Jump to content



Чалгавизия 22 - Заглавия, състоящи се от една дума.


Препоръчани коментари

преди 8 минути, GSA каза:

Може ли да гласувам и аз поне за финала като гост или нещо такова? 

Можеш да гласуваш за финала, като си избереш топ 3/5.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , dan!el каза:

Какво и "Докрай". Предлагам да се направи едишън само с тях + "Да видя какво е" и да ги обявим за почетни победители или "Мегазвезди" на "Чалгавизия" и да нямат право на повече номинации!

Ууу, чудесна идея за едишън! След като минахме изпълнители, които не са печелили, нека направим "Песни, които не са печелили"! Ама нека да участват само такива с 2 или повече участия :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал

Гласували: 9/12 + 1/2  от директните финалисти.

@Willy @M.Power, @devotioner, @-A.

Втори полуфинал

Гласували: 6/13 + 1/2 от директните финалисти.

@Achito, @Krislena, @Гальо, @ANGEL, @bleron, @DarkChild, @xroflx9, @-A.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Ууу, чудесна идея за едишън! След като минахме изпълнители, които не са печелили, нека направим "Песни, които не са печелили"! Ама нека да участват само такива с 2 или повече участия :D 

Всичко чуждо пожелаваш заслужава да спечели. Участвала е поне 5 пъти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Като гласувате уточнявайте за коя Мой гласувате. И двете са в първия полуфинал😁

Двете песни "Мой" са ми топ 2. Жестоки!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Двете песни "Мой" са ми топ 2. Жестоки!

Изумяваш ме с вкуса си понякога. Сигурно Чупката ти е в топ 3.Има доста по добри според мен. Едната Мой не влезе в моя топ 8. Познай коя🤣

Оргазъм и Коя са моите фаворити в първия полуфинал. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Изумяваш ме с вкуса си понякога. Сигурно Чупката ти е в топ 3.Има доста по добри според мен. Едната Мой не влезе в моя топ 8. Познай коя🤣

Оргазъм и Коя са моите фаворити в първия полуфинал. 

Мисля че тази на Ася. На Малина и Галена е една от най-яките дискотечни песни.

За Чупката и другите две няма да издавам, че има още негласували. Хд

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако моята песен участва във втория полуфинал, защо не гласувам за песните в първия полуфинал? тогава бих имал още една песен закоято мога да гласувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , bleron каза:

Ако моята песен участва във втория полуфинал, защо не гласувам за песните в първия полуфинал? тогава бих имал още една песен закоято мога да гласувам.

Защото е взет формата на Евровизия (затова е Чалгавизия) - гласуваш за песните в полуфинала, в който попадаш :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , dan!el каза:

Какво и "Докрай". Предлагам да се направи едишън само с тях + "Да видя какво е" и да ги обявим за почетни победители или "Мегазвезди" на "Чалгавизия" и да нямат право на повече номинации!

Щом е толкова голям проблем да се участва с песни, които са участвали една идея повече в предишните едишъни - защо просто не се измисли ново правило, в което не се допускат песни, участвали определен брой пъти и да се спестят подобни коментари? Щом една песен ми харесва и отговаря на условието на едишъна - не виждам проблем да се включа с нея щом имам това желание при сегашното положение. Ваше право е да не гласувате за нея, но хубавата песен си остава хубава песен дори и 100 пъти да е участвала. Отделно, че има потребители, които не са участвали по една или друга причина в някои от предишните едишъни и не знаят кои песни по колко пъти вземали участие, реално и не смятам, че са длъжни да ги следят.

 

Разбирам, че идва момент, в който става досадно да се виждат на финал едни и същи песни, но реално щом това условие не е описано в правилата - няма място за оплаквания и упреци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Аз гласувах. Не си ли ми получил съобщението?

Не съм. Ако си писал на някое от предните дето си гласувал... няма как да го получа, защото след като си почистих кутията автоматично излизам от въпросния чат и не виждам какво пишеш.

Трябва ново съобщение да ми пратиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...