Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Бургас със затворени граници, пътят от и до София – забранен

Кметът на Бургас Димитър Николов приложи крути мерки срещу коронавируса и направи регионално извънредно положение. Градоначалникът буквално затвори границите на града си, след като отмени всички командировки на на служителите си до София и препоръча и на държавните и частни фирми да ограничат пътуванията до столицата.

“Считаме София за рискова дестинация”, обяви Николов заради регистрираните в столицата случаяи на зараза.

Поради същата причина на пристигащите от София, Плевен и Габрово на Автогара-Юг се мери температурата още на слизане от рейсовете, а на междуградските автобуси общината забрани да спират на вътрешните спирки в Бургас.

Досега в Бургас няма регистриран случай на заразени с корона вирус.

Николов призова пристигащите от рискови държави като Китай, Италия и Испания да спазват стриктно наложената им карантина.

Преди ден след заседание на кризисния щаб кметът обяви, че ако всички бургазлии са единни около мерките за борба с опасния вирус, Бургас може да се окаже най-слабо засегнат от заразата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Зайка ти луда ли си ? не знам даже кой тоз педераст

Как няма да го знаеш бре щом Зай казва че е готин значи е тъй точка

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Donatella каза:

Зайка ти луда ли си ? не знам даже кой тоз педераст

Много си е готин. Мексиканците винаги са готини. Има и един от CNCO, който също е от Мексико и той е много готин и се отличава най в CNCO. 

Много готин певец е Карлос Ривера. Днес прави 34 години. Талантлив и красив. Миналата година за първи път пя на Vina Del Mar. Заради коронавируса си отлага турнето. 

С Рики са приятели и се подкрепят и двамата. Дано някой ден Рики записва с него.

Даже феновете искат Рики да вземе Карлос Ривера вместо Енрике Иглесиас. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

т.6.4. Не съм му следил точките, но явно е направил доста.  

Не че искам да съм адвокат на който и да било, ма 80 дни ми се вижда прекалено. Впредвид че по настоящата система тия точки явно са вечни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Brian каза:

Жалко за фиклена форума официално умря

RIP

Натрупал е точките, аз ли съм виновен. Подобни критики за модерирането (ми) са ми важни точно колкото това че Джоел от CNCO в момента е на живо в инстаграм.

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Натрупал е точките, аз ли съм виновен. Подобни критики за модерирането (ми) са ми важни точно колкото това че Джоел от CNCO в момента е на живо в инстаграм.

Я си представи, че по активните решим да не влизаме, кой ще модерирате? Ще си стойте сами като куковици барабар с "шефа" ви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Натрупал е точките, аз ли съм виновен. Подобни критики за модерирането (ми) са ми важни точно колкото това че Джоел от CNCO в момента е на живо в инстаграм.

мислиш че ми пука за модерирането ти ли

гоните и малкото хора които са активни заради прищявките на един който си мисли че управлява детска градина

а тръгнал да ме подсеща за умрелия форум по имейла ако си мисли че така ще върне някой се самозалъгва много

HuljCpnp_o.png

  • Haha 1
  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

мислиш че ми пука за модерирането ти ли

гоните и малкото хора които са активни заради прищявките на един който си мисли че управлява детска градина

а тръгнал да ме подсеща за умрелия форум по имейла ако си мисли че така ще върне някой се самозалъгва много

 

Сенуж между другото каза, че и той получил имейл. Каза, че форума е умрял и няма намерение да се връща. Поздрави! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Не че искам да съм адвокат на който и да било, ма 80 дни ми се вижда прекалено. Впредвид че по настоящата система тия точки явно са вечни. 

Вече гласувахте дали системата да остане в този й вид, с перманентни точки.

Това че даден потребител е решил да нарушава системно правилата си е изцяло негова отговорност. Преди да стигне до 80 дни е имал 6 бана - по 3, 7, 10, 15 и 30 дни. Явно това не го е спряло да продължава. Да не говорим, че е прецедент. Няма друг такъв потребител. А ако става дума, това май му е втори профил, с който стига до наказания от този вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Brian каза:

мислиш че ми пука за модерирането ти ли

гоните и малкото хора които са активни заради прищявките на един който си мисли че управлява детска градина

а тръгнал да ме подсеща за умрелия форум по имейла ако си мисли че така ще върне някой се самозалъгва много

1. Не се намесвах по модерирането и всичко останало до онзи ден. Ако ви се струват твърде затегнати мерките, сърдете се на тези които повдигнаха въпроса и осигуриха стриктно модериране.

2. И да, вие сте тотална детска градина. Едните пищят, че модераторите трябва да бъдат наказани - е, наказах ги, другите - било им дошло до гуша от банове и ограничения, третите - получавали наказания за нищо.

Ами оправяйте се. Дори не знам защо обърнах толкова внимание на всичките ви драми, при положение, че знам, че винаги ще има недоволни.

Как пък все 5 човека вдигат врява? Как винаги сте едни и същи?

Като ви гледам пак влизате в умрелия форум. Просто се изтърка тази опорна точка. Напомняш ми на вчера като споменах Кондома (дори не съм го цитирал) и след 5 минути се появи да ми разяснява как влизал рядко. Та и вашето е същото. 

 

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Сенуж между другото каза, че и той получил имейл. Каза, че форума е умрял и няма намерение да се връща. Поздрави! ❤️

Чудесно, кой е Сенуж? Просто да проверим дали пък не влиза с 20 профила, щото това е доста срещано сред групата на недоволните.

 

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Я си представи, че по активните решим да не влизаме, кой ще модерирате? Ще си стойте сами като куковици барабар с "шефа" ви!

Да не мислиш, че някой умира от желание да модерира? 

А и да си кажем, какъв "шеф" съм аз. Първо това е форум и второ, както се разбра, ме манипулират. Сега от теб разбирам, че съм и с прищевки.

 

По отношение на мейлите - те са по-скоро иронични, драги. Ясно е, че никой няма да стане активен потребител. Ако съм нов потребител, никога не бих започнал да пиша активно сред хора, които не уважават никого, непрекъснато обиждат и си говорят в женски род. За съжаление, основната среда в Рамания е точно такава. Затова и въобще не се опитвам да промотирам форума. Нещо, което планирах в самото начало. 

Не смятам да инвестирам нито време, нито ресурс и това е тъжната истина.

Този форум ще си остане със затихващи функции, но не заради моето присъствие/отсъствие, а заради вашето детинско и маргинално поведение.  Но както виждате форум има. Влизат едни и същи лица. За голяма част от тях е ОК.  Толкова.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...