Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, retr0 каза:

Разкри ме. Истината е, че за себе си се притеснявам, не за нея. 🥶

Ей сега Андреа като те зарази с коронавирус от Николета Лозанова ще видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ей сега Андреа като те зарази с коронавирус от Николета Лозанова ще видиш.

За съжаление и коронавируса се оказа слаба ракия, яко почва да отшумява, няма надежда това човечество да се затрие скоро. Дори Анди не може да ни помогне!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсулютно във всички страници клааации, сигнал плюс и още мн места Преслава води Галена за певица на годината , но само във фолк+ спечели Галена , не мислите ли ,че е съмнително а и нямаше друга никаква награда?хахха Галче май си я купи

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Абсулютно във всички страници клааации, сигнал плюс и още мн места Преслава води Галена за певица на годината , но само във фолк+ спечели Галена , не мислите ли ,че е съмнително а и нямаше друга никаква награда?хахха Галче май си я купи

Мило, заклевам се, че никой не се интересува.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

За съжаление и коронавируса се оказа слаба ракия, яко почва да отшумява, няма надежда това човечество да се затрие скоро. Дори Анди не може да ни помогне!!!

Смятам че е ясно и явно коя е панацеята срещу него-Джен и едноименния й хит и албум с заглавие "Да ти бъда корона"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше смазала преди време със самоирония като я подиграваха в "Шоуто на Слави", а накрая отиде и им погостува няколко пъти, дори води едно от предаванията.

Към днешна дата, ако беше в Капките си мисля, че щеше да има по-голям сеир и от Луна.

Но те и с Пайнера се караха, а накрая се сдобриха уж с една снимка. Очаквам нещо подобно и с Халваджиян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава вчеря е изпяла новата си песен в клуб “Bushido”. От това, което чух си мисля, че автор е Драганински ама ще видим. Струва ми се, че и клип е снимала ама хитрушата не казва нищо. Май взе да ми понамирисва на пролетен хит! И все пак докато излезе ще мине доста време, затова ви предлагам да си припомним хита на зима 2020.:3fdb8960598fa63e:

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Абсулютно във всички страници клааации, сигнал плюс и още мн места Преслава води Галена за певица на годината , но само във фолк+ спечели Галена , не мислите ли ,че е съмнително а и нямаше друга никаква награда?хахха Галче май си я купи

Разбира се че я купи. Затова отиде да си я вземе и не спря да се хвали на стори.

Други са алчните и злобните, споделяйки Не идвай всеки ден за да ни напомнят че не е на Йоана.

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Амброжка. каза:

Деси Слава вчеря е изпяла новата си песен в клуб “Bushido”. От това, което чух си мисля, че автор е Драганински ама ще видим. Струва ми се, че и клип е снимала ама хитрушата не казва нищо. Май взе да ми понамирисва на пролетен хит! И все пак докато излезе ще мине доста време, затова ви предлагам да си припомним хита на зима 2020.:3fdb8960598fa63e:

 

Част от новата и песен..

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, от няколко дена се чудя откъде е чопната новата песен на диАрия и чак днес получих просветление! Какво вдъхновение само е госпожица Тушева! :naked:

 

  • Haha 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Beat. каза:

Андреа беше смазала преди време със самоирония като я подиграваха в "Шоуто на Слави", а накрая отиде и им погостува няколко пъти, дори води едно от предаванията.

Към днешна дата, ако беше в Капките си мисля, че щеше да има по-голям сеир и от Луна.

Но те и с Пайнера се караха, а накрая се сдобриха уж с една снимка. Очаквам нещо подобно и с Халваджиян.

Андреа е абсолютен пън и би била пълен провал в капките, както беше Гера Никол.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм бил хейтър, пък Фики, дори когато цяла България му се радва, бива оплюван по инерция. Явно омразата е породена от това, че наеба Преслава и я захвърли в дискотечните кенефи да я дооправят мутряги. 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Днес рожден ден има и кралица Юнона!

 

ОМГ как изпуснах, КРАЛИЦАТА НА РОЖДЕНИТЕ ДНИ!!! Да й е честит. 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Arwity каза:

Показваха едни дупета с различна големина, на Гери Никол на нз още кой беше и на Андреа показаха едно най-малко, щото бил на фотошоп. 

Линк?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Music Charts | Най-гледаните музикални видеа в България за Февруари 2020

1. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 2896354
2. Тони и Петър Рангелови - G-Class 2083805
3. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое 2005492
4. Яница - Твоето Ферари 1915789
5. Емилия x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale 1660734
6. Диона - Къде си 1644227
7. Галин - Дилема 1560978
8. Били Хлапето x D3MO - Бели нощи 1371548
9. Babi Minune & Susanu - Ia Sistem Turbat Chak Thak  1342571
10. Емилия и Тони Стораро / Деси и Тони Стораро - Отиваш си (комб.) 1322070
11. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 1303996
12. Лидия - Да мога да обичам 1180844
13. Галена и Фики - Ламборгини 1068748
14. Дана и Десита - Имаш да взимаш 970094
15. Reynmen - Leila 905761
16. Емрах и Алисия - Душо моя 897069
17. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 843733
18. Емилиано - Сватбата ти 771369
19. Цветелина Янева - Ангелът 767132
20. Малката и Денис Теофиков - Полудяваш 735293

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.03.2020 г. от 22:47, Fast каза:

...Тото и Димитър бяха истински забавните женски образи. 

Точно двамата бяха на дъното днес, а Тото вече е 2 от 2 в предаването. Яко преиграва (дори и извън 5-те минути на образа му) и това много изнервя. А как самият той се дразни на Фики прави много лошо впечатление. Опитва и да изамаже, че му е адски неприятно като го критикуват, но и там не успява. Спроед мен за него това шоу ще е нещо като "Vip Brother" за Галя от Каризма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

YouTube Music Charts | Най-гледаните музикални видеа в България за Февруари 2020

5. Емилия x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale 1660734
 

И как песен, излязла на 07.02. и имаше близо 3 милиона гледания към днешна, ще е направила 1660734 до края на февруари. Искаш да кажеш, че за първити три дни на март е направила над милион ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dan!el каза:

И как песен, излязла на 07.02. и имаше близо 3 милиона гледания към днешна, ще е направила 1660734 до края на февруари. Искаш да кажеш, че за първити три дни на март е направила над милион ли?

Това са гледанията само от България, от 1ви до 29ти февруари включително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...