Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, THE IIconic каза:

Има ли я в урната?

Няма как. Може за такива единаци като нея и Клеа да има специално издание с общ топ 5. Певици с по една песен ☺️

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна институция в поп-фолка и терминаторка. Всяка песен е различна със смисъл и послание. Харесай коментара, ако творчеството на Юнона описва животът ти.

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , GSA каза:

По-скоро “Черна кръв” тогава и беше топ-а на Кама, но не знам защо набутаха “Оргазъм”, който е просто много голота, лесбийски сцени и натискане. Една “Фалшива кожа” например е класи над него.

”Нещо Неморално”, че дори и “Грешка” си бяха достойни за награда. Все пак Нанков тогава правеше брутализми за Райна. “Големи думи” също беше еталон за времето си. 

“Големи думи” е един от най-любимите ми проекти в поп-фолка като цяло! ❤️ 2008 определено си беше годината на Райна.

@Willy искам отново едишън с песни на чужд език. 🙄 Съвсем забравих за този брутализъм на Исмигюл Дуран Наим от лято 2002:

 

  • Like 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, GSA каза:

Абсолютна институция в поп-фолка и терминаторка. Всяка песен е различна със смисъл и послание. Харесай коментара, ако творчеството на Юнона описва животът ти.

 

Една от любимите ми й песни. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Една от любимите ми й песни. ❤️ 

Ти винаги се славиш с добър вкус, Танче. Поздравявам те много специално с тази песничка:

 

  • Like 2
  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Абсолютна институция в поп-фолка и терминаторка. Всяка песен е различна със смисъл и послание. Харесай коментара, ако творчеството на Юнона описва животът ти.

 

Този коментар заслужава да бъде корица на форума! Иска ми се да го чета по-често!

преди 1 час , Амброжка. каза:

“Големи думи” е един от най-любимите ми проекти в поп-фолка като цяло! ❤️ 2008 определено си беше годината на Райна.

@Willy искам отново едишън с песни на чужд език. 🙄 Съвсем забравих за този брутализъм на Исмигюл Дуран Наим от лято 2002:

 

О, то и СМС влиза в тая графа значи! Леле, Яно, Винаги, Халай и т.н.! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Абсолютна институция в поп-фолка и терминаторка. Всяка песен е различна със смисъл и послание. Харесай коментара, ако творчеството на Юнона описва животът ти.

 

!

Райна е много адекватна и нормална певица, изглежда хубаво и има хитове!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.05.2020 г. от 11:51, THE IIconic каза:

Случаеност?

received_2553333404887402.jpeg

В самата книга са публикувани много по-добри снимки от въпросната фотосесия (приложената например), можеше да стане страшна корица, ама пак заложихме на безличното и фалшивата усмивка... Тая жена не разбра ли, че хич не й ходи на физиономията да се усмихва. От друга страна бозавата корица импонира повече на съдържанието, иначе щеше да я шок - яка корица и Нов фолк вътре...  Въобще въпросната книжка е едно от големите разочарования за миналата година. 

IMG_20200525_163431.jpg

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Kriminal каза:

!

Райна е много адекватна и нормална певица, изглежда хубаво и има хитове!

Не знам за Райна, но творчеството на Юнона абсолютно кореспондира с моето личностно поведение и развитие: от скромно момиче с красиви виждания за света, през тежки баладични откровения и опования на Бог, до поквара, разврат, снушения в църковните храмове и убийства. Кралица на провокацията, Яница с лампиона пасти да яде!

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Десита ft. Теди Александрова - GPS-a, този четвъртък (28.05) от 16:00 часа.

 

Имам големи очаквания за този проект, дано се оправдаят. Тедка май се връща към стила, с който проби. Дано се окажа прав.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Лидия и Десита ft. Теди Александрова - GPS-a, този четвъртък (28.05) от 16:00 часа.

 

Имам големи очаквания за този проект, дано се оправдаят. Тедка май се връща към стила, с който проби. Дано се окажа прав.

В какво се изразяват очакванията ти? 

От сега ще ти кажа какво ще ти предложат:
- пошлотия; 
- бездарност;
- преславов нос;
- сезонен комерс;

Язък за Десита, може да бъде страхотна певица, а тя ще остане в сянката на Миндила и Демона. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

В какво се изразяват очакванията ти? 

От сега ще ти кажа какво ще ти предложат:
- пошлотия; 
- бездарност;
- преславов нос;
- сезонен комерс;

Язък за Десита, може да бъде страхотна певица, а тя ще остане в сянката на Миндила и Демона. 

Напълно подкрепям. Супер смешни са ми всички в тая компания. Иначе са талантливи, ама то само с комерс не става. Еднообразие то дупка, Пашев и Ганев дори повече разнообразяват. Не напразно Даймънд ги мачкат отвсякъде. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Не знам за Райна, но творчеството на Юнона абсолютно кореспондира с моето личностно поведение и развитие: от скромно момиче с красиви виждания за света, през тежки баладични откровения и опования на Бог, до поквара, разврат, снушения в църковните храмове и убийства. Кралица на провокацията, Яница с лампиона пасти да яде!

 

Кралица!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

В какво се изразяват очакванията ти? 

От сега ще ти кажа какво ще ти предложат:
- пошлотия; 
- бездарност;
- преславов нос;
- сезонен комерс;

Язък за Десита, може да бъде страхотна певица, а тя ще остане в сянката на Миндила и Демона. 

Очакванията ми се изразяват в това, че според мен ще е доста добро лятно предложение, и че пазарът в момента има нужда от нови песни, особено от актуални имена, каквито са горепосочените три.

Лидия и Десита далеч не са бездарни, Теди Александрова също. Това, че са комерсиални, не ги прави бездарни.

 

И аз не понасям някои изпълнители, но в последно време избягвам да слагам подобни етикети и прякори на въпросните, защото е грозно, в предвид, че всеки изпълнител малко или много полага труд за проектите си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gadinata каза:

Лидия и Десита ft. Теди Александрова - GPS-a, този четвъртък (28.05) от 16:00 часа.

 

Имам големи очаквания за този проект, дано се оправдаят. Тедка май се връща към стила, с който проби. Дано се окажа прав.

То хубаво тия две малки скумрии, ама що трябваше и Теда...??? Никой друг ли не се е навил на молбите Галинови? 😁

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

В какво се изразяват очакванията ти? 

От сега ще ти кажа какво ще ти предложат:
- пошлотия; 
- бездарност;
- преславов нос;
- сезонен комерс;

Язък за Десита, може да бъде страхотна певица, а тя ще остане в сянката на Миндила и Демона. 

Каза всичко. Язък за Теда, че се е навила да участва в тая помия. 

преди 17 минути, pechenko каза:

0DDAD97D-E606-4AE1-B92E-401AC99FAADE.jpeg

Това май на промоцията на Траяна. Боже това Галин ли е!? Мяза на селски ерген и Драго Чая федно! 

Биляна заби този хит! 

Тоти Тяло кърши снага! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Каза всичко. Язък за Теда, че се е навила да участва в тая помия. 

Това май на промоцията на Траяна. Боже това Галин ли е!? Мяза на селски ерген и Драго Чая федно! 

Биляна заби този хит! 

Тоти Тяло кърши снага! 

Хит ли? Не съм я чувал. На кьор кьопек знам само "Любовта ме промени"..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...