10 в планета офишъл е бетониран и едва ли някоя песен пусната след 2016 ще се набута тук скоро. Може би само Зоопарк и Феноменален, след време.
image.png.2004d195dacbfcf60d04a30df143df35.png

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче топ 10 в планета офишъл е бетониран и едва ли някоя песен пусната след 2016 ще се набута тук скоро. Може би само Зоопарк и Феноменален, след време.
image.png.2004d195dacbfcf60d04a30df143df35.png

И Преслава е там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Обаче топ 10 в планета офишъл е бетониран и едва ли някоя песен пусната след 2016 ще се набута тук скоро. Може би само Зоопарк и Феноменален, след време.
image.png.2004d195dacbfcf60d04a30df143df35.png

Забравяш и това! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Единствената с 2 самостоятелни парчета, гъзарката на фофолка

Дженагюл хатун нещо не се дава и от месеци държи разликата между Моли се да не почна и Зоопарк, иначе гъзарката отдавна щеше да е с 3 песни в...топ 3! :D

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Забравяш и това! 

 

Е във втората половина е, но скоро може и да избута Боже прости.image.png.cb7f2e8ccb107ebdcbf9818604109e56.png
Току я виж...ПреситУ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Никой не споменава, че Андреа и Алек Сандър са пуснали дует, кавър на супер яката световна класика.

 

Мале ужас. Окепазили са една от най-яките песни ЕВЪР! 

НЕСЛУШАЕМО Е, ПРОСТО... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Обаче топ 10 в планета офишъл е бетониран и едва ли някоя песен пусната след 2016 ще се набута тук скоро. Може би само Зоопарк и Феноменален, след време.
image.png.2004d195dacbfcf60d04a30df143df35.png

Тука половината са със доста завишени гледания, които не отговарят на хитовостта им - “Горе-долу”, “Блокиран”, “Гот ми е”, “Дай ми свобода”, “Боже, прости” и може би “С мене да вървиш”. Има много по-големи хитове през въпросните години, а още нямат и 20 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди им показва как се прави на всички, явно все пак можело да се правят гледания, да предизвикаш голям интерес и всичко останало. Просто хората са в търсене на новия лидер/ка, само че единствен той изглежда доста истински, точно както Преслава навремето ми напомня, някаква харизма има, дето останалите нови им липсва.

Имате ли представа защо Люси е репортнал "Дивана" и са свалили клипа? Нещо скарали ли са се? Освен това нали изпълнителят си е платил за видеото каквото трябва, как така ще му го свалят...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Поздрав с най-яката песен на Преси за последните 5 години, след Не се изтриваш.🥰

 

Наиситна Не се изтриваш е най-големия брутал, който е пускала от.. да речем 2012 насам. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Дженагюл хатун нещо не се дава и от месеци държи разликата между Моли се да не почна и Зоопарк, иначе гъзарката отдавна щеше да е с 3 песни в...топ 3! :D

Зоопарка реално е минал Дженция, да се редят Гъзарката и Пие ми се ;) 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е за чалгата, много е добра в тия формати, защото реално пее песни, които и отиват. Вижте вчера на Сеньорита. Преди това на Бурке на песента. От капките има 1 куп яки изпълнения. Да я държат там докрая да ни гали ухото. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...