Jump to content


Online: Мария - С мен


Препоръчани коментари

Жестока е песента! Видеото се е получило красиво и ще я слушам с кеф! Мария отново не ме разочарова! Даже е най-доброто от "Не я познавам тая жена" насам! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново от Мара - същите кълчотения като от преди две петилетки, пак тормози някъф младеж на половината на ЕГНто и, песента - бледо копие на Гъзарка ... Изобщо едно такова цялостно усещане, че тва не просто сме го слушали вече, ми точно от Мара и точно преди две седмици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро е парчето, но в съпровод с това мънкане си губи силата.

И, за бога, какви хубави места и кадри, а тая пак се кълчоти като разгонена пуйка от 2002-ра....

Можеше да вкарат просто малко сценарий, актоьорска игра или да го направят това видео по-кинематографично... ама прост чалгарски мозък....

Поне си е избрала дружка по устни за видеото.

tenor.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

От време на време нацелва песни, че и ги изпява добре, пак мънка, но се търпи, интересна е, кадрите са прекрасни, но наистина се кълчи прекалено, освен това ми е малко като мъжа във видеото сравнено с другия участник. Но определено е класи над последните неща песента, отиват й тези проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марче не се ли усеща че тези песни не се харесват особено. Текстовете са пълна трагедия при нея от много време насам, което преебава и най-яката музика. Вокално ми е трудно да я коментирам, защото не съм компетентен, а и съм й свикнал как пее, но забелязвам масово отрицателни коментари по този въпрос. Клипа може и да е хубав, но вече 20 години й се нагледахме да се кълчи я тук, я там. Като цяло продукция на килограм, за която хич не ми се вярва да има много хора които да си я пуснат доброволно повече от веднъж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм изслушвал докрай песен на Мария сигурно от една петилетка насам. И тази не прави изключение. Крайно време е да се откаже - интересът към премиера на Юнона сигурно е по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие па не сте добре. Да ви хареса дрането на Ария пред изпяването на Мария. Тя окрай време си мънка, но поне не е натоварващо и е нежно. По-добре от онова дерящо се магаре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекорд за най много клипове в канала на Планета ли ще поставяме?

След 2 седмици още една тъпа песен ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...