Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Slavi каза:

 

 

 

 

Ариа кога??? 

А те кога ще се разчекнат, разчепатят и разчепят като Ариа в някой клип? 😁

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, penakavalli каза:

А те кога ще се разчекнат, разчепатят и разчепят като Ариа в някой клип? 😁

Ариа прави по клипове това, което умее и в живота най-добре - да се чекноти и да пълзи по земята. За щастие малцина се впечатлявате от акробатиките и. Ти сметни щом Алисия и Емануела не успяха да я бутнат сред оборотните... Като нищо да докара на Теофиков първия флоп😁

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Ариа прави по клипове това, което умее и в живота най-добре - да се чекноти и да пълзи по земята. За щастие малцина се впечатлявате от акробатиките и. Ти сметни щом Алисия и Емануела не успяха да я бутнат сред оборотните... Като нищо да докара на Теофиков първия флоп😁

Не мисля, че за изпълнител с едногодишна кариера се справя чак толкова зле откъм гледания и брой участия. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Не мисля, че за изпълнител с едногодишна кариера се справя чак толкова зле откъм гледания и брой на участия. 😁

За изпълнител, който е налял доста, а не е изкарал нищо си е баш зле. Че и 5-6 проекта за този малък интервал от време... 

Данна със същата продукция вече щеше да е мега звезда. Ариа буквално безчинства с музиката... 2/3от песните, изпяти от други щяха да са тотални хитове. Една Десита с дебюта си гони 6,5милиона например, а тук се твърди че е флоп. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Верно, че ти беше споменал, че си ги видял заедно пършливи и неглижирани. 

 

Има ли такава песен със сигурност? За Медс и Кама питам. Тука печенкото обясняваше за дует на Галена с Меди, а се оказва, че ще е фийт. Някой го е изгъбаркал😁

Още преди извънредното положение Меди е споменал, че ще прави песен с Камелия. 

Плюс това, Камелия я гледам че следва едва 4 нейни колеги в това число и Меди....  

И наскоро в една от фен страниците за чалга пуснаха колаж с тях двамата. 

Мене ми е по интересно римейка на нейна колежка, който подготвя отдавна.. Със сигурнот скоро пуска нещо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Още преди извънредното положение Меди е споменал, че ще прави песен с Камелия. 

Плюс това, Камелия я гледам че следва едва 4 нейни колеги в това число и Меди....  

И наскоро в една от фен страниците за чалга пуснаха колаж с тях двамата. 

Мене ми е по интересно римейка на нейна колежка, който подготвя отдавна.. Със сигурнот скоро пуска нещо. 

Тя продължава да си го кара по комцепцията 1 песен на 1 година. Двете с Деса хич не им се занимава вече май. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Blueberry каза:

"Дори не знам кой е тоя (Теофил Дениславов май), но казват, че е модерен, та дай да го цуна за късмет! Пак ще си изиграя добре картите!" 

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Сашо каза:

Още преди извънредното положение Меди е споменал, че ще прави песен с Камелия. 

Плюс това, Камелия я гледам че следва едва 4 нейни колеги в това число и Меди....  

И наскоро в една от фен страниците за чалга пуснаха колаж с тях двамата. 

Мене ми е по интересно римейка на нейна колежка, който подготвя отдавна.. Със сигурнот скоро пуска нещо. 

Само не знам, защо и е на Кама да прави римейк. Особено тук ще бъде много оплюта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Само не знам, защо и е на Кама да прави римейк. Особено тук ще бъде много оплюта!

Не се знае, знаеш Пашев какви аранжименти прави за нея.

Много интересно е дали ще е на Румяна, както се говореше. 

преди 8 минути, Slavi каза:

Тя продължава да си го кара по комцепцията 1 песен на 1 година. Двете с Деса хич не им се занимава вече май. 

Да, ужасно е. Хем вижда, че й се получават нещата и пак се прави на луда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Когато майка ти безчинства с чуждо дете, а на теб нито ти вдига, нито те отразява в инстаграм

Явно Денисчо е ябълката на раздора между майката и щерката.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Коце от утре стартира участията. Утре е в Summer Cult, Варна, а в понеделник ще пее в Сикретс, Пловдив. 

Имам маса на Випа, точно до любимеца ти ше съм

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...