Jump to content



Нови модератори (01.2020-06.2020)


Препоръчани коментари

Извинявам се на сегашния екип, но оттеглям кандидатурата си. Пожелавам ви да запазите поста си, а на новите кандидати - да го получат, ще гласувам най-мъдро и справедливо (спрямо мен). Нека ме смени някой достоен!

  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Извинявам се на сегашния екип, но оттеглям кандидатурата си. Пожелавам ви да запазите поста си, а на новите кандидати - да го получат, ще гласувам най-мъдро и справедливо (спрямо мен). Нека ме смени някой достоен!

Thank you Kanye, very cool!

  • Thanks 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

Извинявам се на сегашния екип, но оттеглям кандидатурата си. Пожелавам ви да запазите поста си, а на новите кандидати - да го получат, ще гласувам най-мъдро и справедливо (спрямо мен). Нека ме смени някой достоен!

Забрави да споменеш че си в прекрасни отношения с Мелето! Шегата настрана, ще липсваш в модераторския екип. 😟

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Е,само Фаст и Уили ли се кандидатираха от готините потребители?Ако продължава така май и аз ще се откажа.😥

Е тогава хептен ще саднем. Не може 😂,  и @Blueberry ще се кандидатира!! Има и още много готини потребители които заслужават място. Записвайте се!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Е,само Фаст и Уили ли се кандидатираха от готините потребители?Ако продължава така май и аз ще се откажа.😥

Едни от най-готините са се кандидатирали - Криминал и Донатела са топ! 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че допринасям много за форума, така че можете да минете и без мен. Но загубата на @Starboy би била голяма! @Fast и @Willy също трябва да продължат мандатите си.

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по интересно,ще става с екипа. @Starboy @Blueberry и @Willy си бяхме страхотен екип.Аз благодаря че ги познавам.

а администратора на форума да се оправя и без нас!

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За да избегна спекулациите, искам да кажа, че съм в отлични отношения с @meleto и моя отказ от поста не е заради неразбирателство! Дори точно обратното, мисля, че откакто той купи форума, само го води нагоре и го прави значително по-интересен и разлекателен. 

Но темата не е за това, просто исках да изязня този казус! Нека спрем със спама и моля кандидатирайте се за МОД - интересно е и хората от екипа са чудесни.. а като казах това, когато дойде време, задължително гласувайте за Уили и Фаст! За новите кандидати още нищо няма да казвам, нека първо видим целия списък....

  • Haha 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, djmuri каза:

администратора на форума да се оправя и без нас!

Специално модераторите се справяха и без теб, така е. 

Няма да станеш по-харесван, колкото и да подхвърляш. Най-много да обереш хората, които вечно мрънкат.

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Starboy каза:

Извинявам се на сегашния екип, но оттеглям кандидатурата си. Пожелавам ви да запазите поста си, а на новите кандидати - да го получат, ще гласувам най-мъдро и справедливо (спрямо мен). Нека ме смени някой достоен!

Ако нещата се променят до другата седмица, ще се радвам да си приложиш кандидатурата отново. Може би си единственият човек в този форум, за който няма негативна вълна.  Освен това се справи чудесно през последните 6 месеца.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

@Fast

@xroflx9

@Kriminal

@Donatella

Дано не пропуснах някого. Ако е така, моля, да сигнализира. Остават 4 дни до затварянето на темата и приемането на кандидатури ще бъде преустановено.

@Starboy надявам се да се обърнат нещата и отново да се включиш в надпреварата.

@Lelqtian @retr0 Вие? Ще се пробвате ли да спечелите доверието на потребителите или ще си останете в зоната на комфорт?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , meleto каза:

Специално модераторите се справяха и без теб, така е. 

Няма да станеш по-харесван, колкото и да подхвърляш. Най-много да обереш хората, които вечно мрънкат.

 

Ти се майтапиш а аз още повече се бъзикам и без мен малко трудно,само гледай как ще се помайтапа пак след време. :)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Putin каза:

Хора, малко по-сериозно, какви модератори ще бъдат Фиклена и Василка пък точно?

Краткотрайни :D

С тия кандидатури съм на път да се откажа от плановете да купувам гласове против Фаст ... и изобщо от цялата негативна кампания дето бях замислил. 

Well, there's always next time ... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Краткотрайни :D

С тия кандидатури съм на път да се откажа от плановете да купувам гласове против Фаст ... и изобщо от цялата негативна кампания дето бях замислил. 

Well, there's always next time ... 

Фаст дори с купени негативи пак ще запази титлата си, ще е нещо като песента “Обратно в играта”, която въпреки всичко стана хит!

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги, след като @djmuri реши да прави Рамания 2 и да върти интриги (сума ти хора ми писаха от лятото насам, че се опитва да ги привлече), премахнах модераторските му права. Нямам притеснения относно евентуална Рамания 2, но не е ОК да досажда на хората.

Успех му желая.

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Аз още се чудя. Чакам Слави да се върне от там където е,за да го обсъдя и с него.😥

Няма какво да се чудиш. А и Слави едва ли ще се появи в следващите 3-4 дни. Плюс това си е твой избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...