Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Започна рубриката Любими песни на дадения изпълнител. Емануела си харесва от нейните песни Като теб, Емануела харесва Деси Слава- Много съм добра, да видим още какво. 

Емануела харесва още Преслава- Да гори в любов. Знаех, че си сред любимите песни на Емануела ще е и Преслава. Сред любимите песни на Емануела е и Не Ме заслужаваш, Джордан с Мармалад.,Анелия с Илиян- Не исках да те нараня. Емануела има добър вкус.

Прави впечатление, че Емануела има повече любими песни на свои колеги, а при Джена вчера беше повече Джена си харесваше нейните си песни отколкото на колеги. 

Емануела харесва и ламборгини- познах за Галена. 

Вкуса на Емануела съм го познала определено. Сега и В твоите очи. 

Сред любимите песни на Емануела е и общата им песен с Ариа- Бензин.

@mitak_94 предлагам да правите плейлисти в Spotify след излъчване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела: "Защо затворихте кръчмите?! Всеки ден от рак умират 42345 човека. От диабет 35343 човека."

Ген. Мутафчийски: "Когато седейки до някого се заразиш от рак или диабет ми се обади и ще ти отворя чалготеките."

1584208904-sistemen-bufer-12.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

България най-накрая има хубава лятна песен на чужд език, която е хит... и отмениха лятото. 😑

 

Ти с такива констатации айфон няма да видиш скоро. 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Насладете се на любимата ми песен от моята приятелка и колежка Ваня, а именно – "Нокаут"

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяла кръвна клетка, бореща се с коронавируса, погледнато с микроскоп:

cats.jpg

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...