Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хитове, избрани от Милко Калайджиев- Хайде в Пайнера, Илиян- Не сме приключили, Мария- С мен, Нула време- ремикс, Джена- Задръж сърцето ми, Теди Александрова и Емрах- Сърце мое, с Таня Маринова- Бум шака лака, Анелия- Зоопарк, Деси Слава- Имаш ме, Милко Калайджиев с Анелия- Паля те, Преслава- Да гори в любов, Емануела- Гледай ме на снимка, Милко Калайджиев- За да те забравя, Таня Маринова- Уникат, Галена и Фики- Ламборгини. Довечера пак.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Милко Калайджиев- Хайде в Пайнера, Илиян- Не сме приключили, Мария- С мен, Нула време- ремикс, Джена- Задръж сърцето ми, Теди Александрова и Емрах- Сърце мое, с Таня Маринова- Бум шака лака, Анелия- Зоопарк, Деси Слава- Имаш ме, Милко Калайджиев с Анелия- Паля те, Преслава- Да гори в любов, Емануела- Гледай ме на снимка, Милко Калайджиев- За да те забравя, Таня Маринова- Уникат, Галена и Фики- Ламборгини. Довечера пак.

И да не включи нито един с Мира ... Милкан напрао си подритва трудовата книжка. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Gadinata каза:

Всички попаджии дават много слабо, въпреки че сега им е момента да пуснат нещо зарибяващо,защото всички чалгарки чакат да мине карантината , за да си пуснат песните. Накрая ще стане като май месец миналата година, за добро или за лошо, но пък ще е интересно.

 

Галена в лайв с DJ Дамян каза, че новата си песен лично тя слага в топ 5 нейни, така че аз имам големи очаквания. Щяла да бъде танцувална и избухваща, значи ще е нещо за след 2 часа. Дано гръмне по-скоро.

Значи да очакваме пак някакъв кючек 100 на 100 🤣

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, presi_fen! каза:

Значи да очакваме пак някакъв кючек 100 на 100 🤣

Ами не, няма да очакваме кючек. Това да не е Преслава с еднотипните песни дето са еднотипни и са правени само и само да имат сезонен успех. Га;лена е винаги различна. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи сръбски звезди избраха наша певица

Две от големите имена в сръбската музика Драгана Миркович и Индира Радич избраха да споделят изпълнения на нашата певица Валя в сторитата на личните си профили в инстаграм и фейсбук.

 

Само преди дни изпълнителката на „Пайнер“ имаше покана от голяма страница за юго хитове да се включи с онлайн концерт и да изпее любими сръбски песни на живо за всички последователи. Червенокосата певица направи едночасов лайф концерта от вкъщи и с него зарадва стотици фенове.

В репертоара на родната ни фолк певица се отличиха и песни на Драгана Миркович – “Luce moje” и „Placi zemljo” и Индира Радич – “Zmaj” и “Moj zivote dal si ziv”, които Валя изпя доста добре. От своя страна Драгана и Индира бързо споделиха изпълненията на Валя в личните си профили в инстаграм и фейсбук, което е голямо признание.

https://signal.bg/големи-сръбски-звезди-избраха-наша-пе/

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Ами не, няма да очакваме кючек. Това да не е Преслава с еднотипните песни дето са еднотипни и са правени само и само да имат сезонен успех. Га;лена е винаги различна. 

Точно така. Песните на Галена са връх в разнообразието. Даже се чудя с какво България е заслужила честта да има такъв музикален хамелеон като Галена.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Това да не е Преслава с еднотипните песни дето са еднотипни

Топ изречение! :D

Ама вярно, тази Галена е такъв уникален творец, от-до си пише песните жената, че и клиповете са по неин сценарий. Да не мислите, че пее някакви долнопробни кючеци със Сторарови за след 2 през нощта - и дума не може да става за нещо такова при нея! Преса и на малкия й пръст не може да стъпи, нищо, че пусна 5 нови песни от 5 различни автори и й пеят уж "пълнежите" по музикални формати.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Beat. каза:

Деси Слава още ли се бави със списъка от любими песни? 😂

Не, готова е най-накрая.😂 С Глория и Ивана са една след друга.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Beat. каза:

Деси Слава още ли се бави със списъка от любими песни? 😂

Написала го е на хартия, но после го е изяла. 

  • Haha 6
  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Gerganafen каза:

Топ изречение! :D

Ама вярно, тази Галена е такъв уникален творец, от-до си пише песните жената, че и клиповете са по неин сценарий. Да не мислите, че пее някакви долнопробни кючеци със Сторарови за след 2 през нощта - и дума не може да става за нещо такова при нея! Преса и на малкия й пръст не може да стъпи, нищо, че пусна 5 нови песни от 5 различни автори и й пеят уж "пълнежите" по музикални формати.

На Галена песните миналата година също бяха различни една от друга, въпреки че 3 от 4 са от един композитор.

На мен Преслава лично ми дойде много монотонна откъм тематиката на песните - в Изтрезняваш ли, Пиян, Не те забравям и Така ни се пада се пее за почти едно и също - непреодолима любов и все пиянство. Поне да беше обсъдила едно спонсорство от Винпром Пещера и да ни беше инфлуенснала да лочим като смокове като ни зарежат. 😁

Редактирано от penakavalli
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

На Галена песните миналата година бяха също различни една от друга, въпреки че 3 от 4 са от един композитор.

На мен Преслава лично ми дойде много монотонна откъм тематиката на песните - в Изтрезняваш ли, Пиян, Не те забравям и Така ни се пада се пее за почти едно и също - непреодолима любов и все пиянство. Поне да беше обсъдила едно спонсорство от Винпром Пещера и да ни беше инфлуенснала да лочим като смокове, като ни зарежат. 😁

Не отричам разнообразието при Галена и съм си признавал когато ми хареса някоя песен, също съм критикувал Преса за пиянските й текстове. Но да се изкарва Галя върховен творец е абсурдно. Както при Преса тематиката е еднообразна, така и Галя си има теми, на които обича да пее. И двете са главно комерс певици.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

Галена е минала рекорда на Райна с 17 избрани нейни песни

https://www.xploremusic.net/systemPlaylist/54263682/BG

Дуетният албум "Кой" - deluxe edition. А се чудихме на Райна....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, mitak_94 каза:

Не, готова е най-накрая.😂 С Глория и Ивана са една след друга.

Защо ги бавят плейлистите толкова в А1, а на някои изпълнители изобщо не създават? Исках да анализирам кои са най-често избираните песни до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Ти позна, че е избрала и "Сама" с Дамян 🤣

Значи ни чете! ❤️ + една положителна точка от мен!:1000(14)::D 

Галче, не ме мрази, аз просто се бъзикам. Моля те, направи един дует с Гери, за да се класира за Завръщане на 2020:Vishenka_05: Ако го направиш, ще изместиш от сърцето ми толбухинската скочубра и ще те браня редом с Клеа!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Beat. каза:

Галена е минала рекорда на Райна с 17 избрани нейни песни

https://www.xploremusic.net/systemPlaylist/54263682/BG

Може ли скрийншот, че не ми отваря линка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Защо ги бавят плейлистите толкова в А1, а на някои изпълнители изобщо не създават? Исках да анализирам кои са най-често избираните песни до момента.

Всички, които са излъчени ще имат, нещо заради великите надписи ги бавят.😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Fast каза:

Защо ги бавят плейлистите толкова в А1, а на някои изпълнители изобщо не създават? Исках да анализирам кои са най-често избираните песни до момента.

Е имаш коментарите на Зайка. Тя нищо не е пропуснала. Пайнер направо да я взимт да им оправя телевизията, по-добра е от всички там.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Е имаш коментарите на Зайка. Тя нищо не е пропуснала. Пайнер направо да я взимт да им оправя телевизията, по-добра е от всички там.

На някои им е пропуснала песните след 8.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси и Ани Хоанг откриха собствен ресторант, фалираха за ден

Цитат

Отпаднаха ми 4 видеоклипа, на Ани и отпаднаха доста участия. Ние, музикантите, бяхме първите, които спряхме да работим и ще сме тези, които ще започнем да работим последни.

Кои точно участия на Ани са отпаднали? 😂 На Цветелина Янева също значи са отпаднали доста участия заради кризата...

Редактирано от penakavalli
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...