Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Vancho каза:

Добричка, но тъпичка и безхарактерна. Не съм чул албума й, струва ли си или е миш-маш? 

Почти нищо не ми се отличи, но не е крайно лош. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Почти нищо не ми се отличи, но не е крайно лош. 

Пуснах го. Припева на Besame е 1:1 с "Късно за романтика лека нощ, лека нощ, ти си лягай аз излизам, чакат ме ..." хахаха 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Vancho каза:

Пуснах го. Припева на Besame е 1:1 с "Късно за романтика лека нощ, лека нощ, ти си лягай аз излизам, чакат ме ..." хахаха 

 

Who cares???

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стартира Световното турне на Рики Мартин #Movimiento. Започва с първи концерт в Пуерто Рико.🌴Рики ще изпее новите си сингли #Cantalo, #Tiburones и най-големите си хитове.Започва една нова ера с нов албум, нови песни и още много други нови неща, които предстоят. Пожелаваме на Рики това да бъде най-успешното му турне, най- успешния му албум или толкова успешен колкото последния му албум през 2015, да завладее нови хоризонти и покори нови върхове.
С теб сме, Рики. 2764.png❤️ #MovimientoTour2020

 

75226437_10157665110351081_560346984196603904_n.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утроооо. Събуждаме се с със супер якия първи концерт снощи на Рики от турнето му в Пуерто Рико.Какъв стайлинг само. Страшен стилист има Рики. Уникални дрехи му е избрал. Рики е получил награди даже за двата си сингъла Cantalo и Tiburones. Рики е разбил снощи на концерта. Толкова секси и готин е бил и е хванал тен на плажа в Пуерто Рико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се една много ангажирана година за Рики. Освен турнето, което започна вчера, ще пее на награди, фестивали и други музикални събития- навсякъде го канят. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 години и уникалното си представяне през 2017, Рики се завръща на наградите Premio Lo Nuestro на 20 февруари 2020, за да изпълни новия си сингъл Tiburones ;)
Изобщо турнето му ще върви едновременно с награди, музикални фестивали и други събития.
Нямам търпение да пее на Vina Del Mar този месец и да обере пак факлите и чайките там. За пореден път го канят и винаги е незабравимо. 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Кво се случва в тоя форум бе? Много изпростяло положението. Как не ви е срам? Ма то как да ви е срам от това, което представлявате. 🤩

:3fdb8960598fa63e::1000(29):

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Добро утроооо. Събуждаме се с със супер якия първи концерт снощи на Рики от турнето му в Пуерто Рико.Какъв стайлинг само. Страшен стилист има Рики. Уникални дрехи му е избрал. Рики е получил награди даже за двата си сингъла Cantalo и Tiburones. Рики е разбил снощи на концерта. Толкова секси и готин е бил и е хванал тен на плажа в Пуерто Рико.

А как вървят като цени билитите за тоз концерт в Пуерто Рики, ако знаеш? Че ми е любопитно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Пътувам към летището и няма как да ги слушам затова ще гласувам според това колко са ми познати заглавията. Пиша това за да знае @Blueberry кого да черпи когато победи,а и да продължа да й се мазня както твърдят някои. *маз маз* Целувчици!

Искаш да правиш хетеросексуален кекс с нея ли?

 

  • Like 1
  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...