Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Те защо се разведоха не разбрах. Ама тя Деса не е за семейство.

Емиии... деската не е за такъв галантен търновски рицар, ако ме разбираш.

Той е някак твърде добряк за нея. По онова време разправяше даже как тя искала по+рано да го разкара, но той се разбирал доббре с Майки и тя била много близка с майка му. Правилният въъпрос е защо изобшо са се бракосъчетали хаах

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Емиии... деската не е за такъв галантен търновски рицар, ако ме разбираш.

Той е някак твърде добряк за нея. По онова време разправяше даже как тя искала по+рано да го разкара, но той се разбирал доббре с Майки и тя била много близка с майка му. Правилният въъпрос е защо изобшо са се бракосъчетали хаах

Но смядовската лисица не е глупава като нея. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Но смядовската лисица не е глупава като нея. 

Разбира се. Галя нямаше да ссе дпбере до кости, нанков китич или дори добри само с талант и собра душа. Подкрепата на Галин в емоционален и финансов план е водещ фактор за нейния успех. И амбицията разбира се. Не и оевчески талант.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Радваме се, че “Беден в сърцето” е преди “100 живота” в класацията на FolkPlus (смешно е двете песни даже да се сравнят), но когато Галена взе певица на годината за 2019 на наградите на FolkPlus плюхте, че е нагласено. :) 

Освен това класацията е “хитове на лятото”. 100 живота излезе месец и половина преди лятото, очевидно е, че няма да спечели. Дори “В твоите очи”, която излезе в края на Май не мога да я нарека хит на лятото, въпреки че към днешна дата е по-голям хит от всичко през 2015 в Пайнер. 

А на някои хора им е станало толкова скучно, че тръгнали да пишат как Галена без Пайнер ще залезе. Много мъка има тука. :D 

Тук не е манипулирано гласуването! Тук избират ДЖ-ите! Това е най-обективната класация...

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Предполагам Преслава си пази прекрасния глас за да пее приспивни песнички за Паола за лека нощ, за нещо друго ползва ли го в близките години?

За това го пази!

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Предполагам Преслава си пази прекрасния глас за да пее приспивни песнички за Паола за лека нощ, за нещо друго ползва ли го в близките години?

Тва съм го коментирал. Намирам за супер нагло подобно поведение от нея и деса. Да си забият плейбека и да се клатят по сцената. Неуважително е към публиката и към тах като претенции. Парадокс. От другата страна две истински бездарници като Камелия к Галя се опитват и са на живо.макар че понякога на техни участия ми се е щяло да са на запис... особено когато камс се прави на лепа или цеца брррр гадничко

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Тук не е манипулирано гласуването! Тук избират ДЖ-ите! Това е най-обективната класация...

И ние какво? Да кажем, че е по-голям хит ли сега? :D 

преди 3 минути, Hurricane каза:

За това го пази!

 

Това е веднъж годишно. Миналата година не пя. Тази година няма да има нищо. Е? 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

И ние какво? Да кажем, че е по-голям хит ли сега? :D 

Това е веднъж годишно. Миналата година не пя. Тази година няма да има нищо. Е? 

Никой не иска да казвате, че е по-голям хит от “Сто живота”. Просто е крайно време да признавате и чуждите успехи, защото и тази песен изкарвахте флоп, а върви супер добре по всички стрийминг платформи и Ю Туб, а и спечели немалко класации... #БъдетеОбективни

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Никой не иска да казвате, че е по-голям хит от “Сто живота”. Просто е крайно време да признавате и чуждите успехи, защото и тази песен изкарвахте флоп, а върви супер добре по всички стрийминг платформи и Ю Туб, а и спечели немалко класации... #БъдетеОбективни

Не визирай, че всички Галенови я наричали “флоп”. 

Повечето го правят, за да дразнят или за да предизвикат скандал/дискусия. Песента колкото и да ми е безлична, се завъртя по дискотеките и стана среден хит и един от хитовете на лятото, просто Преслава може много повече от това. ;) 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Не визирай, че всички Галенови я наричали “флоп”. 

Повечето го правят, за да дразнят или за да предизвикат скандал/дискусия. Песента колкото и да ми е безлична, се завъртя по дискотеките и стана среден хит и един от хитовете на лятото, просто Преслава може много повече от това. ;) 

Одобрявам! Дано се е постарала повече сега за скандалния трак от Драганински...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, NazzkO каза:

Хахаха ти си малко грандоманияяя целияя хахХхХа

да, в не се изтриваш е доста яка, и в няма да ти пиша. В пиян даже не съм видял какво носи, цялото ми внимание беше да огледам как са си оставили ръцете по лицето на петя...

 

А аз като цвло съм се чудел... за какво са им стилисти. Нямат ли някаква визия за себе си, да се виждат и възприемат адекватно. Айде световните звезди Ок. Ама тия свирки всичките се въртят в 5 - 10 дискотеки през годината и още няколко през лятото... толкова ли не могат сами да си създадат концепция

Повярвай ми, повечето не могат. Помниш Преса преди да ползва стлсит, каква пазарска чанта беше. Обличаха я само с Юнона 😆

Само на мен ли ми харесва с новия нос? В смисъл и последните години беше яка, но и така ми харесва. Сега и гледам фотосесията с булченската рокля в инста , еми много е добре. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Повярвай ми, повечето не могат. Помниш Преса преди да ползва стлсит, каква пазарска чанта беше. Обличаха я само с Юнона 😆

Само на мен ли ми харесва с новия нос? В смисъл и последните години беше яка, но и така ми харесва. Сега и гледам фотосесията с булченската рокля в инста , еми много е добре. 

Да, добре е когато е нагласена (изглежда по-добре отпреди), но свали ли грима... не ми е най-красива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има голям талант който пази за концертите, пардон, единственият останал концерт на Пайнер, на който така и не присъстваше в силната си 2019 год. Глас имала. На запис всички звучат добре, а в дискотеките няма разлика защото всички са пияни и просто искат купон или певиците си пускат плейбека. Друго нещо, не е като да пее народни песни с този глас или да прави тежки песни за душата като Цеца, с която не пропускате да я сравнявате вече няколко пъти. 

Цял ден се дъвчи тая класация, щото е единственото нещо в което тази година е пред Галена. Иначе когато е истински силна и фактите сами говорят - Преслава няма нужда от доказване.

Най-смешното е че Галена щяла да бъде забравена ако не пускала песни. Да напомням ли Джена в какви кризи е била и все се завръща с хитове. Дори и сега може да го направи. Не сме 2006. В времена на комерси всеки може да е успешен, а за големите имена дори да не говорим. С точните песни и Андреа ще изплува.

btw тъпо ще е ако не ползва парите на мъжи си, а не е ако го прави. Все пак са заедно над 10 години. И не е като Преси да ходи с просяците от видеата на които им се подиграва. Павел може да е "Беден в сърцето" и в много други неща, но Беден в портмонето никак не е. 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

 

Най-смешното е че Галена щяла да бъде забравена ако не пускала песни. Да напомням ли Джена в какви кризи е била и все се завръща с хитове. Дори и сега може да го направи.

Покажи ми някъде надпис "Галена или смърт".

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпаднах в шок! Предлагам тази нова тема, която обсъждате и за която никога досега не съм чел - "Преслава или Галена", да има отделна тема във форума! Чета и се наслаждавам на новите аргументи които не се повтарят и на това че хората я коментират съвсем обективно. По-иновативни сте дори от Императрицата през 2015-та!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Покажи ми някъде надпис "Галена или смърт".

Колко интересна затапка от най-позитивният ни форумец!👐

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Повярвай ми, повечето не могат. Помниш Преса преди да ползва стлсит, каква пазарска чанта беше. Обличаха я само с Юнона 😆

Само на мен ли ми харесва с новия нос? В смисъл и последните години беше яка, но и така ми харесва. Сега и гледам фотосесията с булченската рокля в инста , еми много е добре. 

И на мен ми харесва с новия нос, в крайна сметка е важно как тя се харесва. Много ми е смешно как всички се филмират и вайкат как си била загубила чара ,  като се замислиш кой от топ имената прилича на себе си от първите си години на сцена?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, berryJ каза:

И на мен ми харесва с новия нос, в крайна сметка е важно как тя се харесва. Много ми е смешно как всички се филмират и вайкат как си била загубила чара ,  като се замислиш кой от топ имената прилича на себе си от първите си години на сцена?

Хмм.. Ами Камелия в лице не е много по-различна. В смисъл, нос не е пипала, като цяло е запазила чертите си. Анелия също не е пипана в лице.

Но приемрно - Емилия, Деса, Галена, Преса, Алсиия и т. Н. Т са доста, доста пипнати вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , SG каза:

Че ди джеите за поредна година налагат Преслава и Галена до безобразие не е интересно за обсъждане. По-любопитното е, че след години без хит от такова ниво Софка и Константин смачкаха всичко живо. Също и че всички останали песни в ТОП 10 са на нови имена.

Нека Коцьо и Софка направят авторски хит, а не римейк или 5та бг версия на гръцки кавър. Защо разчитат на кавъри или колаборации? Ами сами с днешните комерси не става. 
След това сигурно ще направят и “Пеперуда” на Кати, за да видят отново хит. Нали са много големи? Ами да залагат на авторски песни, а не на нови версии на потвърдени хитове от близкото минало. 

преди 5 часа , foxy_vd каза:

Добре, добре, ще станат и новите песни. Само не разбрах какво стана с "купения" трафик?  :whistling1:

Купения и трафик си стои. Затова не можа и да стане първа в трендинг, въпреки че ако бяха реални гледанията щеше. Приемът и по участия също издиша за многомилионен хит, какъвто го изкарваш. Дано го наложи де, защото ме кефи, ама да не ни прави на балами с купен трафик. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Нека Коцьо и Софка направят авторски хит, а не римейк или 5та бг версия на гръцки кавър. Защо разчитат на кавъри или колаборации? Ами сами с днешните комерси не става. 
След това сигурно ще направят и “Пеперуда” на Кати, за да видят отново хит. Нали са много големи? Ами да залагат на авторски песни, а не на нови версии на потвърдени хитове от близкото минало. 

Защото е по-лесно да експортират носталгията на народа, отколкото да предложат нещо оригинално.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Jouey каза:

От няколко месеца търся една песен на певицата от профила ти, може ли да ми кажеш как се казва певицата, за да пробвам да намеря песента? 😂

Яница.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...