Jump to content

Нови модератори (01.2020-06.2020)


Препоръчани коментари

meleto , защо не направиш една тема само за обиждане,клетви,псуване и др. подобни? и там всеки да има права :fuck:

феновете на тая тема да си пишат каквото си искат и да си се четът.може пък по тоя начин да им омръзне:1000(29):

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, retr0 каза:

По темата: Предлагам да има един ден в годината наречен “Чистката”, да няма правила, модераторите да се “оттеглят” и всеки във форума да има право да се кълне и псува на поразия, а в темите да се пише кой каквото му падне. 
Естествено, на следващия ден модераторите ще трябва да въведат нещата в ред, но без банове и вече всеки се съобразява. 
По този начин за един ден всеки ще има право да си изкара яда на другия и през останалото време на годината ще цари мир и хармония и търпеливо ще се очаква следващата Чистка!

Ако не е ден, поне да са няколко часа! 

Един ден, хеле пък няколко часа няма да решат някви съществени проблеми. И без това се пише на който каквото и където му скимне, това не е проблем, освен ако някой (кхъм кхъм) спре да му изнася. 
Изобщо реалните проблеми са два (според мен) - реално модерирането е от дъжд на вятър, толкоз и има нужда, или по "поръчка" когато разни неща не се нравят на една определена особа с модераторски права. Кейс ин пойнт - преди 2 седмици тема беше затворена под предлог че насаждала ксенофобия (такива коментари почти нямаше), а днес много по-расистки коментари са подминавани вече 3ти час. То не е като да е за първи път, де, така че ни най малко не съм изненадан. 

Другия проблем с кълненето и обиждането - и 1000 модератора да се сложат, нито някой ще се спре, нито тия дето минават между капките ще си го отнесат. 

Реално, и при условие че сме шепа хора дето влизат, повече от 2, макс 3 хора с права са малко излишни, ама карай, нека има хора дето си мислят че тва модерирането са само ранг и права, без задължения. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Lelqtian каза:

Един ден, хеле пък няколко часа няма да решат някви съществени проблеми. И без това се пише на който каквото и където му скимне, това не е проблем, освен ако някой (кхъм кхъм) спре да му изнася. 
Изобщо реалните проблеми са два (според мен) - реално модерирането е от дъжд на вятър, толкоз и има нужда, или по "поръчка" когато разни неща не се нравят на една определена особа с модераторски права. Кейс ин пойнт - преди 2 седмици тема беше затворена под предлог че насаждала ксенофобия (такива коментари почти нямаше), а днес много по-расистки коментари са подминавани вече 3ти час. То не е като да е за първи път, де, така че ни най малко не съм изненадан. 

Другия проблем с кълненето и обиждането - и 1000 модератора да се сложат, нито някой ще се спре, нито тия дето минават между капките ще си го отнесат. 

Реално, и при условие че сме шепа хора дето влизат, повече от 2, макс 3 хора с права са малко излишни, ама карай, нека има хора дето си мислят че тва модерирането са само ранг и права, без задължения. 

 

Така е. Дори да се направи тема за обиди, пак ще се пише безразборно, навсякъде.

Коя тема е била затворена? И кои расистки коментари не са скрити? Само да споменем тук, че @asylum, който е казвал, че е от братята роми, често пише коментари, които дори звучат ксенофобски. Не съм чул той да се оплаква, а има най-голямо право. Ако визираш коментара "песента на Галена е за малцинствата", кое точно е обида или расистко? 

Ако толкова държите да се следи по конец може да се банват всички нарушители. Тогава ще останат 5тима пишещи (модераторите), защото всеки прави изцепки.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Ей тая тема беше затворена под предлог, че насаждала ксенофобия. В същото време цифра коментари, които са значително по ксенофобски се подминават, сега не ми се рови. И не, не издребнявам и не желая да се гледа под лупа всичко докато останем 5 човека, искам Фаст да спре да с неговия произвол да хлопва кепенците на всичко, което не му изнася в момента в който резултатие се обърнат против любимия му Пришит нос. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.11.2019 г. от 19:28, Lelqtian каза:

Един ден, хеле пък няколко часа няма да решат някви съществени проблеми. И без това се пише на който каквото и където му скимне, това не е проблем, освен ако някой (кхъм кхъм) спре да му изнася. 
Изобщо реалните проблеми са два (според мен) - реално модерирането е от дъжд на вятър, толкоз и има нужда, или по "поръчка" когато разни неща не се нравят на една определена особа с модераторски права. Кейс ин пойнт - преди 2 седмици тема беше затворена под предлог че насаждала ксенофобия (такива коментари почти нямаше), а днес много по-расистки коментари са подминавани вече 3ти час. То не е като да е за първи път, де, така че ни най малко не съм изненадан. 

Другия проблем с кълненето и обиждането - и 1000 модератора да се сложат, нито някой ще се спре, нито тия дето минават между капките ще си го отнесат. 

Реално, и при условие че сме шепа хора дето влизат, повече от 2, макс 3 хора с права са малко излишни, ама карай, нека има хора дето си мислят че тва модерирането са само ранг и права, без задължения. 

 

Точно това смятах да кажа и аз, но не ми се занимаваше да го напиша. В смисъл за мен не е толкова важно за да си направя труда за ферман, но ти го каза. Евалата!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Lelqtian каза:

@meleto Ей тая тема беше затворена под предлог, че насаждала ксенофобия. В същото време цифра коментари, които са значително по ксенофобски се подминават, сега не ми се рови. И не, не издребнявам и не желая да се гледа под лупа всичко докато останем 5 човека, искам Фаст да спре да с неговия произвол да хлопва кепенците на всичко, което не му изнася в момента в който резултатие се обърнат против любимия му Пришит нос. 

Темата - сама по себе си е абсурдна. Ще мерим певици по етнически принцип ли? Освен това, за мен е по-приемливо някъде да я зависнал коментар, където има думата "циганин", "мангал" и тн, отколкото в заглавието на тема. Както казах, @asylum не е пропищявал.

Поне начина, по който е представено заглавието не е ОК.

Имайте предвид, че има опция "Докладвай". На ден се изписват между 250 и 500 коментара, може да бъде изпуснато нещо. Дори не визирам само ксенофобски изрази  и тн.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Темата - сама по себе си е абсурдна. Ще мерим певици по етнически принцип ли? Освен това, за мен е по-приемливо някъде да я зависнал коментар, където има думата "циганин", "мангал" и тн, отколкото в заглавието на тема. Както казах, @asylum не е пропищявал.

Поне начина, по който е представено заглавието не е ОК.

Имайте предвид, че има опция "Докладвай". На ден се изписват между 250 и 500 коментара, може да бъде изпуснато нещо. Дори не визирам само ксенофобски изрази  и тн.

Добре. Пропищявам сега. Аман от цензура. Темата беше забавна и духът беше позитивен и шеговит. Поради нечии фенски пристрастия бе затворена, а същият този човек взе да намеква в темата за дуета на Фики и Галена, че е циганьорска. Затова си имаше тема - да се коментират подобни тенденции там. С нищо не вредеше. Да се отвори! Ако прецениш, редактирай заглавието. Вътре е ясно какво ще се пише. И в Скандалите се коментират такива работи, но доста по-злобно. Темата беше слънце! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Добре. Пропищявам сега. Аман от цензура. Темата беше забавна и духът беше позитивен и шеговит. Поради нечии фенски пристрастия бе затворена, а същият този човек взе да намеква в темата за дуета на Фики и Галена, че е циганьорска. Затова си имаше тема - да се коментират подобни тенденции там. С нищо не вредеше. Да се отвори! Ако прецениш, редактирай заглавието. Вътре е ясно какво ще се пише. И в Скандалите се коментират такива работи, но доста по-злобно. Темата беше слънце! 

По какво съдиш, че е затворена заради пристрастия?

Това което явно не разбирате е, че е едно да напишеш "мангалска", друго "малцинствена", "етническа", "ромска". В редки случаи "циганска" и то определено не е препоръчително да излиза от всяка уста. А по-големият проблем е, че написан по-агресивен начин (коментар или тема), увлича и останалите да пишат по същия тертип.

Ако ви е забавно да коментирате етноси, ориентация и тн, отидете в Зона Рамания. Направете си една тема и спамете на воля. Барабар с тая тема, направете и една дето да си се обиждате, както предложихте по-рано. Но знам, че ще ви мине мерака, щото това което е сладко е да правим мазало в поп фолк раздела.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

Кандидатирам се!

Имам времето, желанието и 'нервите'. Строг и справедлив! Мога да бъда безпристрастен за разлика от други хора :)

Ти пък къде се слагаш след като 80% от коментарите ти провокиращи негативизъм и омраза към певици и потребители. Съвсем вече нямяме реална преценка за себе си. А как ще си изливаш ежедневно омразата към Преса? 

  • Like 2
  • Thanks 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ти пък къде се слагаш след като 80% от коментарите ти провокиращи негативизъм и омраза към певици и потребители. Съвсем вече нямяме реална преценка за себе си. А как ще си изливаш ежедневно омразата към Преса? 

Всеки има право да се кандидатира. Гласуването ще реши всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Всеки има право да се кандидатира. Гласуването ще реши всичко.

Човек, който непрекъснато демонстрира ненавистта си към над 5 потребителя и коментарите му са свързани единствено с хейт трябва да си знае възможностите и качествата. Не случайно никога не бих се надидатирал. Аз съм дързък, конфликтен, присмихулен дори. Все неща, които не са черти на един модератор. Но имам адекватна оценка за себе си, а реално ако се кандидатирам шансовете ми са доста големи. 

Освен това мандата трябва да е поне 1 година. 

  • Like 2
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Човек, който непрекъснато демонстрира ненавистта си към над 5 потребителя и коментарите му са свързани единствено с хейт трябва да си знае възможностите и качествата. Не случайно никога не бих се надидатирал. Аз съм дързък, конфликтен, присмихулен дори. Все неща, които не са черти на един модератор. Но имам адекватна оценка за себе си, а реално ако се кандидатирам шансовете ми са доста големи. 

Освен това мандата трябва да е поне 1 година. 

Гласуването е затова. Там можеш да си кажеш мнението за всеки кандидат.

Точно заради тия конфликти, мандатът ще остане 6 месеца. Обмислях да е годишен, но не смятам че е ок за момента. След като непрекъснато има недоволство от модове, ще се правят избори на половин година и така ще се преизбират. Освен това, както видяхме от първите избори един остана без права, друг се отказа. Така че трябва да се събере едно постоянно ядро, сработено, за да има покритие годишен мандат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ти пък къде се слагаш след като 80% от коментарите ти провокиращи негативизъм и омраза към певици и потребители. Съвсем вече нямяме реална преценка за себе си. А как ще си изливаш ежедневно омразата към Преса? 

Говориш за приятелчето ти хрофл ли?

Точно ти да пишеш такъв коментар за мен... не върви

Искам доказателство за потребителите, след като Ме обвиняваш в нещо е хубаво да представиш доказателство 

И не, реакциите с червен палец не се броят :)

преди 6 минути, Slavi каза:

Човек, който непрекъснато демонстрира ненавистта си към над 5 потребителя и коментарите му са свързани единствено с хейт трябва да си знае възможностите и качествата. Не случайно никога не бих се надидатирал. Аз съм дързък, конфликтен, присмихулен дори. Все неща, които не са черти на един модератор. Но имам адекватна оценка за себе си, а реално ако се кандидатирам шансовете ми са доста големи. 

Освен това мандата трябва да е поне 1 година. 

Постоянно?

Спри да си измисляш в опитите си да ме злепоставиш, това че не ме харесваш ( мразиш ) не значи, че трябв да си налагаш мнението и другите да мислят същото.

Ти си провокатора, който сипе жлъч всеки ден и тича след всеки мой пост.

Представи доказателство за твърденията си! И аз мога да кажа много неща, но дали са вярни?

Игнора от моя страна те е озлобил още повече.

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

Говориш за приятелчето ти хрофл ли?

Точно ти да пишеш такъв коментар за мен... не върви

Искам доказателство за потребителите, след като Ме обвиняваш в нещо е хубаво да представиш доказателство 

И не, реакциите с червен палец не се броят :)

Постоянно?

Спри да си измисляш в опитите си да ме злепоставиш, това че не ме харесваш ( мразиш ) не значи, че трябв да си налагаш мнението и другите да мислят същото.

Ти си провокатора, който сипе жлъч всеки ден и тича след всеки мой пост.

Представи доказателство за твърденията си! И аз мога да кажа много неща, но дали са вярни?

Игнора от моя страна те е озлобил още повече.

 

Няма за какво да мразя човек, който не познавам и не ми е в обкръжението. Докето, мен, ГерганаФен, рофл са само малка част от потребителите, които често опитваш да злепоставиш, но не успешно. Ходиш, дразниш се с този и онзи, а после ревеш като малко дете да накажат този и онзи като те поставят на мястото ти. 

Какви доказателства трябва да давам. Свинщината, която оставяш след себе си се е видяла от всеки. Хетърските ти коментари към потребители и певици също. 

Сега не се подмазвай преди гласуването. Този ти пост сякаш не е написан от теб направо. Толкова да тече мас и фалш от него. 

Ти си потребитрля, който още преди години тръгна да се заяждаш с мен и брат ми. Не аз с теб. 

И върви точно аз да го напиша, защото не аз се бутам там където нямам място и подходящите качества. Как можеш да се определиш за строг и справедлив. Съвест имаш ли? 

Тебе откакто те помня, те помня с това да се навреш в мод екипа... Няма такава мечта и амбиция просто... 

  • Like 1
  • Thanks 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Темата - сама по себе си е абсурдна. Ще мерим певици по етнически принцип ли? Освен това, за мен е по-приемливо някъде да я зависнал коментар, където има думата "циганин", "мангал" и тн, отколкото в заглавието на тема. Както казах, @asylum не е пропищявал.

Поне начина, по който е представено заглавието не е ОК.

Имайте предвид, че има опция "Докладвай". На ден се изписват между 250 и 500 коментара, може да бъде изпуснато нещо. Дори не визирам само ксенофобски изрази  и тн.

Дори не е конкретната тема - която беше затворена поради единствена причина че на Фаст - известен като голям фен на Преслава - и хлопна кепенците в момента в който вода се обърна срещу нея. Преди това бля 2 дни. И цитира определени причини за затварянето - именно ксенофобия и тн - при условие че в скандалите е имало много по-ксенофобски коментари и преди, и след това, но се подминават като малки гари  и до затварянето на темата не съм забелязал някой да се вълнува, отразява или модерира такива изказвания. 
В кратка версия - дразни ме яко двойния стандарт, многократно демонстриран от въпросния модератор, и продължителната липса на адекватна реакция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

 

Няма за какво да мразя човек, който не познавам и не ми е в обкръжението. Докето, мен, ГерганаФен, рофл са само малка част от потребителите, които често опитваш да злепоставиш, но не успешно. Ходиш, дразниш се с този и онзи, а после ревеш като малко дете да накажат този и онзи като те поставят на мястото ти. 

Какви доказателства трябва да давам. Свинщината, която оставяш след себе си се е видяла от всеки. Хетърските ти коментари към потребители и певици също. 

Сега не се подмазвай преди гласуването. Този ти пост сякаш не е написан от теб направо. Толкова да тече мас и фалш от него. 

Ти си потребитрля, който още преди години тръгна да се заяждаш с мен и брат ми. Не аз с теб. 

И върви точно аз да го напиша, защото не аз се бутам там където нямам място и подходящите качества. Как можеш да се определиш за строг и справедлив. Съвест имаш ли? 

Тебе откакто те помня, те помня с това да се навреш в мод екипа... Няма такава мечта и амбиция просто... 

Личи си когато пишеш за мен с какъв негативизъм и омраза изразяваш всичко ;)

Щом няма доказателства това, което казваш са пълни измислици и опит за злепоставяне.

Покажи ми хейтърските коментари към потребителите, то за певиците е ясно, че ви бръкнах много надълбоко след като тролвах Преслава, но нека да бъдем ясни, че всеки си има любимка и такава, която не харесва и всеки хейтва любимката на другия, така че не ме изкарвай единствен, който хейти/тролва певица

Колкото до потребителите всеки си има неприятен потребител и всеки си има дразги с някого, а ти тук се опитват да ме изкарваш, че аз съм единствен... 

Ти си никой за да определяш какви качества имам и какви нямам, защото нито ме познаваш, нито някога ще ме опознаеш!

Точно ти не ми говори за съвест, защото те знаем от националния ефир каква съвест имаш... please

Думите ти не струваш нищо, защото повечето е измислица от теб и не е подкрепено с нищо.

Колкото до Докето...

Сега опитваш да го изкарваш жертва ли? Аз ли качвах снимките му в форума? Аз ли разпращах снимки на чалгарки да пишат обиди? Пореден жалък опит за манипулация, провокация и опит да ме ядосаш.

Явно си е свършил перфектно работата на Слънчев бряг! Нали? hellboy90

Отдавна съм минал фазата да се обиждам и да приемам нещата лично и това, че тичаш след всеки мой пост, цитираш ме, провокираш ме... няма да те огрее! Игнора продължава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...