Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, pechenko каза:

Гнусотия
Представете си че преди да започне да готви е срала в кенефа и си е пипала задника, сега си представете какво може да е попаднало под тези нокти и как попада в храната...

DC0D2FAB-17D6-488C-AB36-0D48B25B43C2.jpeg

Колко неадекватно изказване :D Всяка жена има нокти, особено чалгарките. 
Събра 4500 човека все пак да я гледат, друга чалгарка може ли да си го позволи? И е единствената поканена от БТВ да се включи в програмата им

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Колко неадекватно изказване :D Всяка жена има нокти, особено чалгарките. 
Събра 4500 човека все пак да я гледат, друга чалгарка може ли да си го позволи? И е единствената поканена от БТВ да се включи в програмата им

Откъде знаеш, че е единствената? Това, че само тя е приела или Пайнера само нея е предложил, не означава, че е единствената.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Колко неадекватно изказване :D Всяка жена има нокти, особено чалгарките. 
Събра 4500 човека все пак да я гледат, друга чалгарка може ли да си го позволи? И е единствената поканена от БТВ да се включи в програмата им

А твоето е много адекватно като говориш от името на всички жени? Не всяка жена има нокти. Щом на теб ти харесва в храна да има лайна и кой знае какви още чуми и микроби, ок. Аз уважавам себе си и не бих ял от ръцете на жена с такива нокти. Гнусно е и ме е гнус.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Павел защо толкова негативен. Постояно подхвърля нещо за хейт коментарите и закачки за бой, а като го питаха как е впечатлил Преслава, тя някаква мега развълнувана "ей любов айде кажи", но той си мълчи. Няколко пъти пита, той не й отговори и си продължи. Много е зле този човек!

Преслава спомена в лайфа, че Павел е увлечен по историята, което ме навежда до мисълта, че може би е от онези идеологически екстремисти, които робуват на остарели стереотипи. Такива като него, в развитите държави трудно си намират половинки, защото третират жените като обекти, боксови круши и второ качество хора. Жалко че тук това е нормата.

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Fast каза:

Преслава спомена в лайфа, че Павел е увлечен по историята, което ме навежда до мисълта, че може би е от онези идеологически екстремисти, които робуват на остарели стереотипи. Такива като него, в развитите държави трудно си намират половинки, защото третират жените като обекти, боксови круши и второ качество хора. Жалко че тук това е нормата.

Бе човека се ебаваше супер нормално и си личи колко са щастливи. Как решихте, че я малтретира, бие, ползва за боксова круша? 😂😂😂

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от песните на Цветелина Янева- с Деси Слава- В твоите очи, Джена- Моли се да не почна, с Фики- Не ме оставяй, с  Галена втория им дует,  Теди Алвксандрова и Емрах- Сърце мое. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам лайва на Преслава и не мога да си представя това да си постоянно с грим- като ставала в тях и си слагала лек ггрим за самочувствие. Винаги била с грим- дали е навън, или вкъщи. Е за какво ти е да си гримирана вкъщи пък? Това е прекалено. 

И на плажа била с грим и като хвърляла боклука- безумие. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти се подреди по тоя начин като нея при някой стажант-хирург, да те видя няма ли да си слагаш грим постоянно, та да може горе-долу да си запазиш сърцето като минаваш покрай огледалото. 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Емилия, които тя харесва- от нейните По-силна ставам, Цветелина Янева- В твоя стил, Джена-Неверници, с Денис Теофиков- Акула, и Тръгвай си, Праслава- Не те забравям, Ивана- Аз съм с теб, Да бях от гадните, Димана- Без мен не можеш, Глория-Крепост, Джале, Галена-Хавана Тропикана, Цветелина Янева- Болка моя.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Любими песни на Емилия, които тя харесва

Ако беше "Любими песни на Емилия, които тя не харесва" щеше да е по-интересно.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Гальо каза:

Бе човека се ебаваше супер нормално и си личи колко са щастливи. Как решихте, че я малтретира, бие, ползва за боксова круша? 😂😂😂

Точно. Да не говорим, че тя на моменти е супер досадна. Любов, на колко години бях? Любов, колко вдигах от лежанка? А лоста колко тежи? Бла бла... много дразнещо. Той яде човека, а тя го занимава с нейните простотии. И го разбирам защо не иска да се показва... малко ли търпи инфантилните й фенове...

Иначе в Преслава най-много харесвам, че е непринудена. Не демонстрира излишно самочувствие за разлика от повечето й колежки и с това печели симпатии. Ако има певица в чалгата, която може да си вирне носа, то това е Преслава, а не няква си Емилия, която нещо се е объркала и се е взела за константа в чалгата.

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Гальо каза:

Е тя и Андреа има над 30 милиона на Miss California :D С тази песен и се получи определено

Получи се с голите снимки на жени. Официалното видео няма дори 5 милиона. Този трик се използва много. Има филми с по 5-10 милиона гледания само защото стоп кадъра е секс сцена или гола жена. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pechenko каза:

А твоето е много адекватно като говориш от името на всички жени? Не всяка жена има нокти. Щом на теб ти харесва в храна да има лайна и кой знае какви още чуми и микроби, ок. Аз уважавам себе си и не бих ял от ръцете на жена с такива нокти. Гнусно е и ме е гнус.

Ама да ядеш тлъсти наденици не те е гнус... 

giphy.gif

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Получи се с голите снимки на жени. Официалното видео няма дори 5 милиона. Този трик се използва много. Има филми с по 5-10 милиона гледания само защото стоп кадъра е секс сцена или гола жена. 

Бали от ютуба бяхя ограничили/забранили корици с такива послания... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Любими песни на Емилия, които тя харесва- от нейните По-силна ставам, Цветелина Янева- В твоя стил, Джена-Неверници, с Денис Теофиков- Акула, и Тръгвай си, Праслава- Не те забравям, Ивана- Аз съм с теб, Да бях от гадните, Димана- Без мен не можеш, Глория-Крепост, Джале, Галена-Хавана Тропикана, Цветелина Янева- Болка моя.

Само 1 песен на Галена????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Само 1 песен на Галена????

И нито една на Деса, а пее половината и репертоар  по участията си... 

Май трябва да си припомни годините, в които обясняваше, че за нея било комплимент да я сравняват с Деса... 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Бали от ютуба бяхя ограничили/забранили корици с такива послания... 

Предполагам, че след като стрийминг услугите взеха доста от трафика на Youtube са решили да премахнат това условие. Ако влезнеш в канала качил клипа сигурно 95% от кориците са такива. Предполагам, че рано или късно ще изтрият профила. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Любими песни на Емилия, които тя харесва- от нейните По-силна ставам, Цветелина Янева- В твоя стил, Джена-Неверници, с Денис Теофиков- Акула, и Тръгвай си, Праслава- Не те забравям, Ивана- Аз съм с теб, Да бях от гадните, Димана- Без мен не можеш, Глория-Крепост, Джале, Галена-Хавана Тропикана, Цветелина Янева- Болка моя.

Тази песен се казва Принц Аладин. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...