Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, SG каза:

След малко си ги пускам и идвам там да коментирам.

До тогава поздрав и от мен с Райна:

Тази песен даже ми напомни как с Константин бяха във Вот на доверие, когато тази песен беше актуална. Аз пък се бях озовал при студиото и там ги чакаха сумати фенове- Райна беше супер популярна, а покрай дуетите с нея и той си беше задържал добре славата от Черна роза. Чалга звездите бяха такива звезди, а сега почти всички ги е страх да пускат песни по време на криза, защото главната цел са им някакви си клубове, а не истинската слава...

Наистина преди години на никой не му пукаше дали и колко ще се върти по дискотеките. Тогава дори и балади посред лято се пускаха, на които цели стадиони пяха като въпросния дует например, "Студ" на Малина, "За мене забрави", "Не се обръщай" на Емилия и др. 

Дори като че ли Райна е единствената в момента, която си пуска фолклорните песни от предстоящия и албум, без да и пука, че няма да може да ги пее по концерти или събори. Все пак така дори ще ги популяризира преди да падне карантината. 

Тази дори се очертава като отявлен хит:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Песни на Галена, които тя харесва: с Миле Китич- Добре ли си, Анелия с Миро- Завинаги, Глория и Азис- Не сме безгрешни, Лале ли си, зюмбюл ли си, с Гъмзата- Неудобни въпроси, Теди Александрова и Сашо Роман- Най- боли ме, Ваня и Меди- Параноя, с Деси Слава- В твоите очи, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Преслава и Елена- Пия за тебе, Пей сърце, Пантера, Хавана тропикана. Предстои още довечера.

Така като е наредила 10 нейни песни да беше включила и:

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

След малко си ги пускам и идвам там да коментирам.

До тогава поздрав и от мен с Райна:

Тази песен даже ми напомни как с Константин бяха във Вот на доверие, когато тази песен беше актуална. Аз пък се бях озовал при студиото и там ги чакаха сумати фенове- Райна беше супер популярна, а покрай дуетите с нея и той си беше задържал добре славата от Черна роза. Чалга звездите бяха такива звезди, а сега почти всички ги е страх да пускат песни по време на криза, защото главната цел са им някакви си клубове, а не истинската слава...

Аз имам всичко на Райна и Коце, където са участвали и самостоятелно и като двойка. Това е просто незабравим архив. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Така като е наредила 10 нейни песни да беше включила и:

 

Няма как да включи Феноменален. Идеята й е била само дуети нейни и на колеги да включи- само дуетни песни да е по-различно от останалите досега. 

Тъй че довечера още дуети ще има. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Тази песен вече над 2 седмици не пада под 200k дневни. Доста песни за пандемията се направиха, но само една е категоричен лидер. Денис и Малката разбиха.

Някой помни ли колко беше рекорда за най-много гледания за първия месец и на кого?

Ами тази със сигурност ще е новия рекордьор. По принцип май 5 милиона е рекорда за попфолк, ако не се лъжа. Мотел на Азо може да е била с повече, не помня. И това ще отмине вече е с 5 милиона за половин месец. Мачкотят здраво. Ванеса се държи обаче на дуетите с Денис. Гръм е фийта с Емрах не и се получиха много... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, SG каза:

След малко си ги пускам и идвам там да коментирам.

До тогава поздрав и от мен с Райна:

Тази песен даже ми напомни как с Константин бяха във Вот на доверие, когато тази песен беше актуална. Аз пък се бях озовал при студиото и там ги чакаха сумати фенове- Райна беше супер популярна, а покрай дуетите с нея и той си беше задържал добре славата от Черна роза. Чалга звездите бяха такива звезди, а сега почти всички ги е страх да пускат песни по време на криза, защото главната цел са им някакви си клубове, а не истинската слава...

Коцьо беше сила по онова време с Ти си само 8 клас и Да те усещам, а Райнуш с Ти ме лъжеш и Хиляди жени. Бяха ми в тоо 5 и двамата след Деса и Анелия. Последното десетилетие обаче не ми се нравят. Камо ли Коцьо за нищо не става. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ами тази със сигурност ще е новия рекордьор. По принцип май 5 милиона е рекорда за попфолк, ако не се лъжа. Мотел на Азо може да е била с повече, не помня. И това ще отмине вече е с 5 милиона за половин месец. Мачкотят здраво. Ванеса се държи обаче на дуетите с Денис. Гръм е фийта с Емрах не и се получиха много... 

Добре ли си 6М

Пиян 5.7?

Изтрезняваш ли 6М

Не се изтриваш и Пей сърце също.

Ще ги минат ясно е, но не ме радва факта че е точно с тази ужасно противна песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Ариа в 20:00 часа: Кралица, Деси Слава- Много съм добра, Малката- Не ме занимавай, Галин- Дилема, Късай, Гот ми е, Видимо изневерил, Класа, Да гори в любов, Феноменален, Да те заболи, Купих ти сърце, Пей сърце.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ами тази със сигурност ще е новия рекордьор. По принцип май 5 милиона е рекорда за попфолк, ако не се лъжа. Мотел на Азо може да е била с повече, не помня. И това ще отмине вече е с 5 милиона за половин месец. Мачкотят здраво. Ванеса се държи обаче на дуетите с Денис. Гръм е фийта с Емрах не и се получиха много... 

На мен ми се ще и нещо по-сериозно от Ванеса, защото е доказала в Ара, че може много повече от сегашните комерси и голотии, които представя. Иначе тази песен е с по-социална насоченост, което не се беше случвало в Пайнер от много време, което си е някакъв плюс, въпреки изтърканата музика. 

Понеже вече във втора песен и споменават стария псевдоним, аз се чудя дали патентът над името, което са и наложили от Ара няма да изтече след време, за да може да си го използва отново. Според мен това им е идеята. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Наистина преди години на никой не му пукаше дали и колко ще се върти по дискотеките. Тогава дори и балади посред лято се пускаха, на които цели стадиони пяха като въпросния дует например, "Студ" на Малина, "За мене забрави", "Не се обръщай" на Емилия и др. 

Дори като че ли Райна е единствената в момента, която си пуска фолклорните песни от предстоящия и албум, без да и пука, че няма да може да ги пее по концерти или събори. Все пак така дори ще ги популяризира преди да падне карантината. 

Тази дори се очертава като отявлен хит:

 

 

Добре прави, че залага на фолклор. Иска ми се и Десислава вече да се насочи само натам вместо да продължава да се мъчи в чалгата и все повече да заприличва на жалка сянка на някогашната звезда. 

преди 43 минути, Slavi каза:

Ами тази със сигурност ще е новия рекордьор. По принцип май 5 милиона е рекорда за попфолк, ако не се лъжа. Мотел на Азо може да е била с повече, не помня. И това ще отмине вече е с 5 милиона за половин месец. Мачкотят здраво. Ванеса се държи обаче на дуетите с Денис. Гръм е фийта с Емрах не и се получиха много... 

За сметка на това дебюта в Пайнер НМЗ се получи много добре. Трябва й само сериозен псевдоним. Иначе настоящия хит я направи дори още по-популярна от преди, Денис също. Според мен тази желязна гледаемост се дължи на факта, че и таргети над 20-30 най-накрая отново обръщат някакво внимание на чалгата.

Иначе мисля, че и Зоопарк на Анелия имаше към 5-6 милиона. Който и да е рекордьора Денис и Малката със сигурност клонят да го разбият.

преди 40 минути, Slavi каза:

Коцьо беше сила по онова време с Ти си само 8 клас и Да те усещам, а Райнуш с Ти ме лъжеш и Хиляди жени. Бяха ми в тоо 5 и двамата след Деса и Анелия. Последното десетилетие обаче не ми се нравят. Камо ли Коцьо за нищо не става. 

Вярно, че тия хитове на Коцьо без Райна бяха от тогава, не знам защо в съзнанието си ги бях пратил в 1999. :D

На мен от двамата само Райна ме кефи в изминалото десетилетие, и то не с всички песни. Константин наистина съвсем свали нивото. Добре, че са двете балади с ДС, за да му харесвам нещо за дълготрайно слушане. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Така като е наредила 10 нейни песни да беше включила и:

 

Сигурно ще е сред любимите песни на Галена, които тя харесва, в 20 ч.

 

Внучката на Малина е одрала кожата й 

Malina-1.jpg

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

На мен ми се ще и нещо по-сериозно от Ванеса, защото е доказала в Ара, че може много повече от сегашните комерси и голотии, които представя. Иначе тази песен е с по-социална насоченост, което не се беше случвало в Пайнер от много време, което си е някакъв плюс, въпреки изтърканата музика. 

Понеже вече във втора песен и споменават стария псевдоним, аз се чудя дали патентът над името, което са и наложили от Ара няма да изтече след време, за да може да си го използва отново. Според мен това им е идеята. 

Ванеса имаше много яки и различни денс парчета в ара макар, че не се забелязваха. Много по добри от сегашните. С Нмз и се получи. След това... 

Иначе и мен ме е яд, че новия дует с Денис е Акула 2...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да споделя с всички вас, една от най-любимите ми поп-фолк песни въобще на старата ми любимка Цветелина. Ех, момиче, защо така се отказа да правиш поп-фолк. Липсва ми нейния стил. Имаше супер тежки балади, както и купонджийски песни за маса. И тя явно не издържа на надцакването и колосалните суми, които се влагаха в проекти след 2007-8 година. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Валя отново с концерт довечера в 21:00 ще пее само сръбски песни!

Защо пък сръбско? По-добре чалга и народно. 

преди 17 минути, GSA каза:

Искам да споделя с всички вас, една от най-любимите ми поп-фолк песни въобще на старата ми любимка Цветелина. Ех, момиче, защо така се отказа да правиш поп-фолк. Липсва ми нейния стил. Имаше супер тежки балади, както и купонджийски песни за маса. И тя явно не издържа на надцакването и колосалните суми, които се влагаха в проекти след 2007-8 година. 

 

Май пуска от време на време, но звучат доста шлагерно и не ги налага като народните. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Слави е на живо във фейс странциата си заедно с Магърдич и той задава въпроси на Слави от хората и Слави отговаря. Утре Слави ще е по всички сайтове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Искам да споделя с всички вас, една от най-любимите ми поп-фолк песни въобще на старата ми любимка Цветелина. Ех, момиче, защо така се отказа да правиш поп-фолк. Липсва ми нейния стил. Имаше супер тежки балади, както и купонджийски песни за маса. И тя явно не издържа на надцакването и колосалните суми, които се влагаха в проекти след 2007-8 година. 

 

Жестока е. Обожавах тази песен, както и по старите и балади. Цветелина доста израстна като човек затова попфолка остана на заден план. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се че Галена е избрала две от най-яките колаборации за изминалата година. Много по-брутални и избухващи от други дуети с повече гледания като Акула и Няма да ми мине.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...