Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 51 минути, pechenko каза:

Написах огромен роман ( отговор), но се отказах да го публикувам. Няма смисъл да се занимавам с елементарни хора, който ме цитират, захапват, отварят теми без доказателства и се изпаряват, щот нямат топки да продължат спора.

Никой не ви отрича успеха на шибаната крадена песен на ходещия прилеп, цяло лято се спореше и се обясни, че не е толкова успешна, колкото ВИЕ феновете на Мумията, Прилепа, Вежщицата, Ку*вата, Ходещия Конджур твърдите.

Ще я видим обезобразената чупакабра дали ще се изложи с поредната Ганева песен.

 

Какви доказателства, отвори си сам ютуб канала и и гледай. Другото също сам можеш да го видиш - последната седмица Пиян има 180К, Акула 160К, другите бяха някъде дост след това. 
Няма какво да се отговоря на типичен хейтърски коментар като твоя, в който обиждаш елементарно :D

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Какви доказателства, отвори си сам ютуб канала и и гледай. Другото също сам можеш да го видиш - последната седмица Пиян има 180К, Акула 160К, другите бяха някъде дост след това. 
Няма какво да се отговоря на типичен хейтърски коментар като твоя, в който обиждаш елементарно :D

Нали не мислиш, че доброволно ще си причиня дискомфорт и ще отворя канала на Пепа Прилепа? Какво да гледам? Нагласените клипчета ли?

Всичко неудбно за вас е хейтърско. Не съм я карал да си кълца носа и да прилича на прилеп, също и да си дава пу*ката на всеки, който и намигне. Клъцна ли си носа? Клъцна го! Прилича ли на Мумия и Прилеп? Прилича! Е*еше ли се с всеки? Е*еше се! Къде виждаш обиди, след като всичко е истина?

Аааа, забравих! Нали е любимка на целия форум, вашата Абортирала Катеричка, невинната Пепи от Добрич. Момичето с пералнята, което вече се бори за място при тапицираните мумии в пирамидите на Египет

Ако смяташ да ми дрънкаш празни приказки и да ми казваш хейтър, спести си го и не ме цитирай повече.

 

  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, pechenko каза:

Нали не мислиш, че доброволно ще си причиня дискомфорт и ще отворя канала на Пепа Прилепа? Какво да гледам? Нагласените клипчета ли?

Всичко неудбно за вас е хейтърско. Не съм я карал да си кълца носа и да прилича на прилеп, също и да си дава пу*ката на всеки, който и намигне. Клъцна ли си носа? Клъцна го! Прилича ли на Мумия и Прилеп? Прилича! Е*еше ли се с всеки? Е*еше се! Къде виждаш обиди, след като всичко е истина?

Аааа, забравих! Нали е любимка на целия форум, вашата Абортирала Катеричка, невинната Пепи от Добрич. Момичето с пералнята, което вече се бори за място при тапицираните мумии в пирамидите на Египет

Ако смяташ да ми дрънкаш празни приказки и да ми казваш хейтър, спести си го и не ме цитирай повече.

 

Ти си този който говори сумати и простотии без едно доказателство, и то за неща, които си чул-недочул. Ако съдим по слуховете за всички, далеч Преслава не е най-черната. А какво си е резнала си е нейно право, не си никой да я съветваш за такива неща. 
А да ми сложиш и такава песен е още по-ниска топка, типичен 12 годишен напрягащ се за чалгарки

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

И очакваше да стане снаха при Сторарови + това абортира от него. Колкото и да се прави на скромна си остава мръсна ку*ва

Тяхното беше мимолетна авантюра, тип friends with benefits и нищо повече. Едва ли е забременяла от него, че да абортира. Не се вживявай.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Ти си този който говори сумати и простотии без едно доказателство, и то за неща, които си чул-недочул. Ако съдим по слуховете за всички, далеч Преслава не е най-черната. А какво си е резнала си е нейно право, не си никой да я съветваш за такива неща. 
А да ми сложиш и такава песен е още по-ниска топка, типичен 12 годишен напрягащ се за чалгарки

Супер елементарен и неадекватен отговор. Няма да се хабя да ти отговарям вече. Достатъчно си наказан с това, че си фен на прилепа, която спокойно вече можем да наречем Пепа Тъпото

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Тяхното беше мимолетна авантюра, тип friends with benefits и нищо повече. Едва ли е забременяла от него, че да абортира. Не се вживявай.

Ти си светил ли?

Спри да се явяваш като информиран професор за всяка тема.

Фики бил без диплома, Преса и Фики били friends with benefits и куп други

Всичко това е твоя теория и караш другите да мислят същото. Всъщност това си е твоята истина и мнение, което няма нищо общо с реалното. 
Щом сестрата на Пепа е потвърдила, значи е вярно. Нали вярваме на всичко от твоя достоверен сайт?

Не ви се вярваше, че е имало бой на Съни Бийч, но доказаха, че е истина.

Нали Тони Стораро потвърди за връзката? Нали избързаха да го оженят, щот всичко се оказа истина.

Тони призна някъде зимата, Фики го сгодиха лятото и ожениха есента.

Спри да изкарваш Абортиралата Катеричка някакъв невинен ангел.

Преса тъпото си остава Преса тъпото!

Доказа го многократно,  дори и ти го доказа преди малко.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

Ти си светил ли?

Спри да се явяваш като информиран професор за всяка тема.

Фики бил без диплома, Преса и Фики били friends with benefits и куп други

Всичко това е твоя теория и караш другите да мислят същото. Всъщност това си е твоята истина и мнение, което няма нищо общо с реалното. 
Щом сестрата на Пепа е потвърдила, значи е вярно. Нали вярваме на всичко от твоя достоверен сайт?

Не ви се вярваше, че е имало бой на Съни Бийч, но доказаха, че е истина.

Нали Тони Стораро потвърди за връзката? Нали избързаха да го оженят, щот всичко се оказа истина.

Тони призна някъде зимата, Фики го сгодиха лятото и ожениха есента.

Спри да изкарваш Абортиралата Катеричка някакъв невинен ангел.

Преса тъпото си остава Преса тъпото!

Доказа го многократно,  дори и ти го доказа преди малко.

Точно на такъв вид връзка приличаше, а и той беше много млад тогава. А за средното на Фики, наистина няма. Бяха ми пращали скрийншот от системата на МОН. Ако го намеря, ще го кача.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Понякога е толкова неадекватна.

Screenshot_2020-04-14-03-50-51.png

Явно си е оставила гисиема отключен и Павел се е възползвал ... 

 

преди 1 час , pechenko каза:

Хората остават без работа, без пари, без храна, а тя се вълнува от красотата си и раздава някакви боклуци, за който са и платили и дали да рекламира8CFBB350-BB26-4044-9AB8-6C1EB13CC127.jpeg.1de0eb5ceeb23204f9178fa596f198a1.jpeg

2846515A-0F7C-4909-B180-368248B3E237.jpeg

Хмм, интересно, дали е дала и стотинка от тоя хонорар за благотворителност, за каквото искимтя няква песен по телевизора? Или такава се очаква само от простолюдието? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Пепови почнаха да търсят сметка на това кой не я е включил в любимите си песни, които

Едно не може да се отрече - Зайка раздвижи форума, споделйки с нас тия звездни плейлисти! 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, zai4eto82 каза:

Днес ще бъдем с песни избрани от Димана. Тя беше сутринта и  в От А до Я

 

 

92940120_3138500572838872_1528531534401765376_o.jpg

Но преди това с песните на Коце по Фен Тв от 10:00 часа :P

62527401_2374465076174164_4680915754458021888_n.jpg

Ама да не забравиш пак да ни ги изредиш. Все пак може да са променили последователносста на единствените 6 песни на Константин, които въртят, и да пуснат Не си ти преди Кома. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Фен Тв излъгаха. Трябваше в 10:00 часа днес 30 мин. с Коце- пише го във фейса им и в програмата им. 

Чумата да ги ръгне! Клеа да си оттегли клипа от телевизията им!

Никой не коментира божествените тяло и осанка, които Луна демонстрира в Капките! Вчера ми пратиха клипчета от телевизора, уникум е! Гъзо да й ядат всички българки. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката пее, шефката както казва Дамян за жена си Ваня в момента с "Богиня".

Утре ще е интересно Дамян как ще се кланя на Ваня на рождения си ден пред нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове избрани от Димана: Димана- Не ме е страх, с Райна- Лошо момче, Цветелина Янева- Болка моя, с Живко Добрев- Прави, каквото щеш, Юнона-Само на думи, Анелия- Аз и ти, Димана- Връщане няма, с Малина- При теб ми е сърцето, Ваня- Богиня, Димана- Враг, Джена- Да видя какво е, Райна- Ще ти мине, Соня Немска- Правена съм за ръцете ти, Дамян Попов- Твоето момче. Предстои още довечера в 20:00.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Чумата да ги ръгне! Клеа да си оттегли клипа от телевизията им!

Никой не коментира божествените тяло и осанка, които Луна демонстрира в Капките! Вчера ми пратиха клипчета от телевизора, уникум е! Гъзо да й ядат всички българки. 

Много добре изглежда, обаче хич я няма в живото пеене милата. Мислех я за доста по вокално подготвена. Не ми се мисли ако и се падне Марая или Уитни как ще скимти... 

преди 18 минути, Fast каза:

Май е първата, която не е избрала песен на Преслава и Галена.

И на Деса, но нали в 20 ще има продължение. 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Много добре изглежда, обаче хич я няма в живото пеене милата. Мислех я за доста по вокално подготвена. Не ми се мисли ако и се падне Марая или Уитни как ще скимти... 

И на Деса, но нали в 20 ще има продължение. 

В 20:00 най- много 6 нови песни да има и другите ще се повтарят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...