Jump to content


Димана ft. Деси Слава - Враг


Препоръчани коментари

Музика: Йорданчо Василковски - Оцко
Текст: Александър Попов и Петър Петров
Аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко
Режисьор, сценарист, оператор: Николай Скерлев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не. След дълга пауза да пуснеш това нещо. Пълна какафония. Паника в по-бавен вариант. Даже и включването на Деси не ми хареса. Време е да се откаже.😕

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента! Тази година Оцко предлага готини неща, а и Димана си прави хубави песни, но това което изобщо не харесвам при нея е, че пуска песен веднъж на 100 години. С непостоянство не се получава, а толкова готини неща да има! Хайде вече по-често да прави песни, заслужава си! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от супер слабия текст на тези двама "автори" (за кой ли пореден път вече) парчето е много добро.  Не ги знам от къде се появиха, но развалиха не една и два песни само през тази година, а защо толкова работят с тях пък никаква идея нямам. Даже тая Петя Радева май е по-добре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допадна и тя е много красива.Мислих,че Димана е спряла да пее даже,но с Деса и се получава дост,трябва да направят дует и клип заедно и ще гръмнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, това е многооо добро, Димана направи тотални хитове с Оцко, като цяло той с нея, Татяна, Соня Немска направи чудеса и ги извади от зоната на здрача. По принцип Димана винаги е пускала силни песни, тази е голяма зарибявка. Деса ми е малко фон, не я различавам много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък частите на Деса са най-открояващото се в песента, което пък не е много добре за Димана като основен изпълнител. Даже ми се иска това "Диманнананай" да се повтаряше повече, поне още един път, а не само в началото и края. Музиката в отсвирите просто е тъпа, една мудна такава и не грабваща. По принцип ревем да има повече музика отколкото вокали, но в този случай по-добре да беше обратното. Като цяло си личи, че не е правена за хит и Оцко не се е старал много, а Димана просто е взела каквото й е дал.

 

Иначе клипът не е лош, момичето се е постарало с визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз нея си я харесвам от самото начало, трябва да е нещо гадно, че да не ми хареса съвсем, а тук ме зариби, просто ми напомни на "Да й вдигна ли". Много ме дразни, че не се оценява, какви балади е правила, интересни текстове, различни парчета, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

Ами аз нея си я харесвам от самото начало, трябва да е нещо гадно, че да не ми хареса съвсем, а тук ме зариби, просто ми напомни на "Да й вдигна ли". Много ме дразни, че не се оценява, какви балади е правила, интересни текстове, различни парчета, ама...

Да, "Да ти вдигна ли" беше силна, както и скандалната и супер различна за Оцко "Викай смело, пращай ме на село" :D Началото на Димана беше много силно - хитови песни, Мура Мега, награда за дебют, супер албум... После като че ли за съжаление бременноста й обърка нещата и загуби позиции. Иначе като цяло има много добра дисгография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да тръгнеш като копие на някоя, нали знаеш "Клонираните атакуват"...те самите Пайнер я объркаха тогава. Направо си личи в първите и песни как се мъчи да се прави на Десислава и подозирам не е било личен избор. Готина е, просто тръгна като клонинг....

Като казах клонинг...инструментала е от последната на Тереза без вокалите....Оцко ги обича тия номера "1 инструментал - 50 песни"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...