Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Olay каза:

Съгласен съм, но защо броим само загинали спрямо общо заболели, в това число хора, които са все още болни и техният изход не е ясен. Статистиката трябва да е оздравели спрямо починали (защото така е изчислена за предишните вируси).

Пациентите, които все още карат заболяването, така или иначе, рано или късно ще влязат в една от двете графи оздравели или починали, така че има голям резон да се броят ;)  Изобщо аз не съм измислил как работи статистиката и кое е редно да се брои, и кое не. 

Но дори да не броим все още каращите заболяването, може да погледнем цифрите от Китай, където сравнително отшумява вече - където по-голямата част от регистрираните случаи преболедували, а броя новозаразени е сравнително сведен до минумум. Смъртността от коронавируса е към 4.60% от общия бой преболедували. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Olay каза:

Съгласен съм, но защо броим само загинали спрямо общо заболели, в това число хора, които са все още болни и техният изход не е ясен. Статистиката трябва да е оздравели спрямо починали (защото така е изчислена за предишните вируси).

Умират само пенсионерите +70,+80

*Италия е на трето място след Япония и Германия по брой на възрастните хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Donatella каза:

Умират само пенсионерите +70,+80

*Италия е на трето място след Япония и Германия по брой на възрастните хора.

Така е. Както и хора със сериозни здравословни проблеми. Хора, като теб и мен нищо няма да им стане. Но аз има възрастни роднини + роднини/приятели със въпросни здравословни проблеми и не искам те да минават през този ад.

Не искам да споменавам, какво може да стане ако всеки лекар в страната се заеме с болните от вируса, тогава за останалите болни няма да има кой да се грижи. Именно за това е сериозен проблема и се въвеждат тези мерки. За да не се разболят всички на веднъж, а поетапно и всеки сериозно болен да може да се обгрижи адекватно.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.03.2020 г. от 15:54, pechenko каза:

1. А мислиш ли, че модераторската преценка е добра? Да ми дава 2 точки за "марш в сърбия"? С цел бан.

3. Колкото до Асилум и Лелята... съжалявам, но ми направи това впечатление след скандалите с тях и накрая като им лепна етикет като "хейтъри".

4.Причисляваш ме към групата на Кондома и казваш, че са ме  карали да пиша нещо? Жестоко се бъркаш.

Нормално е да си мисля, че съм цел за някого ,след като не ми върнахте коментарите, Фаст се опита да ме изкара расист, след като опитах да обясня като хората написаното, след седмица той попадна в същата ситуация и се изкара жертва, скривате ми коментар в който нарекох диктатора "Смешко", а дори не е обида. Банвате ме за "марш в сърбия".. Сори но след всичко това е нормално да си мисля, че съм цел за някого

 

Добро утро! Как спахте? Много ясно че си цел за някого. Има една групичка, която се потмазва на "шефа", правят се на жертви, абе демек го използват да се дават наказания на определени хора от форума. Лично от човек от форума го знам. Също така ми казаха колко "зле" бил "шефа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, THE IIconic каза:

Добро утро! Как спахте? Много ясно че си цел за някого. Има една групичка, която се потмазва на "шефа", правят се на жертви, абе демек го използват да се дават наказания на определени хора от форума. Лично от човек от форума го знам. Също така ми казаха колко "зле" бил "шефа".

Пот се лее.

Коя е тази групичка? С имена, ако обичаш! Тъй като съм зле и се оставям да ме ползват. Моля ти се, отвори ми очите.

Колко пъти да повтарям, че аз не издавам разпоредби за наказания, нито пък някой ми иска разрешително.

Надявам се, че информаторът ти не е Кондомът!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Пот се лее.

Коя е тази групичка? С имена, ако обичаш! Тъй като съм зле и се оставям да ме ползват. Моля ти се, отвори ми очите.

Колко пъти да повтарям, че аз не издавам разпоредби за наказания, нито пък някой ми иска разрешително.

Надявам се, че информаторът ти не е Кондомът!

Абе това е така, но й ти не правиш нищо като виждаш че не е правилно. Сега дай малко жега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Пот се лее.

Коя е тази групичка? С имена, ако обичаш! Тъй като съм зле и се оставям да ме ползват. Моля ти се, отвори ми очите.

Колко пъти да повтарям, че аз не издавам разпоредби за наказания, нито пък някой ми иска разрешително.

Надявам се, че информаторът ти не е Кондомът

И двамата знаем, че не е Кондома. Не че го защитавам, ама атаките бяха насочени срещу него и тези хора успяха. Той вече не влиза. А ти си помисли дали ще компенсираш незаслужения ми бан и дали ще има последствия за накой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

И двамата знаем, че не е Кондома. Не че го защитавам, ама атаките бяха насочени срещу него и тези хора успяха. Той вече не влиза. А ти си помисли дали ще компенсираш незаслужения ми бан и дали ще има последствия за накой.

И двамата знаем, че послъгваш. Кондомът влиза, най-редовно при това. Препоръчвам ти да прочетеш правилата, за да избегнеш излишни банове. 

Това че доскоро не се раздаваха точки за всички нарушения и се чакаше да направите няколко поредни прегрешения е в миналото. Искахте правда, без двоен аршин, ето ви. Пишеш на CAPS LOCK - точка, не пишеш по темата - точка, обиждаш - точка. 

 

Също така може да погледнеш и това. Вероятно си пропуснал:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Някой ще ми резюмира ли събитията от предните дни, че не ми се чете?

Рики отмени турнето си. Борето се събра с жена си заради децата. Клеа и Зоя още не са пуснали дуета.

Друго важно няма.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Някой ще ми резюмира ли събитията от предните дни, че не ми се чете?

Ами ... баджаначките или както се падат там, Емануела и Ариа, пуснаха яка къртачка.

Другото, тръст ми, не искаш да знаеш, но няма как да не си забелязала обновения форумен правилник. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

И двамата знаем, че послъгваш. Кондомът влиза, най-редовно при това. Препоръчвам ти да прочетеш правилата, за да избегнеш излишни банове. 

Това че доскоро не се раздаваха точки за всички нарушения и се чакаше да направите няколко поредни прегрешения е в миналото. Искахте правда, без двоен аршин, ето ви. Пишеш на CAPS LOCK - точка, не пишеш по темата - точка, обиждаш - точка. 

 

Също така може да погледнеш и това. Вероятно си пропуснал:

 

Аз със Кондома не потдържам връзка от няколко месеца. Не знам какво прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Имах бан от Криминал за това

 

received_761969217542280.jpeg

Достигнал си точки за първо наказание. Не си писал по темата, като се обзалагам, че дори това не е единственият коментар, който е довел до заветната точка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Рики отмени турнето си. Борето се събра с жена си заради децата. Клеа и Зоя още не са пуснали дуета.

Друго важно няма.

Вече почвам да се притеснявам. Или чакат да мине вируса?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Аз със Кондома не потдържам връзка от няколко месеца. Не знам какво прави.

Тогава с изключително любопитство се вълнувам кой е източникът ти. Нямам идея. Но от написаното разбирам, че явно не съм му обърнал достатъчно внимание, след като се чувства ощетен. Или не ми се е подмазвал както трябва. Нали... за да съм омилостивен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...