Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

От попа удариха дъното. Изтрили са най-харесваният коментар под новата на Тита и Боро "Връщам се при Галена".

Добре, че не се връщат при Петранка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Дуетите и с Мустафа Чаушев може ли да се гласува за тях?

Естествено. Кога е имало ограничение за дуетни половинки? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , DarkChild каза:

Тогава какво общо има Галош с всичко това, че хората се били върнали към "истинския попфолк"?

Има общо с това, че от няколко години именно тя е лидерът в жанра. Нека не забравяме, че през нейната #Mama ера поп-фолкът изобщо не беше това, което трябваше да е. Според мен този период беше повлиян главно от нея.

И сега след като пусна "Феноменален" всички изведнъж започнаха да се придържат към по-ориенталското звучене. Преди да ми ги посочиш като примери за пошлост - всеки изпълнител има песни, с които да се гордее и други, които е направил по една или друга причина. Пазарът го изисква, а и музиката не е задължително да бъде обвързана със стойност - има много песни, които са направени просто, за да се отпуснеш от сивото ежедневие. Това се наблюдава не само в поп-фолка.

Малко са поп-фолк изпълнителите като Глория. Но Галена има проекти като "Сърце", "Дай ми", "Спри ме" и други, които според мен са достойни за уважение в нейната дискография. Може би тези са се откроили повече от останалите като хитове, затова ги посочих.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gadinata каза:

Има общо с това, че от няколко години именно тя е лидерът в жанра. Нека не забравяме, че през нейната #Mama ера поп-фолкът изобщо не беше това, което трябваше да е. Според мен този период беше повлиян главно от нея.

И сега след като пусна "Феноменален" всички изведнъж започнаха да се придържат към по-ориенталското звучене. Преди да ми ги посочиш като примери за пошлост - всеки изпълнител има песни, с които да се гордее и други, които е направил по една или друга причина. Пазарът го изисква, а и музиката не е задължително да бъде обвързана със стойност - има много песни, които са направени просто, за да се отпуснеш от сивото ежедневие. Това се наблюдава не само в поп-фолка.

Малко са поп-фолк изпълнителите като Глория. Но Галена има проекти като "Сърце", "Дай ми", "Спри ме" и други, които според мен са достойни за уважение в нейната дискография. Може би тези са се откроили повече от останалите като хитове, затова ги посочих.

Мама Ураган беше в стил Криско и Теди Александрова.

Феноменален е сполучлив кавър на Зоопарк на Анелия. 

Не бих казал, че има изявен лидер през последните години - редуват се Емануела, Галена, Анелия и Прилепа на върха. В момента Емилия Счетито е над всички - копия и на нейните песни с Денис се правят! Надявам се Ариа скоро да е номер еНо. 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Поздрав за новата икона на форума Пена Кавала!

@penakavalli

По-сърдечен поздрав не съм получавал в живота си! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

По хубаво да я беше заместил с песен на Атанаска Тушева!

Вкусът ми не е достатъчно изтънчен, за да харесвам Атанаска. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно преди една година Мамица ни дари с този хит, който все пак не беше оценен толкова, колкото заслужаваше.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, THE IIconic каза:

Кали е напуснала Пайнер!

Screenshot_20200515-180234.jpg

Оня ден сънувах, че се целувам с тоя парцал, и като се събудих травмиран, си помислих - тая сигурно е напуснала, отдавна не се е излагала публично. 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Оня ден сънувах, че се целувам с тоя парцал, и като се събудих травмиран, си помислих - тая сигурно е напуснала, отдавна не се е излагала публично. 

Надявам се, че не сънуваш системно такива кошмари. 

Много ми е интересно какъв е нейният път, по който искала да тръгне. Фирма за почистване? Пайнера сигурно и е казал, че ако иска да открие фирма, ще и взима 50% от таксата за всеки почистен кенеф.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Надявам се, че не сънуваш системно такива кошмари. 

Много ми е интересно какъв е нейният път, по който искала да тръгне. Фирма за почистване? Пайнера сигурно и е казал, че ако иска да открие фирма, ще и взима 50% от таксата за всеки почистен кенеф.

Не, само с Мира съм имал многократно такива сънища и то отдавна... и бяха приятни! ❤️ 

И двамата с Фекалина бяхме много загорели и се мляскахме с взаимно отвращение! 

Нейният път е, както сънят й по-долу подсказва, да се заточи в Шотландия - най-добре в някоя къща с външен кенеф, да си го поддържа както само тя си знае, и да не чуем повече за нея. Ако отвори фирма в БГ, неизбежно ще ни се натрапва, а може и да я засечем примерно на Халите с парцал в ръка... Кому е нужно?

https://pik.bg/шепот-от-отвъдното-сън-предсказал-на-кали-големи-катаклизми-за-човечеството-news928204.html

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Оня ден сънувах, че се целувам с тоя парцал, и като се събудих травмиран, си помислих - тая сигурно е напуснала, отдавна не се е излагала публично. 

Иил

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не, само с Мира съм имал многократно такива сънища и то отдавна... и бяха приятни! ❤️ 

И двамата с Фекалина бяхме много загорели и се мляскахме с взаимно отвращение! 

Нейният път е, както сънят й по-долу подсказва, да се заточи в Шотландия - най-добре в някоя къща с външен кенеф, да си го поддържа както само тя си знае, и да не чуем повече за нея. Ако отвори фирма в БГ, неизбежно ще ни се натрапва, а може и да я засечем примерно на Халите с парцал в ръка... Кому е нужно?

https://pik.bg/шепот-от-отвъдното-сън-предсказал-на-кали-големи-катаклизми-за-човечеството-news928204.html

Значи моите сънища са почти толкова ненормални, колкото и на Окаляната. Сънувал съм, че на самолета, в който съм с Анелия, му отказват двигателите и катастрофираме. Сънувал съм, че Галена умира по доста интересен начин. Сънувал съм, че Джефри Стар ще пуска песен от Даниел Ганев. Сигурно има и други, за които сега не се сещам. 😀

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, penakavalli каза:

Значи моите сънища са почти толкова ненормални, колкото и на Окаляната. Сънувал съм, че на самолета, в който съм с Анелия, му отказват двигателите и катастрофираме. Сънувал съм, че Галена умира по доста интересен начин. Сънувал съм, че Джефри Стар ще пуска песен от Даниел Ганев. Сигурно има и други, за които сега не се сещам. 😀

На мен па първия мокър сън мк белеъс Кама след като я видях на едно от турнетата преди години, и с форумец съм имал мокър сън, но  не казвам с кой. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...