Jump to content

Online: Илиян и Теди Александрова ft Амет - Нова магистрала


gogo

Препоръчани коментари

преди 11 минути, gogo каза:

Докъде стигана за единия хит...

Очаквам Як-мотуру 20-20. 

От твойта клавиатура - до Теда, Хабиби и кристалчетата. Въпреки че там е малко по-сложно, порасналите кристалчета май не са в кокошарника. 

Пускаме ли се по тая магистралата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като формула 1, влизам в твоетооооо леглоооо! Готина е песента, ще бъде успешна навярно, а и веднага освен за песните на Амет се сетих и за една много любима песен на Теди от преди 8-9 години "в твоето легло", Само следващия път да не прибегнат наистина до Хабиби с Дюниоооооо или там каквото беше. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбрах изцяло текста - дали аз не зная български достатъчно, или просто текста няма смисъл? Втория вариант по ми допада.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Като формула 1, влизам в твоетооооо леглоооо! Готина е песента, ще бъде успешна навярно, а и веднага освен за песните на Амет се сетих и за една много любима песен на Теди от преди 8-9 години "в твоето легло", Само следващия път да не прибегнат наистина до Хабиби с Дюниоооооо или там каквото беше. :D 

Яланджъ дюнъ не, ама Як мотору зънгър зънгър лак ще е перфектното продължение на Нова магистрала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погнусен съм!

Преди 15 години хората гледаха с презрение на тази песен и подобните й, а сега се възхвалява тук и се определя като хит. Жалко за жанра, но още по-жалко за обществото ни!!! Нямам нищо против циганите като цяло, но когато започнат да злоупотребяват и да се мислят за недосегаеми, както в този случай, и да потъпкват опитите на цяло едно друго поколение да си проправя по-достоен път напред, тогава вече нямам търпимост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

Погнусен съм!

Преди 15 години хората гледаха с презрение на тази песен и подобните й, а сега се възхвалява тук и се определя като хит. Жалко за жанра, но още по-жалко за обществото ни!!! Нямам нищо против циганите като цяло, но когато започнат да злоупотребяват и да се мислят за недосегаеми, както в този случай, и да потъпкват опитите на цяло едно друго поколение да си проправя по-достоен път напред, тогава вече нямам търпимост!

Като никога съм съгласен на 100%. Поне с някои неща.  Жалко за жанра, че стигнахме дотам най-добрите песни да се налага да са кавъри на песни отпреди 15 години. 

 

Редно е не да се възмущаваш, а да се замислиш как и защо стигнахме дотук. И не, не е проблема в ромското звучене или тематика. Проблема е че оставихте да ви се сервира пълен боклук, а се правите че ви харесва, вместо да отхвърлите боклуците на Пепи, Галени и компания. А сега сиктир ако обичаш от темата, ние тука слушаме #самоистинскитехитове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dan!el каза:

Погнусен съм!

Преди 15 години хората гледаха с презрение на тази песен и подобните й, а сега се възхвалява тук и се определя като хит. Жалко за жанра, но още по-жалко за обществото ни!!! Нямам нищо против циганите като цяло, но когато започнат да злоупотребяват и да се мислят за недосегаеми, както в този случай, и да потъпкват опитите на цяло едно друго поколение да си проправя по-достоен път напред, тогава вече нямам търпимост!

Преди 11 години това беше хитът на бала ми, а във випуска нямаше мангали!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Преди 11 години това беше хитът на бала ми, а във випуска нямаше мангали!

Много жалко за випуска ви тогава! Съжалявам, че го казвам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, dan!el каза:

Много жалко за випуска ви тогава! Съжалявам, че го казвам. :)

Едва ли е бил само моят. В София беше мегахит.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Born to Die каза:

Няма като тази противна, но сега вече са се събрали съвсем тези, дето като запеят и превключвам веднага, отвратителна цигания.

Мда, опреледено е много възвишено да слушаш за жените мъртви, мъжете кърти,  докато върви нескрита реклама на СИЛНО ТОКСИЧЕН ТЮТЮНЕВ ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ. 

Изобщо, моля благодарим за благата вест, сега моля превключете форума, не бихме желали да ви натрапваме излишно и без изришното ви писмено съгласие хита на сезона! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега ще стане мегахит заради малцинствата и тук ще ни се пробутва как е по-голям хит от Пиян/Добре ли си/Тръгвай си и кво ли още не.

Отсега ви казвам - не важи.

Целувки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Айде сега ще стане мегахит заради малцинствата и тук ще ни се пробутва как е по-голям хит от Пиян/Добре ли си/Тръгвай си и кво ли още не.

Отсега ви казвам - не важи.

Целувки.

Мхм, гроздето било кисело начи, ето защо е това възмущение от "цигаснкия хит" и някво морализаторстване не на място. 

Хита си е хит, със или без малцинствата, но сега изведнъж не важал, щото иначе Пепа Мумията не може да си припише никакви хитове. 

Съгласен, само ако някой ми докаже, че Пепа с новия нос не се слуша от малцинствата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, много е яка! Макар че от клубните записи повече ми допадаше! Теди можеше повече да участва, за сметка на Хилиян! Амет също!

Изчистен и елегантен клип, Теди е фина и класна мацка с много стил! В този клип е по-красива отвсякога! Само Емануела я бие по красота! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни има за всеки вкус, айде стига с глупостите. Има клипове с история като полседните на Емилия, има маанета като този, има дискотечни, има всякакви...нека има разнообразие.

Амет е икона в жанра, плюс, че е популярен само с музиката си. Дори Кондьо е по-популярен с леженето си на топло заради сводничество. Джамайката не малко скандали имаше с Ангел, плюс това обиколи що фирми има.

Амет е класика без никакви скандали, популярен само с маанетата и готините клипове, които правеше. Има си стил човека, помни се, слуша се. "Сипвай, бармане" е перла в Жанра, песните с 88 също останаха, "Гъци-гъци" масово се поръчва по ретро партита...какво против Амет? 

Илиян е доказан музикант, както е правил модерни неща, така си прави и кючеци. Пее и по сватби, рок или опера искате? Много ясно, че ще има маане.

Александрова си е ромка, така, че пък не виждам нищо неестестветно в пеенето и на кючеци. Просто гласа и не е толкова подчертано ромски, както е на Роксана, но си е ромка.

Какво лошо па има? Трима роми се събрали да правят кючек, виждате го за сефте ли? Що се правите на ударени с мокър парцал? Скандал ше е да го пее това Лили Иванова. И Галена има маанета в репертоара си. Коя изобщо няма? 

Песента е готина и ще се върти. Стига сте се правили на изненадани. Трима роми правили кючек. Ихаа, невиждано и неучвано... Я си пийте хапчетата!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Lelqtian каза:

Мда, опреледено е много възвишено да слушаш за жените мъртви, мъжете кърти,  докато върви нескрита реклама на СИЛНО ТОКСИЧЕН ТЮТЮНЕВ ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ. 

Изобщо, моля благодарим за благата вест, сега моля превключете форума, не бихме желали да ви натрапваме излишно и без изришното ви писмено съгласие хита на сезона! 

Циганията си е цигания, не знам защо Преслава е намесена, мен няма как да ме подразниш с нея, защото ако се хвана за коментар, би бил за Емилия, опитай с нея следващия път. Не ми казвай кое да превключвам, че съм във форума откакто е създаден. На такива гадости сядам и в клуба, не ги толерирам и никога няма да кажа добро за тях, хитовете не те е срам да ги пуснеш, където и да си, това и да е хит никой няма да си го пусне да си го пусне без да е на няколко чашки. Цигари всяка рекламира, лозунгът ти малко ме притеснява вече, първият месец добре, но после... Не успява да си свърши работата като цяло, Пред е все толкова успешна и обичана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...