Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Една на милион, А бях ти казала, Написано с любов, Големи думи, Ти ли си, Какво ти мисля, Мой остават за довечера в 20:00 часа. 

 

ОЧаквах нещо и на Борис Дали да има в списъка, явно съм се излъгала. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Gerganafen каза:

Какво й е на лицето на Преса?:confused:

Presa.jpg

Няма по-грозна фолк певица от Преслава. Толкова отвратително се направи, че не знам как тя самата се понася. Отврат. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Няма по-грозна фолк певица от Преслава. Толкова отвратително се направи, че не знам как тя самата се понася. Отврат. 

Имам предвид тъмните части - синини ли са?:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Тя ги е качила предварително. Странно е,че няма в списъка песни на Преслава, Емилия, Емануела, Галин, Галена:

Райна - Ще ти мине
Райна - Една на милион
Райна - А бях ти казала
Райна - Бразилка
Райна - Написано с любов
Райна - Зле те чувам
Райна и Во - Големи думи
Райна - Сафари
Райна - Ти ли си
Райна - Много се лъжеш
Райна - Какво ти мисля
Цветелина Янева – Счупени неща
Милко Калайджиев – За да те забравяФики – Вертолета
Джена – Кой си ти
Деси Слава – И това ще преживея
Димана - 1000 градуса любов
Глория – Крепост
Малина и Галена - Мой
Цветелина Янева и Йонут Черел - Влез

11 нейни песни? Досега никой не го беше правил това. Тотално мачка Райне. Можеше да избере повече на колеги, честно казано.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

11 нейни песни? Досега никой не го беше правил това. Тотално мачка Райне. Можеше да избере повече на колеги, честно казано.

И то повечето от най непопулярните и песни... Да беше сложила поне балади и големи хитове. Точно 3 знам от тези. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Какво й е на лицето на Преса?:confused:

Presa.jpg

Ма качвай ги такива снимки в спойлер таг, че плаши ;)

Иначе, надали са синини, според мен се е щракнала от кофти ъгъл светлината в случая. И прилича на тая снимка дори не и на мумия, изглежда като болна от рак, и в напреднал стадий. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

И то повечето от най непопулярните и песни... Да беше сложила поне балади и големи хитове. Точно 3 знам от тези. 

Райна като цяло има супер грешна стратегия за кариерата си. Има доста песни които правят доста добри гледания а тя дори не се сеща за тях. ''Като летен грип'' примерно прави близо 30к седмични. ''И това е любов'', ''Разделени'', ''Гасне пламък'' и т.н. също а тя веднъж не се сети да изпее нещо ретро. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Райна като цяло има супер грешна стратегия за кариерата си. Има доста песни които правят доста добри гледания а тя дори не се сеща за тях. ''Като летен грип'' примерно прави близо 30к седмични. ''И това е любов'', ''Разделени'', ''Гасне пламък'' и т.н. също а тя веднъж не се сети да изпее нещо ретро. 

Тя и да се сети, Пайнер-а абсурд да и разреши + това повечето и големи ретро хитове са кавъри и няма как. "Като летен грип" или "Нежна полиция" би могла. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Ма качвай ги такива снимки в спойлер таг, че плаши ;)

Иначе, надали са синини, според мен се е щракнала от кофти ъгъл светлината в случая. И прилича на тая снимка дори не и на мумия, изглежда като болна от рак, и в напреднал стадий. 

Филтър е, то пишеше, от тези потребителските и този не е хубав.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена фотографът се изложи с това. Изтри недостатъчно обработената й снимка от 2019-та и я качи, много обработена, както си стои в нейния профил и пише "Без да искам я изтрих" 😂

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Райна като цяло има супер грешна стратегия за кариерата си. Има доста песни които правят доста добри гледания а тя дори не се сеща за тях. ''Като летен грип'' примерно прави близо 30к седмични. ''И това е любов'', ''Разделени'', ''Гасне пламък'' и т.н. също а тя веднъж не се сети да изпее нещо ретро. 

И аз винаги това съм смятал за проблема при нея. През годините наистина имаше силни попадения, които като се замислиш можеше да са резачки и до днес, примера с "Като летен грип" може би е най-удачния, бих добавил и "хиляди жени". Просто не можа да си наложи нито една песен във времето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин накара Лидия да клъцне носа си

4.jpg

Брутална промяна във външния си вид е претърпяла една от певиците на Галин - Лидия,


18-годишната изпълнителка бързо се превърна в една от най-харесваните в лейбъла му, но и бързо се поддаде на суетата. Преди по-малко от месец Лидия си е направила пластична операция на носа в Турция и вече изглежда по коренно различен начин.


Певицата е съгласувала решението си с Галин като дори се говори, че той е пътувал с нея до южната ни съседка. Лидия отдавна имала комплекси заради обонятелния си орган, а Галин се заел да й намери най-добрия пластичен хирург. Най-вероятно Лидия се е оперирала при хируга, който клъцна носа на Преслава, тъй като в момента носовете им изглеждат по идентичен начин, пише Галерия. 

 

 

ето защо Галин е бил в Турция

 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , -A. каза:

11 нейни песни? Досега никой не го беше правил това. Тотално мачка Райне. Можеше да избере повече на колеги, честно казано.

Много ясно, че ще си избере нейни песни - поне са стойностна музика, а не като повечето пумии, които се пускат днес.

Шокиран съм, че също е включила на Фикрет и Анелия циганиите. Да беше си включила нейните кючеци по-добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...