Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , penakavalli каза:

Как какво да напишеш? Самиякен цаца лора ту, сусибезея. Сабидини ница ту сиян, мала цики я.

ОМГ верно ли е така

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Според мен няма тякъв проект вече, не се следват в инстаграм, а той следва Андреа - най-вероятно с нея ще я направи

Аз искам песента на Жадор да е с Андреа. Емилия ми е неприятна и не желая да ми бъде натрапвана.

  • Like 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • Sad 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост, но

Тук се развяваше аргумента, че "ЛиДиЯ Не СтРуВа, СаМоСтОяТеЛнИтЕ й ПеСнИ сА с По-МаЛкО ГлЕдАнИя От ТеЗи нА дЕсИтА" и бих искала да попитам:

Кога Десита е имала хит като "Няма да ми мине", която съвсем скоро ще удари 20 милиона? Тя също има парчета с Галин, които са качвани в канала на Планета и това не е оправдание.

За мен неуспешните песни на Лидия са предизвикани единствено от лошо продуценство и недостатъчно внимание към проектите й. Надявам се скоро да напусне Алфа мюзик или поне Галин да се вразуми, че двете му кокошки НЕ са равностойни, към тях НЯМА еднакъв интерес и да престане да се опитва да балансира кариерите им. Все едно Ейкън навремето да е давал равни шансове на Лейди Гага и Наталия Килс, които продуцираше едновременно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Извинявам се за двойния пост, но

Тук се развяваше аргумента, че "ЛиДиЯ Не СтРуВа, СаМоСтОяТеЛнИтЕ й ПеСнИ сА с По-МаЛкО ГлЕдАнИя От ТеЗи нА дЕсИтА" и бих искала да попитам:

Кога Десита е имала хит като "Няма да ми мине", която съвсем скоро ще удари 20 милиона? Тя също има парчета с Галин, които са качвани в канала на Планета и това не е оправдание.

За мен неуспешните песни на Лидия са предизвикани единствено от лошо продуценство и недостатъчно внимание към проектите й. Надявам се скоро да напусне Алфа мюзик или поне Галин да се вразуми, че двете му кокошки НЕ са равностойни, към тях НЯМА еднакъв интерес и да престане да се опитва да балансира кариерите им. Все едно Ейкън навремето да е давал равни шансове на Лейди Гага и Наталия Килс, които продуцираше едновременно... 

Миличка, общата гледаемост на песните на Десита е 63млн, а на Лидия 61млн.  Тоест Десита е по-гледана от Лидия. Това успях да си изсмуча от пръстите. 😌

  • Haha 3
  • Wow 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен двете на този етап са сходни, в засилката на кариерите си. Просто Десита като образ изглежда насочена предимно към по-малките и много не я виждам да се задържи с времето, докато Лидия с излъчването си и подходящите песни има потенциал за успехи сред по-широк таргет.

ПП: Както и да е, тук съм да кажа, че "Сърцето ти е мое" най-накрая е в Spotify. Деси Слава има някакъв ум!:a040:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Онзи ден Камелия казала при Воденичаров, че през годините е имала и неуспешни неща. Горката - не е чела Фокса скоро да знае, че такъв вариант няма.

Ох, не мога. Падам! Иначе да, трябва да се чете рама преди интервю, иначе излагат феновете.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Миличка, общата гледаемост на песните на Десита е 63млн, а на Лидия 61млн.  Тоест Десита е по-гледана от Лидия. Това успях да си изсмуча от пръстите. 😌

Аз друго преброих:

Лидия - 64 825 645 гледания

Десита -66 635 260 гледания

Но при бездарното Десе имаме 10 песни, от които две самостоятелни, 8 В КОИТО ИМА ДРУГ ИЗПЪЛНИТЕЛ и две, в които тя е feature (Texas Place и Мама не дава)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

При Лидия тя е водещ изпълнител във всичките си 10 песни, а друг участник има в  8 от 10.

Деса мърлата е добър фийчър, но сама за нищо не става самостоятелно. Въобще ми е смешно да я сравняваме тая евтиния с Лидия... все едно да сравняваш iPhone с LG.

Ако махнем фийчърите на безгласната пианистка, отиваме на 51к... следователно има място в класацията само защото се познава с Галин от по-дълго и я е пробутал за фийт в две песни, което с Лидия не е правил.

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Аз друго преброих:

Лидия - 64 825 645 гледания

Десита -66 635 260 гледания

Но при бездарното Десе имаме 10 песни, от които две самостоятелни, 8 В КОИТО ИМА ДРУГ ИЗПЪЛНИТЕЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и две, в които тя е feature (Texas Place и Мама не дава)

При Лидия тя е водещ изпълнител във всичките си 10 песни, а друг участник има в  8 от 10.

Деса мърлата е добър фийчър, но сама за нищо не става самостоятелно. Въобще ми е смешно да я сравняваме тая евтиния с Лидия... все едно да сравняваш iPhone с LG.

Ако махнем фийчърите на безгласната пианистка, отиваме на 51к... следователно има място в класацията само защото се познава с Галин от по-дълго и я е пробутал за фийт в две песни, което с Лидия не е правил.

Нищо не разбрах!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...