Jump to content



Джена - Вижте го, жени


Препоръчани коментари

Много по-добра от предишната. Хубава е песента! Имала е къде, къде по-добри неща, но това си е в нейния си стил горе-долу, пак. Клипът ми напомня на "Безумна цена" на Ивана, тези сцени с телефона, но иначе е хубав и Джена изглежда доста добре. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен се доказа за пореден път. Страхотни текст и муЗИка. Само аранжимента ми е малко беден. Явно все пак е ходила при Мавродиева в болницата😂

Дано стане хит. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не съм чул песента, прекалено много се вълнувам.. но отсега давам своето мнение – Хита на хилядолетието! 

ТРЕПЕРЯ! Джен се завърна по-мощно от всякога.. Вижте го, Жени (Калканджиева)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛИЗЪМ! Всичко ми харесва - куплети, припев, отсвир, изпяване, клип... Забележете невероятните мимики, които изразява в клипа, забележете как е легнала върху картина.. Джен прави изкуство с тялото си и с пеенето си. Жалко, че всеки артист не е такъв, тотално съм в ступор след този проект. Джен доказа и показа КОЯ е за пореден път, нямам какво друго да кажа, всяко негативно мнение е от завист.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

БРУТАЛИЗЪМ! Всичко ми харесва - куплети, припев, отсвир, изпяване, клип... Забележете невероятните мимики, които изразява в клипа, забележете как е легнала върху картина.. Джен прави изкуство с тялото си и с пеенето си. Жалко, че всеки артист не е такъв, тотално съм в ступор след този проект. Джен доказа и показа КОЯ е за пореден път, нямам какво друго да кажа, всяко негативно мнение е от завист.

Какви фасони прави докато безскрупулно се въргаля в картината. Неповторима!

Пикасо, Вангок, Гоя, Рембранд и Давинчи от гроба ще се обърнат

Screenshot_20191029_162558_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20191029_162423_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева бива, макар че постоянно в него имам чувството, че слушам Преслава.

Имала е и по-добри парчета, но в сравнение  с предишното поне, това е класа отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се чака от нея, брутална песен и брутална Анастасия за текста, връща ме в периода на да-тата. Браво, Джено! Без повече глупости моля, това е стила ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено. Незапеваемо и не го виждам като хит като цяло. 

Прави впечатление, обаче, че това е първия адекватен проект на Джена от много време насам. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Petroff каза:

Този текст от кой кош го извадиха? Не знам как и какво ви харесва в това нещо..

 

преди 1 час, ANGEL каза:

Нищо особено. Незапеваемо и не го виждам като хит като цяло. 

Прави впечатление, обаче, че това е първия адекватен проект на Джена от много време насам. 

 

Джена!!! Или СМЪРТ??? 😾👨‍💼🤬

 

Screenshot_20191029_184946_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да чуя песента в момента, но визията с тюрбана и чекнежите върху картината са достатъчен елексир за душата.:heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...