Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Цитат

"Още малко с мен бъди. 
Като грип ме преповтаряй, много дълго ме изгаряй. 
Нека с теб кръвта кипне преди друга да те пипне."

Коронавируса харесва тази песен.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, foxy_vd каза:

Четох назад доста страници и никъде нищо за това как така Башур и Емилия уж се разделиха, а вчера цъфнаха с Цветко и Камелия на банкет демонстрирайки, че всичко е точно. Ама никъде не прочетох какъв е бил проблема. И както винаги, причината рано или късно става ясна. Емилия е била на РД на Коко Динев. :1000(10):

И как това се разбира от снимката?

Реклама:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Без да се заяждам, не знам кога си регнат, но за всичките 4 години които съм тук не съм прочел един позитивен коментар от теб. Защо така?😃

 

И какво положително очакваш да кажа за диАриа??

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Регнат е от миналия век, но и аз не съм му видял позитивен коментар. :D

Но пък може това да му е чара. Все пак ника му е доста показателен.... :laughing:

Миналият век нямаше форуми. В планета бях от 2003-та.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Beat. каза:

Андреа и Джена от кога и защо не се следват в Инстаграм? 

Андреа следва само класни и модерни мадами, а не разни демоде селски булки.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

И как това се разбира от снимката?

От снимката разбираме и виждаме, че има един много щастлив там. Това е Емилия. Виждаме един леко не на място и даже малко срамежлив. Това е Башур. И след това виждаме онова, което видяхме преди доста години, когато излезе клипчето от ваната на Галена. В смисъл, във ваната е Галена, а 5000 интервюта даде Камелия. Та когато в този бизнес някоя не може да се оправи с медиите обикновено посочва Камелия и натам тя да се оправя. Разликата при днешната конфузна ситуация, в която изпадна сериозен мъж като Башур, който преди месец разкара една не много умна женица като Емилия, но вероятно заради някакви чувства сега и е простил малоумната постъпка му се е отпечатала на снимката, с онази история на Галена няма. А Емка е супер щастлива, защото и се размина поредната необмислена постъпка и за да придаде сериозна нотка на това е поканила на официална вечеря със задължителна снимка онази, която обикновено адвокатства в медиите на палави колежки, които са оплескали работата...

:1000(19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Абе на тва клипче Андреа е пълничка, но значително по-слаба от последния път когато я видях на живо, вижда се, че работи в тая насока за съжаление. 

Научавай танца й на Сен тропе,за да си в крак с модата когато ти го пуснат в дискотеката.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Това ми звучи като ужасните литературни анализи от 7-ми клас, които нямаха връзка с реалния живот. 

Както и да ти звучи, това е положението. Снимаш се с последната инстанция в чалгата и готово. :3:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия вместо да е инстанция за певици с 20-годишни кариери, да подпомогне с някое и друго поощряващо мнение Лидия или друга нова... или поне да направи възможно най-скоро песен за Йоана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Камелия вместо да е инстанция за певици с 20-годишни кариери, да подпомогне с някое и друго поощряващо мнение Лидия или друга нова... или поне да направи възможно най-скоро песен за Йоана.

 

Нищо няма да направи. Една звезда не е излязла от това шоу, освен Роксана, но пък и тя една...

Екс-фактор направи толкова имена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Нищо няма да направи. Една звезда не е излязла от това шоу, освен Роксана, но пък и тя една...

Екс-фактор направи толкова имена.

Не знам с какъв акъл отиват в това шоу, като буквално нямат никакво бъдеще, че чак и щастие симулират, като им се обърне някой.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не знам с какъв акъл отиват в това шоу, като буквално нямат никакво бъдеще, че чак и щастие симулират, като им се обърне някой.

Как да нямат бъдеще?

 

Тези от Екс фактор мечтаят за това.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Как да нямат бъдеще?

 

Тези от Екс фактор мечтаят за това.

Има, има и за две, няма се ревнуваме....

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси снима клип и пее "Пиян" като мантра за успех на снимачната площадка.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Нищо няма да направи. Една звезда не е излязла от това шоу, освен Роксана, но пък и тя една...

Екс-фактор направи толкова имена.

Факт. Казах го още, когато решиха да връщат формата. В началото имах някаква вяра на обещанията на Камелия и Графа, че щели да продуцират някои, но за жалост нищо не се получи.

Все пак явно предаването има задоволителен рейтинг щом вече върви четвърти (седми) сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво толкова сте се загрижили за някакви талантливи деца, които им се дава шанс в "Гласът на България"? Нали масово тук харесвате простотията измислена за да унижи и компрометира звездите наречена "Като две капки вода"? И откъде накъде от Камелия ще се изисква да дава специални бонуси на кандидати за слава само защото са се явили с песен на Преслава?  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

 

Преслава какво си пипаше по лицето пак? Но изглежда много добре, сякаш е на 16. 

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...