Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Gadinata каза:

 

Тъкмо щях да го споделям. Истинска drama queen! Само да пооправи малко пунктуацията и правописните грешки и няма да има равна! 

  • Like 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андри започна да ми става приятна, откакто призна че е интровертна. Надявам се този път раздялата им е категорична, и си намери по-подходяща половинка от този бабаитен селски женкар. Даже твърде много време го търпя.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако до този момент някои имаше съмнения, че Андреа е добре с акъла и само се прави на луда, то вече всеки който я следи знае че не е така и е пълно куку. Ние я виждаме само в нета представете си я в живота колко е мръднала и какви ги върши. По-скоро съм на страната на Кубрат, но ми е жал за Андреа някой трябва да й помегне и под някой имам в предвид лекар, защото тя очевидно има сериозни проблеми. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Амброжка. каза:

Тъкмо щях да го споделям. Истинска drama queen! Само да пооправи малко пунктуацията и правописните грешки и няма да има равна! 

Изтрито е. За какво става въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях как Петя се заканва да удари Палома. Тая жена ако от сега започва да си бие детето не знам след няколко години какво ще е. Поне дано не я млати на стори в Инстаграм, че ще сигнализирам Закрила на детето. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/8590559

П.С. поста си е там. Да не би да те е блокирала? :D 

Наистина известно време не ми излизаше този пост. Сега го виждам. Иначе учудващо все още не ме е блокирала, въпреки че на няколко пъти съм и казвал, че отговаря на феновете си като кисела лелка.😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Сега видях как Петя се заканва да удари Палома. Тая жена ако от сега започва да си бие детето не знам след няколко години какво ще е. Поне дано не я млати на стори в Инстаграм, че ще сигнализирам Закрила на детето. 

Паола е, но както и да е.

Другото което е, че я подучва да чисти, с което й набива подсъзнателни стереотипи. Много са й старомодни методите за възпитание, но явно толкова си и знае.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Наистина известно време не ми излизаше този пост. Сега го виждам. Иначе учудващо все още не ме е блокирала, въпреки че на няколко пъти съм и казвал, че отговаря на феновете си като кисела лелка.😁

Мен ме блокира от както я насрах за "Повей повей". Беше паметно!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

Ако до този момент някои имаше съмнения, че Андреа е добре с акъла и само се прави на луда, то вече всеки който я следи знае че не е така и е пълно куку. Ние я виждаме само в нета представете си я в живота колко е мръднала и какви ги върши. По-скоро съм на страната на Кубрат, но ми е жал за Андреа някой трябва да й помегне и под някой имам в предвид лекар, защото тя очевидно има сериозни проблеми. 

Куку е, защото казва истината? Кубрат никога не е бил до нея, а както е писала тя го подкрепяше в най-силните си години, когато той беше никой. Нито си е хванала богаташ, да си развива кариерата, да си прави скъпите клипове и т.н. Предния път когато пишеше подобни неща, бяха за Пайнера. Всички знаем как си прави каквото иска с певиците. Скъсват си гъза, хвърлят си парите, а накрая някой  обира плодовете от труда им.  

Мен много ме кефи, как си казва всичко директно. Именно тези двама души са повлияли най-много тя да е в това състояние. Новата песен сигурно е посветена на Кубрат. Дано да е клетва тип Емануела. :D 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

Ако до този момент някои имаше съмнения, че Андреа е добре с акъла и само се прави на луда, то вече всеки който я следи знае че не е така и е пълно куку. Ние я виждаме само в нета представете си я в живота колко е мръднала и какви ги върши. По-скоро съм на страната на Кубрат, но ми е жал за Андреа някой трябва да й помегне и под някой имам в предвид лекар, защото тя очевидно има сериозни проблеми. 

Депресирана е и емоционално нестабилна покрай подигравките за да теглото й и Фотошопа. А онзи манипулативен нарцис Кубрат, който години я е притискал да спре да пее и да му роди, явно допълнително е влошавал картинката. Та той я унизи пред цяла България и тя извън всякаква логика му прости и дори псуваше и заплашваше потърпевшата. А той в замяна я е обиждал пред познати и изневерявал с няколко. Боклука си е боклук. Нека бъде благодарен, че боксовите му връзки го измъкнаха от лежане и глоба. Единствения достоен българин в бойните спортове зад граница е Русев. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

И този ли е аут? Да не би да е имало чистка в Пайнер заради короната?

@mitak_94 случайно да знаеш нещо?

Дано, дано. Само да не вземе короната да не очисти Митко, че вече не е първа младост. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Андри започна да ми става приятна, откакто призна че е интровертна. Надявам се този път раздялата им е категорична, и си намери по-подходяща половинка от този бабаитен селски женкар. Даже твърде много време го търпя.

Аз ще се изкефя сега да стане ковра като Моника и да ги менка като миндили мъжете, да си намери спонсор и да стане на нивото на Счети с яки проекти :D Майтап да става. Дано си намери готина половинка, защото ми изглежда като човек, който обича да е във връзка. Може като Рени да е известно време, лутаща се...

Нооо това щеше да е приложимо, ако постът беше истина - поредният опит за евтин ПР. Сашка Васева дори по-обмислено пускаше фишеци. Тая супер импулсивно психо. Сигурно са се скарали за капака на кенефа и е решила да излее натрупаното си огорчение в инста - скоро ще го изтрие. Ама и ПР е нужен, нали нова песен щяла да пуска :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Сега видях как Петя се заканва да удари Палома. Тая жена ако от сега започва да си бие детето не знам след няколко години какво ще е. Поне дано не я млати на стори в Инстаграм, че ще сигнализирам Закрила на детето. 

Иска да скандализира в стил Калканджиева. :D 

преди 2 часа , Fast каза:

Паола е, но както и да е.

Другото което е, че я подучва да чисти, с което й набива подсъзнателни стереотипи. Много са й старомодни методите за възпитание, но явно толкова си и знае.

Едва ли и една книг е прочела някога, камо ли на възпитателна тематика.

преди 1 час, Fast каза:

И този ли е аут? Да не би да е имало чистка в Пайнер заради короната?

@mitak_94 случайно да знаеш нещо?

Той от две години си пуска клипове извън Планета. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

И този ли е аут? Да не би да е имало чистка в Пайнер заради короната?

@mitak_94 случайно да знаеш нещо?

е отдавна,

заедно с Фари пускат песни

https://www.youtube.com/user/karmaproductionsRZ/videos

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Donatella каза:

е отдавна,

заедно с Фари пускат песни

https://www.youtube.com/user/karmaproductionsRZ/videos

Нямаше ли съвсем скоро участие в рубриката с любимите песни?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Нямаше ли съвсем скоро участие в рубриката с любимите песни?

Имаше, да. Нека да хвърчи, нищо не става от него и компания. За 9 години кариера в Пайнер пусна само 2-3 добри парчета, всичко друго за коша. 
Днес сме на вълна Смядово! ❤️

 

  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Denis каза:

Куку е, защото казва истината? Кубрат никога не е бил до нея, а както е писала тя го подкрепяше в най-силните си години, когато той беше никой. Нито си е хванала богаташ, да си развива кариерата, да си прави скъпите клипове и т.н. Предния път когато пишеше подобни неща, бяха за Пайнера. Всички знаем как си прави каквото иска с певиците. Скъсват си гъза, хвърлят си парите, а накрая някой  обира плодовете от труда им.  

Мен много ме кефи, как си казва всичко директно. Именно тези двама души са повлияли най-много тя да е в това състояние. Новата песен сигурно е посветена на Кубрат. Дано да е клетва тип Емануела. :D 

Според мен е поредния опит за ПР. Лошото е, че не й се получават и отдавна хората я вземат за мезе. 

Мен ми стана смешна и наиситна осъзнах, че не е добре, когато разказа историята за Пайнера, а после си качи снимка и едва ли не написа, че всичко е минало. Говорим за 2-3 месеца разлика и смяна на мнението. 

Тук ще е същата работа. А и няма да се очудя тези "разкрития" да са свързани с уж новата и песньовка..

Жалко за Андреа, беше доста адекватна до преди 5 годинки, сега почва да ми бие на Луна, Сашка Васева и Рени в едно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Denis каза:

Куку е, защото казва истината? Кубрат никога не е бил до нея, а както е писала тя го подкрепяше в най-силните си години, когато той беше никой. Нито си е хванала богаташ, да си развива кариерата, да си прави скъпите клипове и т.н. Предния път когато пишеше подобни неща, бяха за Пайнера. Всички знаем как си прави каквото иска с певиците. Скъсват си гъза, хвърлят си парите, а накрая някой  обира плодовете от труда им.  

Мен много ме кефи, как си казва всичко директно. Именно тези двама души са повлияли най-много тя да е в това състояние. Новата песен сигурно е посветена на Кубрат. Дано да е клетва тип Емануела. :D 

 

преди 2 часа , Fast каза:

Депресирана е и емоционално нестабилна покрай подигравките за да теглото й и Фотошопа. А онзи манипулативен нарцис Кубрат, който години я е притискал да спре да пее и да му роди, явно допълнително е влошавал картинката. Та той я унизи пред цяла България и тя извън всякаква логика му прости и дори псуваше и заплашваше потърпевшата. А той в замяна я е обиждал пред познати и изневерявал с няколко. Боклука си е боклук. Нека бъде благодарен, че боксовите му връзки го измъкнаха от лежане и глоба. Единствения достоен българин в бойните спортове зад граница е Русев. 

Не защитавам и не обвинявам никого, не живея с тях и не знам какво се случва в живота им. Изказвам мнение само за това, което можем да видим. 

Не мисля, че след 13 години мъжът с който живееш на семейни начала няма право да ти поиска дете или пък ако го направи те притиска. Ако причината да нямат наследник е в нежеланието на Андреа, а не в здравословен проблем Кубрат има пълното право да я прати на майната си, защото и той вероятно годи 40, та неговите набори стягат балове на децата си, а наща 13 години се прави на звезда, а последните 3-4 даже и за кариерата не си дава много зор. 

Относно това как я е посрамил със Сушито в Америка, първо беше ясно че това си е с цел реклама, и второ да не забравяме изцепките на Андреа през годините, то не бяха цицки вънка, то не бяха голи снимчици, то какво ли не направи да пишат за нея. Кобрата в едно интервю дори говори колко му е неприятно всичко това, но Теодора и до ден днешен не се е спряла.  А за това че я бил нарекъл ненормална не сме го чули за да знаем в какъв контекст и как е казано за да съдим.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...