Jump to content



Кои от новите имена в попфолка ви допадат и искате да се наредят до топ имената?


Кои млади надежди на попфолка?   

88 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Последните 2 години и особено последната са доста плодородни за нови имена в попфолка. Доста утвърдени гласове от риалити формати решиха да пробват в попфолка. Кои сред тях са най надеждни и ви допадат най много? 

 

Чудех се дали да включа Малката като вечния дебют, но все пак млади надежди не се отнася до стари неуспели чалгаджийки наближаващи 30те.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ивета и Данна имат доста потенциал, хубаво ще е да станат Топ имена, за да се раздвижи повечко жанра. Харесват ми също Денис, Лидия и Десита, но те по-скоро вече си клонят към Топ листата, особено първия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Дори не знам кой  е Венци... и Тереза. Къде е Ариа?

Венци Кътов е от Хит мюзик, участвал е в Гласът и Х фактор. 

 

Тереза също е в Хит от около 2 години. Най пеещата в Хит. Има и един сезонен хит. 

 

Ария я забравих, но тя далеч не е нито млада, нито надежда. И все пак нека някой модератор я добави в анкетата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Венци Кътов е от Хит мюзик, участвал е в Гласът и Х фактор. 

 

Тереза също е в Хит от около 2 години. Най пеещата в Хит. Има и един сезонен хит. 

 

Ария я забравих, но тя далеч не е нито млада, нито надежда. И все пак нека някой модератор я добави в анкетата. 

Тя май  е  под 25 години. Имам чувството, че сме изпуснали и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Денис са класа над останалите - единствените с хитове, че даже той и 3!

Емрах ми харесва също много, в пъти повече от брат си. Ако има желание, ще се случат нещата и при него.

Симпатични са ми също Данна (тъп прякор обаче), Ивета Костова и Венци Кътов. Ще видим как ще се развият.

Десита също има потенциал, но Галин й направи много лоша услуга, че я лансира едновременно с Лидия, която я бие по всички показатели. Иначе похвално, че пише песни.

И аз си мислех тези дни за такава анкета, но не ги знам повечето :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли гласувате за Емрах...🤮🤮🤮

По темата Ариа, Тереза, Десита, Данна и Танчето. 

Лидия и Теофиков са достатъчно наложени.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се пусне отново, защото Ариа я нямаше като опция, когато гласувах, а бих подкрепил единствено нея. Липсват и други. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, asylum каза:

Предлагам темата да се пусне отново, защото Ариа я нямаше като опция, когато гласувах, а бих подкрепил единствено нея. Липсват и други. 

Отхвърля се предложението ти. Дори Ариа подобно на Малката няма особено място тук. Вече е сбръчкана 40год скучубра. Явно не би подкрепил само нея след като все пак си вотнал. Да не беше гласувал изобщо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Отхвърля се предложението ти. Дори Ариа подобно на Малката няма особено място тук. Вече е сбръчкана 40год скучубра. Явно не би подкрепил само нея след като все пак си вотнал. Да не беше гласувал изобщо. 

Ти я сложи след това, понеже други подпитаха. Негодяй. КЛЮЧ! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ти я сложи след това, понеже други подпитаха. Негодяй. КЛЮЧ! 

Не съм я сложил аз. Казах ако искат модовете да я добавят и изглежда някой го е направил. Аз дърти чанти не бих сложил в анкетата. Да не си много важен, че заради теб нова анкета да се прави. На никой не му дреме за вота ти. Освен Синан не виждам друг изпуснат, но той и не е съвсем ново име щ. От 4-5 години се мъчи. 

Да бе гласувал за Кичка Атанасова. Отговаря на всичнуте ти изисквания за любим изпълнител😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Не съм я сложил аз. Казах ако искат модовете да я добавят и изглежда някой го е направил. Аз дърти чанти не бих сложил в анкетата. Да не си много важен, че заради теб нова анкета да се прави. На никой не му дреме за вота ти. Освен Синан не виждам друг изпуснат, но той и не е съвсем ново име щ. От 4-5 години се мъчи. 

Да бе гласувал за Кичка Атанасова. Отговаря на всичнуте ти изисквания за любим изпълнител😂

Да, Синан не е нов. Клеа е нова, но тя е над подобни сравнения, вече се възприема като дългогодишен класен изпълнител. Тя и Тереза не е нова. 

По-добре модератор да не бе добавял Ариа, понеже вече е било късно и има прецакани гласоподавчици! Време е за нова анкета. 

Пропуснал си Тиана от Диапазон :D Барем да бе включил опция Друг - има още бая. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите "Ариа не е нито млада, нито надежда" и "40-годишна сбръчкана скочубра" ме накараха искренно да се смея. Хахахахха. Така си е.

На мен нейното ми идва малко тип кариерата на Андреа пиниз - неталантлива жена иска да се прави на топ вървежна прима. Нека има разнообразие в жанра и й пожелавам само хитове, обаче да се сетиш на 32-33 тепърва да покоряваш върховете на фолка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Коментарите "Ариа не е нито млада, нито надежда" и "40-годишна сбръчкана скочубра" ме накараха искренно да се смея. Хахахахха. Така си е.

На мен нейното ми идва малко тип кариерата на Андреа пиниз - неталантлива жена иска да се прави на топ вървежна прима. Нека има разнообразие в жанра и й пожелавам само хитове, обаче да се сетиш на 32-33 тепърва да покоряваш върховете на фолка...

Само, че Андюш бе млада и наистина много амбициозна. Направи много за попфолка и дори лидерките тръгнаха в нейната посока. А тази няма с какво да изненада. Чу ли го как  ръмжи на песен на Лейди Гагав инстаграма си. Ако Гага я чуе ще и навре главата между задните си бузи :laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни резултати в тази анкета.

1.Денис Теофиков

2.Лидия

3.Данна

4.Десита

5.Ивета Костова

За Теофиков и Лидия си е ясно, че са си Най. Изненадите- Данна в Топ 3 и пред Десита и Емрах още преди да е имала самостоятелна песен, а Ивета пред Емрах и другите нови само с едно единствено парче. И този резултат е сформиран от 76 гласували, което си е доста задоволителна активност като за Рамания през 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете с тая Ариа - очевадно идеята й е да копира модела на Андреа 1:1 ама дърта чанта да се пробва с номера отпреди 15 години не върви. Айде къш обратно на село и да се захване с нещо, в което я бива.

Гласувах за:

ДАННА

Теофиков

Лидия

Десита

Венци

Гледам Ивета е доста одобрявана, но на мен засега ми е като "Янева от Алиекспрес". Да видим как ще се развие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...