Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 часа , asylum каза:

Еми, видяло е детето, че бащата я бъхти, да не остане по-назад. Като проговори, сигурно ще псува. 

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast 

Не ми игнорирай въпроса! Ти беше този, който банваше другите, когато бяха писали нещо за Паола.. не помня какво точно беше. И сега когато майката на Поала, а именно Петранка се кани да я бие, защото малкото си играе и удря майка си в кокалите...

Помня, че не ти харесваше новият клип на Галена, защото имало много насилие?!

Какво ще кажеш за насилието, което Пепа се заканва към щерка си?

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast  @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast

3 милиона!

 

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast 

Не ми игнорирай въпроса! Ти беше този, който банваше другите, когато бяха писали нещо за Паола.. не помня какво точно беше. И сега когато майката на Поала, а именно Петранка се кани да я бие, защото малкото си играе и удря майка си в кокалите...

Помня, че не ти харесваше новият клип на Галена, защото имало много насилие?!

Какво ще кажеш за насилието, което Петранка се заканва към щерка си?

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast  @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast

3 милиона!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pechenko каза:

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast 

Не ми игнорирай въпроса! Ти беше този, който банваше другите, когато бяха писали нещо за Паола.. не помня какво точно беше. И сега когато майката на Поала, а именно Петранка се кани да я бие, защото малкото си играе и удря майка си в кокалите...

Помня, че не ти харесваше новият клип на Галена, защото имало много насилие?!

Какво ще кажеш за насилието, което Пепа се заканва към щерка си?

@Fast @Fast @Fast @Fast @Fast  @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast @Fast

3 милиона!

 

То нали знаеш... Квито родителите, такова и детето. Крушата не пада по- далече от дървото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Значи моите сънища са почти толкова ненормални, колкото и на Окаляната. Сънувал съм, че на самолета, в който съм с Анелия, му отказват двигателите и катастрофираме. Сънувал съм, че Галена умира по доста интересен начин. Сънувал съм, че Джефри Стар ще пуска песен от Даниел Ганев. Сигурно има и други, за които сега не се сещам. 😀

И аз такива неща сънувам. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Gloriya-3.jpg

Феновете насочиха вниманието си и към стайлинга на Глория. Някои заподозряха, че е облечена с екип от преди 16 години, когато е снимала клипа „Намери си майстора“. По думите на певицата обаче, това е същата, а друга подобна дреха.

Някой май здраво чете форума. Според мен трябва да ни се плаща! :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

@pechenko Всеки може да види кой какви банове е давал. Престани с измислиците и заяждането. Безвкусно е. Все пак си кандидат за модератор.

Искам да ми кажеш кое е измислица и кое заяждане?

До колкото помня ти беше дал точки на @THE IIconic за някакви неща за Паола? Нали така? Кое е измилица?

Цитирам мнението ти за клипа на Галена - 100 живота:

Клипът е добре направен, но е твърде визуален със сцени на агресия и посягане и не ми е по вкуса. Песента е готина. Типичен албански ритъм. Очертава се като хит. Бих искал да чуя и оригинала.

И попитах за мнението ти, защото ми е много интересно какво мислиш точно за този клип на Пепа?

Сега ми кажи измилицата къде е? Заяждането? Виждам, че не одобряваш насилие и те питам какво мислиш за клипа на Пепа, който съдържа закана за 'насилие'?! И това ли е заяжддане? От кога въпросите към теб са заяждане? Защо винаги разбираш нещата обратно на това, което другите те питат? На въпросите към теб си мислиш, че са заяждане, а истините - измислици?

Кога ще отговориш на нормалните въпроси с нормални отговори, а не като политик/диктатор? Защо си мислиш, че всеки въпрос към теб е заяждане? 

Много яка!

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Искам да ми кажеш кое е измислица и кое заяждане?

До колкото помня ти беше дал точки на @THE IIconic за някакви неща за Паола? Нали така? Кое е измилица?

Цитирам мнението ти за клипа на Галена - 100 живота:

Клипът е добре направен, но е твърде визуален със сцени на агресия и посягане и не ми е по вкуса. Песента е готина. Типичен албански ритъм. Очертава се като хит. Бих искал да чуя и оригинала.

И попитах за мнението ти, защото ми е много интересно какво мислиш точно за този клип на Пепа?

Сега ми кажи измилицата къде е? Заяждането? Виждам, че не одобряваш насилие и те питам какво мислиш за клипа на Пепа, който съдържа закана за 'насилие'?! И това ли е заяжддане? От кога въпросите към теб са заяждане? Защо винаги разбираш нещата обратно на това, което другите те питат? На въпросите към теб си мислиш, че са заяждане, а истините - измислици?

 

Много яка!

Той направо ми даде 10 дена, че съм и казал урод

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Искам да ми кажеш кое е измислица и кое заяждане?

До колкото помня ти беше дал точки на @THE IIconic за някакви неща за Паола? Нали така? Кое е измилица?

Цитирам мнението ти за клипа на Галена - 100 живота:

Клипът е добре направен, но е твърде визуален със сцени на агресия и посягане и не ми е по вкуса. Песента е готина. Типичен албански ритъм. Очертава се като хит. Бих искал да чуя и оригинала.

И попитах за мнението ти, защото ми е много интересно какво мислиш точно за този клип на Пепа?

Сега ми кажи измилицата къде е? Заяждането? Виждам, че не одобряваш насилие и те питам какво мислиш за клипа на Пепа, който съдържа закана за 'насилие'?! И това ли е заяжддане? От кога въпросите към теб са заяждане? Защо винаги разбираш нещата обратно на това, което другите те питат? На въпросите към теб си мислиш, че са заяждане, а истините - измислици?

 

Много яка!

Напоследък съм доста потресен от нея, ако бъда честен.

Колкото до Дойчо, той има точки за обида на потребител и получи бан, защото се бяха натрупали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Искам да ми кажеш кое е измислица и кое заяждане?

До колкото помня ти беше дал точки на @THE IIconic за някакви неща за Паола? Нали така? Кое е измилица?

Цитирам мнението ти за клипа на Галена - 100 живота:

Клипът е добре направен, но е твърде визуален със сцени на агресия и посягане и не ми е по вкуса. Песента е готина. Типичен албански ритъм. Очертава се като хит. Бих искал да чуя и оригинала.

И попитах за мнението ти, защото ми е много интересно какво мислиш точно за този клип на Пепа?

Сега ми кажи измилицата къде е? Заяждането? Виждам, че не одобряваш насилие и те питам какво мислиш за клипа на Пепа, който съдържа закана за 'насилие'?! И това ли е заяжддане? От кога въпросите към теб са заяждане? Защо винаги разбираш нещата обратно на това, което другите те питат? На въпросите към теб си мислиш, че са заяждане, а истините - измислици?

Кога ще отговориш на нормалните въпроси с нормални отговори, а не като политик/диктатор? Защо си мислиш, че всеки въпрос към теб е заяждане? 

Много яка!

Синан вади големи хитове. Последните му 3-4 песни са топ. 

А от Фаст не очаквай отговор. Там всичко е избирателно. 

преди 1 минута, Fast каза:

Напоследък съм доста потресен от нея, ако бъда честен.

Колкото до Дойчо, той има точки за обида на потребител и получи бан, защото се бяха натрупали. 

Кажи й го, малко да се стегне в кръста! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Обидите ви в Чат мания ми припомниха тази жестока песен на невероятната Магда!❤

 

Къде видя обиди?

 

Тази песен на Магдето дори не я знам!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

На мен па първия мокър сън мк белеъс Кама след като я видях на едно от турнетата преди години, и с форумец съм имал мокър сън, но  не казвам с кой. 😂😂😂

Колко пикантно! 😃😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Напоследък съм доста потресен от нея, ако бъда честен.

Колкото до Дойчо, той има точки за обида на потребител и получи бан, защото се бяха натрупали. 

Благодаря! Попитах нормален въпрос за да получа нормален отговор и да се заформи нормална дискусия.

Нямаше заяждане, нито измислици. Както и да е.

Карантината не влияе добре на Пепа и това е факт. :D

Нали Пепа четеше форума? Няма ли вътрешен човек да я посъветва да спре да се излага?

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

 

Дъщерята на Пепа Джексъна ще пуска отново дует с някаква девственица.

#ХайлЛидка

На тази снимка Лидия колкото и да е фотошопирана изглежда брутално!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Screenshot-20200515-220337-Instagram.jpg

Охххх

И точно тя е един от разпространителите. С мъж, който е пълен простак, и малката Парола ще я научат само да се подиграва с малцинствата.

Толкова искам пак някой да и хакне социалните мрежи за известно време, че наистина само се излага, а през свободното време да се замисли що за послание разпространява.

Наистина жалко, защото преди няколко години с Галена ми бяха абсолютни любимки, колкото и голямо клише да е, ама Преслава с тва циврене по някакви утайки, които я малтретират, в национален ефир и това “инфлуенсърско” поведение тотално ми падна в очите. Все пак има невероятни песни и глас, но дори не бих искал да отида на нейно участие, за да я гледам как час и 20 минути само си отваря устата. Просто всичкото това не и е на нивото. Поне не и беше на нивото преди няколко години. Силно се надявам наистина да чете форума и да се замисли малко. А аз пак написах роман...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Обидите ви в Чат мания ми припомниха тази жестока песен на невероятната Магда!❤

 

Най-яката на Магдолина и една от най-яките изобщо през последните 5 години. 

преди 55 минути, pechenko каза:

 

Дъщерята на Пепа Джексъна ще пуска дует с някаква девственица.

#ХайлЛидка

Десита е много красива. Другата на нищо не мяза. 

преди 29 минути, Willy каза:

Screenshot-20200515-220337-Instagram.jpg

Охххх

Права е жената, знае си цената. Ще счупи и тъпометри, и термометри. 

преди 12 минути, penakavalli каза:

 

Толкова искам пак някой да и хакне социалните мрежи за известно време, че наистина само се излага, а през свободното време да се замисли що за послание разпространява.

 

Представи си какви чатове има в социалните мрежи - яко подигравки :D 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...