Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Кралица,кметица,президент! 🤩 

 

 

Оф тази Джена, да седне да напише пак някой смешен текст, за да може да се смеем всички и да забравим за вируса!
Детето й щяло да започне да има проблеми с очите от гледане на телевизия...Ми вземете го забавлявайте това дете... Заигравайте го, правете му детски игри, говорето му, показвайте му някой неща...
Джено, мори ... Както за теб, така за всички ще е това изпитания... Какво искаш да разнасяш вируса навсякъде ли?!
Амат от тъпо фолкпевици, правеще се на големи философки...

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Мрънка 30 реда и накрая: "Бъдете силни!". Като теб ли?:confused1:

ХАХА много правилно! Нещо се опитала да напише, ама пак неподготвена като текстовете на песните си дето пише! 
СМЯХ! Джена тотално отиде към ниво Ани Хоанг! :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак ...искам да ви кажа,че доста по трудни и мъчителни дни е имал българският народ.Историята ни помни доста мъка,но нека се държим и бъдем силни и сега.Все говорим,за патриотизъм и на всички участия дори си позволявам да изпея някоя няродна песен,за да държим духът си силен.

АКО НЕ ВЪРНАТ УЧАСТИЯТА И СВОБОДАТА  НА ДЖЕНА СПИРА ДА ПЕЕ НАРОДНИ ПЕСНИ! 😀

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. На Дженция миналата седмица не и пречеше да качва клипчета, въпреки забраната за събирания, на цялата рода, повечето точно с ЕГН от най-рисковата категория, от двора, бая обширен, по-разкошен от 100% от градските паркове и градинки из страната, и с видими поня 5-6 детски занимавки от сорта на люлки, пързалкки и не знам още кво. 

Ма неска вече и е тегава карантината, и почнала да се оплаква. 

Бяс и тения за нея даже не заслужава. Искрено и пожелавам да изкара и остатъка от карантината затворена в някоя гарсониера само със свекърва и, интересно ми е кви постове ша изкара тогава. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм на мнението на Джена за т.нар. социална изолация. Мерките на властта са тотално неадекватни. Забранена разходката в паркове, а по улиците и в градския транспорт разрешено и пълно с възрастни хора.  Препоръчват ни да ходим само до хранителния магазин и до аптеката, а в същото време всякакви други магазинчета продължават да работят и не им стиска да ги затворят. Повтарят ни нон стоп да си стоим вкъщи, а самите те оказват почти нулев контрол върху завръщащите се от чужбина и вече имаше репортажи за много завърнали се, които не си спазват карантината и заразяват. Да не говорим, че нямат абсолютно никаква стратегия за справяне с кризата - мерките все ще бъдат стопирани един ден и тогава какво - всички вече по цял вят ще бъдат здрави и животът продължава по мед и масло ли?

Достойна и правилна позиция от кралица Джен, както обикновено.

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това българите сме много странно племе - дали сме прави или не, все трябва да сме на въпреки и да правим напук. Цял свят си седи вкъщи и мирува само и само да няма още жертви, наш Ганьо го затвориха за 2 седмици и орева всичко. Защо градският транспорт работи ли? Има куп професии, които карантината не ги лови и не могат да си позволят да останат вкъщи: персоналът на магазините, лекари, лаборанти, сестри, санитари, аптекари, готвачите от всички ресторанти от които си поръчвате доставки... Това не значи, че тези, на които работата им позволява да останат вкъщи трябва да правят напук.

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Абсолютно съм на мнението на Джена за т.нар. социална изолация. Мерките на властта са тотално неадекватни. Забранена разходката в паркове, а по улиците и в градския транспорт разрешено и пълно с възрастни хора.  Препоръчват ни да ходим само до хранителния магазин и до аптеката, а в същото време всякакви други магазинчета продължават да работят и не им стиска да ги затворят. Повтарят ни нон стоп да си стоим вкъщи, а самите те оказват почти нулев контрол върху завръщащите се от чужбина и вече имаше репортажи за много завърнали се, които не си спазват карантината и заразяват. Да не говорим, че нямат абсолютно никаква стратегия за справяне с кризата - мерките все ще бъдат стопирани един ден и тогава какво - всички вече по цял вят ще бъдат здрави и животът продължава по мед и масло ли?

Достойна и правилна позиция от кралица Джен, както обикновено

Тук съм съгласен с тебе. С Джена не, но с теб - да.

Абсолютно абсурдистанските власти не правят достатъчно. Щом не слушате и не си зимате бележка който няма жизненоважна работа навънка да си седи на задника вкъщи, да вземат пример от Китай - железни мерки сички вкъщи, излизане само под военен строй до магазина и обратно, и виж как за има няма два месеца разгониха епидемията. 

И да, Дженция жива да я оплачеш. Га беше на село и яде баница ни рива, че нямало градинка да излезе, ама сега като сигурно си е на София и се шири на някое широко именийце с два три декара двор, не моела да ходи да миткосва и детето цял ден телевизия гледало. А тя ко прай цял ден, още повече не работи, то най лесно да метнеш лапето да го дондурка чичко телевизор, а тя сигурно си чеше оная работа по цял ден. 

Ма да, примерен член на обществото, негодуващ с пълно право за несправедливостта как нимое да миткосва по моловете или квото прай там, ни мое да разнася микрофон пред пияни студенти и е наказана да седи затворена в къща с квадратура поне колкото на 5 средностатистически беге семейни жилища и да си гледа детето. 

А ти и себеподобните ти и се радвайте, колко е права. 

 

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова никакъв вкус за песни няма. Харесва си всички боклуци, които е правила и тук- там някоя свястна песен на колегите си. После за какво прави боклуци само. Ами тя няма никакъв усет за хубава музика напоследък . А пък в сторито й като е отговаряла на въпроси на феновете не можеш да й прочетеш изобщо какво е написала- не стига,че е цветно, ами и на латиница. Толкова ли няма кирилица. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Теди Александрова никакъв вкус за песни няма. Харесва си всички боклуци, които е правила и тук- там някоя свястна песен на колегите си. После за какво прави боклуци само. Ами тя няма никакъв усет за хубава музика напоследък . А пък в сторито й като е отговаряла на въпроси на феновете не можеш да й прочетеш изобщо какво е написала- не стига,че е цветно, ами и на латиница. Толкова ли няма кирилица. 

Евала, те и без тва песните на колегите и за нищо не стават, а харесването на нейните си песни е проява на твърде изтънчен вкус, който масата явно, но не и необходимо да оцени. 

A Дженция явно е съвсем е изчаткала. Гледам си накачила на фейса някви анти 5Джи простотии, явно и тя се е абонирала за оная фантасмагория как ковид-19 тръгнал от китайското 5 джи ... А минаваше за ако не баш интелегентна, то поне не за пълна хахавелка.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Я кажи кои песни е избрала.

Тя ги е качила предварително. Странно е,че няма в списъка песни на Преслава, Емилия, Емануела, Галин, Галена:

Райна - Ще ти мине
Райна - Една на милион
Райна - А бях ти казала
Райна - Бразилка
Райна - Написано с любов
Райна - Зле те чувам
Райна и Во - Големи думи
Райна - Сафари
Райна - Ти ли си
Райна - Много се лъжеш
Райна - Какво ти мисля
Цветелина Янева – Счупени неща
Милко Калайджиев – За да те забравяФики – Вертолета
Джена – Кой си ти
Деси Слава – И това ще преживея
Димана - 1000 градуса любов
Глория – Крепост
Малина и Галена - Мой
Цветелина Янева и Йонут Черел - Влез

  • Haha 9
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Чудя се, ако Коце беше в Пайнер още какви ли песни щеше да избере той. 

Па питай го, това е най-лесно. Нали сте близки уж.

Райна е смазала, хората направили рубрика за да се четкат чалгарките една друга за пред феновете, тя си изредила всички собствени песни от последните години + няколко по-стари. :D Поне е посочила няколко ретро класики, за което евала.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Па питай го, това е най-лесно. Нали сте близки уж.

Райна е смазала, хората направили рубрика за да се четкат чалгарките една друга за пред феновете, тя си изредила всички собствени песни от последните години + няколко по-стари. :D Поне е посочила няколко ретро класики, за което евала.

На Татяна ми хареса вкуса много ,че много предпочита новите изпълнители и много разнообразни песни беше избрала. 

Аз мисля да го питам, да. Интересно ще ми е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...