Jump to content



Алисия и Лидия - Не ме наричай скъпа


Препоръчани коментари

Знам, че напоследък излизат много песни накуп, но тази се открои, поне за мен. Яко парче изпълнено от можещи певици.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитово звучи, въпреки че Птицечовката Хидия скимти непоносимо в куплетите. Ася балансира в припева. Мазньочът също е добър. Очаквах да е по-зле като цяло. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еей, едно време като видиш, че Алисия има нова песен и с нетърпение пускаш защото знаеш, че ще е нещо различно и отличаващо се, а сега предлага само някакви клиширани чалга песнички. Залепила се е за треторазрядните дето й предлагат песен и клип безплатно, пък въобще не й пука в какъв точно проект се включва, да има там... 

Докога ще я кара така? И Емануела беше свикнала каквото пусне да й става хит, ама в един момент формулата се изчерпва и е време да помислим, да се постараем. Дано се усети докато хората все още я харесват. 
 

Иначе конкретно тази песен крещи посредственост отвсякъде, както повечето където името Деян Асенов е замесено, но все пак има зарибяващ елемент в изпявянето. 

Лидия... просто не знам. Сигурно има певчески талант, но във всяка нейна песен е живо мъчение да я слушаш, отвратително звучи, не са подходящи песните за гласа й ли, какво е? Ама ужас, ужас. 
 

Идеята е, че песента става, но от Алисия се очаква много повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен Лидия преспокойно можеше сама да си я запише. Какъв е тоя страх да пусне нещо солово? 4 песни, от които 3 дуета и един фийчъринг... 

Много ме кефи като пее надъхано. Парчето не е никак зле. За мен Лидия преборва Алисия и в песентя, и в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, retr0 каза:



Лидия... просто не знам. Сигурно има певчески талант, но във всяка нейна песен е живо мъчение да я слушаш, отвратително звучи, не са подходящи песните за гласа й ли, какво е? Ама ужас, ужас. 
 

Аз не харесвам Вакарел, но звучи доста по-прилично от Хидия. Птицечовката явно просто не е за чалга или трябва да порасне малко. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста монотонна песен. Инструнентала всякаш е забил. Лидия това не искам да си представям как го вие на живо. Клипа е добре и двете са красавици тъй че... 

Става.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета - пише Лидия. Пускам. Не е Чипса. Огромен дисапойнт. 

Не изтърпях докрая със звук. Не че е зле, ама не ме грабва. Видеото - почти бива, ама защо го пускат след Хелоин? Или двете вещици не са искали да се конкурират с двете мумии? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина куплетите все едно са върху инстументала на "Пиян".:thumbsdown_anim: Не ми харесва като цяло. Лидия така и не може да надскочи "Няма да ми мине" или поне да уцели нещо на такова ниво. Галин ли не се старае достатъчно за нея, не знам, но след "Боже мой" песните на Десита са по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме грабна. Втори път няма да го пусна. Но това се отнася за 90% от българската музика. Изобщо никакъв усет за мелодия, запомнящи се фрагменти, ритъм...Пълна некадърност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хит ще е това, пуснаха го няколко пъти снощи и голямо размазване, ето така се прави, малко мазно, но с готин текст и семпъл, но класен клип. Двете са брутално красиви, особено Алисия е топа. Вече са първи и в трендинг. Някои нека си врякат за магистрали, почти седмица по-късно още не минават милиона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...