Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Alter Ego каза:

Коя песен е сръбската "Болка моя"? 

Ужасна е! 

Чуй след 0:31 какъв дроп следва. Все едно е записвано с телефонче.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ужасна е! 

Чуй след 0:31 какъв дроп следва. Все едно е записвано с телефонче.

Ааа Моника Ивкич, препознах я! Тя има повече харизма от Тияна да стане звезда, само да намери правилните песни! Иначе не ми допада кавъра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Alter Ego каза:

И следващите песни ще били обработки. Кои песни е взела? Болка моя, Пиян? :cg:   

 

Аз пък доколкото разбрах нямало да са кавъри. Но защо ни занимавате с нея всеки ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Аз пък доколкото разбрах нямало да са кавъри. Но защо ни занимавате с нея всеки ден?

Казва нови песни без да са нейни, а обработки. Актуална е с хит и факта че е  кавър на БГ поп-фолк песен, нормално да се коментира. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Коце не идва в Бургас тази година. Мислих, че покрай пандемията изобщо няма да мога да го видя, а то какво се оказа- миналата седмица участието му с ТРИО БИК в Слънчев бряг беше във вторник точно, когато почивах и ходих. Онзи ден си говорихме с моя Ники и на Коце казах, че скоро няма да отида на негово участие след Габаната тъй като всички участия , които са му по морето аз съм все на работа. И точно онзи ден като бях на работа си мислих да можеше Коце да има участие в Приморско докато съм там както миналата година , когато бях руса и гледам вчера Коце си качил участие в Приморско утре вечерта, а Приморско не беше в списъка от участията му. Като видях и веднага звъннах на моя Ники и му викам спешно трябва да ходим в Приморско. И утре след 23:00 като приключа работа директно заминаваме и директно при Коце същата вечер в понеделник. Ники ми беше казал,че нещо се промени и ще го видя пак и то стана. Ники винаги е прав бил досега каквото каже, 2 дена съм в Приморско и за капак и участие на Коце и вход само 10 лв, не като в Слънчев бряг и Бургас 20 лв. Ние толкова скъп град. 

Кога си била руса??

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Krislena каза:

и пее НАЖИВО !!  абе БЪДЕЩАТА ЛИДЕРКА !! ТОЧКА

 

А УЛТРА ,ГИГА,ХИПЕР,МЕГА ТАЛАНТЛИВАТА ДАННА. КАРА С ЛАЙВ ЗАПИСИ !!!!!!!!!!!

 

То тва беше ясно от край време че пее на живо, но накрая от Кокошарник ТВ монтираха скапания плейбек върху целия концерт на всички и орезилиха целото изпълнение на кралицата! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

 

Съблазнен съм от гласа на Стелчето. Много е секси.

Иначе моето мнение за песента почти се припокрива с нейното. Най-точното определение за мен е усмихната песен. Свежа е, лятна, носи малко от вайба на Стара каравана, но ми е нива под нея... просто не ме хваща. Като звучене си е точно като Дни и нощи, която е по-запеваема и по-зарибяваща.

Бях неприятно изненадан като излезе, защото и аз очаквах гърмеж от типа на Базука, Шапка ти свалям и т.н , в който Галена да звучи като в Дъ бос, Мама ураган и Просто шоу. На нея й отива и аз страшно я харесвам в онова й амплоа. Яд ме е... видеото и визииите убиец, но не мога да им се изкефя на фона на тая песен.

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Vancho каза:

Съблазнен съм от гласа на Стелчето. Много е секси.

Иначе моето мнение за песента почти се припокрива с нейното. Най-точното определение за мен е усмихната песен. Свежа е, лятна, носи малко от вайба на Стара каравана, но ми е нива под нея... просто не ме хваща. Като звучене си е точно като Дни и нощи, която е по-запеваема и по-зарибяваща.

Бях неприятно изненадан като излезе, защото и аз очаквах гърмеж от типа на Базука, Шапка ти свалям и т.н , в който Галена да звучи като в Дъ бос, Мама ураган и Просто шоу. На нея й отива и аз страшно я харесвам в онова й амплоа. Яд ме е... видеото и визииите убиец, но не мога да им се изкефя на фона на тая песен.

Рапирането вече е отживелица, но можеше и нещо по модерно да направят. Да експериментират като Папи Ханс и Азис. 

Но пък песента няма аналог в момента. Едно време лятото се пускаха точно подобни парчета със самър вайбс. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия месец при нас е Ариа и Малката, и Денис Теофиков и Десита, Преслава, Деси Слава, а този месец идват Лидия и Данна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Krislena каза:

Кога си била руса??

Миналата година за 1 месец на снимката ми с Коце от Приморско на аватара ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Другия месец при нас е Ариа и Малката, и Денис Теофиков и Десита, Преслава, Деси Слава, а този месец идват Лидия и Данна. 

Теофиков и Десита заедно ли ще са на участие? Ариа и Малката също ми заедно? 

Май Димитров ги пуска по 2 на промоция

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Теофиков и Десита заедно ли ще са на участие? Ариа и Малката също ми заедно? 

Май Димитров ги пуска по 2 на промоция

Не, отделно са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Този пак надрусан с очила и неадекватен... 

 

 

Човевкът идва директно от Велинград от участие за интервю/ Спал е само 2-3 часа. Само глупости се пишат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, stereoto_ каза:

Днес какво? 
Емилия и Фики или Янева и Робов 

Янева дали ще си позволи да пусне песен сега с това, което се случва в страната? Според мен ще изяде доста хейт заради Пеевски

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...