Jump to content



Кои от новите имена в попфолка ви допадат и искате да се наредят до топ имената?


Кои млади надежди на попфолка?   

88 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Престанете с тая Ариа - очевадно идеята й е да копира модела на Андреа 1:1 ама дърта чанта да се пробва с номера отпреди 15 години не върви. Айде къш обратно на село и да се захване с нещо, в което я бива.

Гласувах за:

ДАННА

Теофиков

Лидия

Десита

Венци

Гледам Ивета е доста одобрявана, но на мен засега ми е като "Янева от Алиекспрес". Да видим как ще се развие.

 

О, Ивета е много по-надъхана от Янева, виж с какъв хъс и енергия си пее песента. Цветелина винаги е била една вяла и мудна, завеяна. Тази малката, ако случи на хит и се поиздигне, е готова да ги шамаросва другите из Димитровград, а на Ариа ще й измисли прякор "Дъртата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ивета просто го има онези излъчване и хъс, които от години липсваха в почти всички нови Пайнерци, но от тази година присъстват у нея и в още няколко дебютанти. Тези неща, като бъдат подпомогнати от силни продукция и реклама, са гаранция за успех дори и във времена като днешните.

Нека все пак някой вътрешен да издаде дали Митака въобще мисли да прави нещо с разни като нея, Данна и т.н. или пак само си мечтаем тук. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ивета просто го има онези излъчване и хъс, които от години липсваха в почти всички нови Пайнерци, но от тази година присъстват у нея и в още няколко дебютанти. Тези неща, като бъдат подпомогнати от силни продукция и реклама, са гаранция за успех дори и във времена като днешните.

Нека все пак някой вътрешен да издаде дали Митака въобще мисли да прави нещо с разни като нея, Данна и т.н. или пак само си мечтаем тук. :D

Не-не, определено се прави нещо. Първоначално само опипват почвата. Да видят кои ще изпъкнат, за да знаят кой да лансират. В интерес на истината засега "Дъртата" има най-голям успех, мисля, че вече има 1 милион гледания. Асъл дебютната песен на Даниела също е с над милион мисля.

Ариа обаче май я засекохме с купени. Имаме чат, където го обсъждаме. Имаше странни дни, в които песента правеше по 80К на ден, а на следващия беше с 17К. Дооста страни неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Не-не, определено се прави нещо. Първоначално само опипват почвата. Да видят кои ще изпъкнат, за да знаят кой да лансират. В интерес на истината засега "Дъртата" има най-голям успех, мисля, че вече има 1 милион гледания. Асъл дебютната песен на Даниела също е с над милион мисля.

Ариа обаче май я засекохме с купени. Имаме чат, където го обсъждаме. Имаше странни дни, в които песента правеше по 80К на ден, а на следващия беше с 17К. Дооста страни неща...

"Дъртата" си остава Ариа, нали? :D На нея не съм й пускал нито една от песните доброволно, но мернах Класа по Планета и не беше зле. Все пак ми е странно да слагаме 30-годишна някогашна Плеймейтка до потенциалните тийн любимци. Но да, може и да пожъне успех в стил Андреа.

Според мен Данна може да има много повече ако не се налага хората да скачат напред в песента, за да слушат нейното участие. А Ивета я виждам да стигне милионче в дългосрочен план. Тя взе да прави някакви начални цифри в Spotify, между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...