Jump to content

Чалгавизия 22 - Заглавия, състоящи се от една дума.


Препоръчани коментари

преди 18 часа , pechenko каза:

Първата песен, която се класира e "Феникс". @DevilWish

 

Благодаря Ви! Сега ще дам своя глас за финала! Ще ми е много трудно! Песните на финалистите са ми ужасно любими.... даже си бях предвидил Боли и Лъжа за някой edition  и аз, към песните на Камелия, Андреа, Анелия, Яница и Джена също имам пристрастия... всъщност вече не знам на кой какви точки ще давам.... много трудно! Успех на повечето песни! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Някой ако може да пусне вот за последният останал.

Можеш да дублираш вота на някой, примерно на най-бързо гласувалия потребител от финалистите. :rolleyes:

И аз мога да гласувам, но вече гласувах с топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срока е до утре в 20:00 и си длъжен да спазиш регламента, а не на случаен принцип да се определят позициите на финалистите. 

Не е коректно така! @xroflx9 ще си гласува

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Срока е до утре в 20:00 и си длъжен да спазиш регламента, а не на случаен принцип да се определят позициите на финалистите. 

Не е коректно така! @xroflx9 ще си гласува

Ти не си човека, който ще ми казва какъв е регламента и какъв не е! 15 човека чакат резултатите, докато други си лайкват коментари и нарочно бавят гласуването!

Резултатите така или иначе ще са ясни утре, аз мога и съм в правото си да подсигуря вот в случай, че даден потребител не гласува.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Ти не си човека, който ще ми казва какъв е регламента и какъв не е! 15 човека чакат резултатите, докато други си лайкват коментари и нарочно бавят гласуването!

Резултатите така или иначе ще са ясни утре, аз мога и съм в правото си да подсигуря вот в случай, че даден потребител не гласува.

 

Явно някой трябва да ти го каже. При положение, че си обявил краен срок на гласуване и той не е преминал, нямаш право да отнемаш правото на някой да гласува. 15те чакащи човека да видели кога е крайния срок и не мисля, че има проблем за тях. Позволяваш си твърде много и като модератор, а сега и като водеш на чалгавизията. Няма как да си правиш каквото поискаш докато аз съм част от този фпрум. Ще си под лупа! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Явно някой трябва да ти го каже. При положение, че си обявил краен срок на гласуване и той не е преминал, нямаш право да отнемаш правото на някой да гласува. 15те чакащи човека да видели кога е крайния срок и не мисля, че има проблем за тях. Позволяваш си твърде много и като модератор, а сега и като водеш на чалгавизията. Няма как да си правиш каквото поискаш докато аз съм част от този фпрум. Ще си под лупа! 

Ти не си човек, който ще ми държи сметка какво правя, след като винаги се консултирам с Уили.

На никого не съм отнемал правото да гласува! Винаги съм спазвал сроковете и винаги, когато остават двама или един пиша да се гласува за всеки случай, защото така се бави гласуването и резултатите.

Ти си позволваш твърде много и се бъркаш прекалено много в работите на другите. 
Спри с измислиците и манипулациите от твоя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Ами дори топ 3 ти предвиждам. Докрай е един от фаворитите в моето гласуване

Тая песен май е отпадала сто пъти досега. 

 

Иначе и аз се дразня като се бави излишно обявяването на резултата. След като мнозиноството е гласувало, може да се съкрати срокът. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Ти не си човека, който ще ми казва какъв е регламента и какъв не е! 15 човека чакат резултатите, докато други си лайкват коментари и нарочно бавят гласуването!

Резултатите така или иначе ще са ясни утре, аз мога и съм в правото си да подсигуря вот в случай, че даден потребител не гласува.

 

Подсигури го в полза на Камс :D

Който не я слага под номер 1, не го зачитай!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gabbati каза:

Какъв ще е следващия едишън? Аз отпаднах от този, затова вече ми е скучен и чакам нов!

Оценяване на клипове ( Оценяваме клипа на песента )

Темата ще бъде пусната 10/15 минути след като стане ясен победителя.

Резултати след 21:30 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Значи дано спечели Галена тук, за да не може да участва в следващия едишън и да има наистина мистерия кой ще спечели :D 

Не ми се мисли колко хора ще постнат Една жена на секундата, като се отвори темата за записи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не ми се мисли колко хора ще постнат Една жена на секундата, като се отвори темата за записи.

Точно се чудех с какво да участвам и това беше единственият ми избор :roll1: Ще мисля резервен вариант, ако не съм най-бърза

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Точно се чудех с какво да участвам и това беше единственият ми избор :roll1: Ще мисля резервен вариант, ако не съм най-бърза

И аз мислех да участвам с нея!🤣🤣

Обсъждаме комерсиалните избори на другите и в същото време... топ лицемерките на рама!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И аз мислех да участвам с нея!🤣🤣

Обсъждаме комерсиалните избори на другите и в същото време... топ лицемерките на рама!

То няма много с кои изпълнители да се участва. Галена, Цветелина Янева, Андреа и Камелия... Анелия и Емилия имат няколко по-интересни, ама там картинката не е толкова класна и няма да са в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...