Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Donatella каза:

Галин,Лидия,Дессита какъв проблем имат с Галена ?

 

Screenshot_20200417-153603_Instagram.jpg

Screenshot_20200417-153542_Instagram.jpg

Голямата наглост идва от Десита. Изтри си снимката с нея и я отследва като нищо, а само преди месец двете с Диона щяха да се напикаят от кеф на въпросите за Галена. Рапърката поне е умна и ги разбира, просто ги използва за слава, Лида и Деска от друга страна са оФце.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Дессита си е фен на Галена , но заради Галин unfollow-на 

Галена не се вълнува дали някви никому неизвестни, бедни жени от народа са я unfollow-нали или не ... 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия, като същинска Преслава, излиза чиста от всичко, което става в Алфа :D Галин, Десита и Диона - уж фенове на Галена, следват я, мазнят й се и накрая unfollow, а Лиди просто я следваше, защото е известна. Жестока!

 

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

долни к*рви . не последват Галена но си пеят нейните песни

 

Lidia - Fenomenalen / LIVE

 

Dessita - Fenomenalen / LIVE

Прокълни ги, мило. Не хвали повече това недоразумение Хидия! На кладата я хвърли.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Галин- с Лидия- Няма да ми мине, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Галена и Миле Китич- Добре ли си,, Деси Слава- И на всички като тебе, Галин- На Египет фараона, Илиян- Йо-йо, Преслава- Лъжа е, Борис Дали- Пиян, с Преслава- Така ни се пада, Джулия с Денис Теофиков- Оп оп, Лидия и Десита- Боже мой, Теди Алекдандрова- Чалга пеперудки, Галин- Парата, ако хвана, Анелия- Генерал, Цветелина Янева- За контакти. Още довечера.

Можеше и без Чалга пеперудки и Оп оп. 

Истински идол, обичаме го! 

Защо плюете, че Галена е само с една песен? Та те всички са само с по една песен, Преслава е с два, защото едната е последният хит на Галин. Според мен буквално е сложил любимата си песен на топ имената и това е.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.04.2020 г. от 17:00, THE IIconic каза:

И сега кво? На Камелия инстаграма хакнат,

Ще си направи нов, ако Сашка не и оправи този. Трябва малко време, за да се свържат с централата.

Но това е бял кахър в сравнение с Пайнер, където всичко е уволнено и фирмата е затворена. 

п.п. ЧРД на Цветин! Предполагам вече да се е подкарал...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Треперим ли???!!!

220BA79B-190C-4316-8C42-F571D9F792A5.png

Ся като ни пусне един ремикс на английска песен от 2013-та...

  • Haha 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Ще си направи нов, ако Сашка не и оправи този. Трябва малко време, за да се свържат с централата.

Но това е бял кахър в сравнение с Пайнер, където всичко е уволнено и фирмата е затворена. 

п.п. ЧРД на Цветин! Предполагам вече да се е подкарал...  

Козирог и Овен? Интересно...

Какво имаше предвид по-горе за Преслава и Ивана, нещо май съм изпуснала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Андреа да не е решила да пуска tutorial “как да едитваме инстаграм снимките си в 85 лесни стъпки”.

Аз чакам урок по рисуване. :heart: 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Козирог и Овен? Интересно...

Какво имаше предвид по-горе за Преслава и Ивана, нещо май съм изпуснала.

Имаха някакви интервюта в последната седмица и видно им е много терсене, че няма работа. Айде, за Ивана знаем, но па тя взе направо да се моли за работа в ефир. Ама да са панаири и частни партита, че дискотеките не я кефили нещо. И заеми щяла да тегли, от тия на Боко "Тиквата", по 1500 лева, за да се издържа. Направо се чуди човек като почне да се прави на майка Тереза как не усеща кога да спре?

При Пресли обаче корона-паузата протича драматично. От близо година вече започна да открехва завесата и да пренебрегва егото, като леко полеко навлиза по същество в темата "Аз не съм приоритет на Пайнер". И понеже тя друг живот и друго пребиваване в този бизнес не познава, сега е панирана какво ще следва. И тя като Ивана подхварля как трябва сама, сама, сама, все едно не ни говореха 15 години как именно те са в основата на успеха си, а не фирмата на Митака. И толкова им бе станало част от жаргона, че днес никак не им е кеф да сменят плочата, а се налага. 

Ще видим какво ще стане, но ако е вярно това, че дъртия е уволнил всички в Пайнер и си е на вилата в Халкидики, как ще го карат след корона-измамата. А всички знаем, че чалгата ще бъде последния бранш, за който ще подне карантината. 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

Може би са ми прекалено смели мечтите, но очаквам песента от Оцко. 

Направила е римейк на "Повей ветре" на Паша Христова. Мисля, че ще пусне нея. 

  • Haha 3
  • Confused 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Андреа и Джена също се отпоследваха, но си остават кралицата на Рамания. Феновете им няма как да се разединим. 

Защо се случи това трагично събитие?

  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Защо се случи това трагично събитие?

В невидение сме, и аз бях в шок. Но както писах и тогава - нека Андреа се радва, че не са сестри, иначе щеше да е директно на улицата. 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...