Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

Невероятница! Дали наистина ще изтрие клипа на Всички на крака заради този гултак😂

 

Как го замазала на снимката :D

Ми вчера нали споделих, че щяла да го изреже от клипа. Няма как да изтрие целия хит заради Бай Мангау!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Как го замазала на снимката :D

Ми вчера нали споделих, че щяла да го изреже от клипа. Няма как да изтрие целия хит заради Бай Мангау!

 

Чакам отговор от президеншата. 

Screenshot_20191108_144639_com.instagram.android.jpg

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

С цялото ми уважение към теб, но Луна е пълна кукундрела. Плаща на някакво циганче да се представя за нейн млад любовник, после се оказва, че дори и хората, на които им се плаща да я изтърпят, всъщност не могат да я изтърпят. И тя почва да ги хули по медиите, че са наркомани и какво ли още не. Скандална е, да, прави шоу, но също така е ненормална, махленска и налудничева.

Вчера четох малко от линковете, дето беше пуснал. Казва за последната си песен, че се пускала всяка вечер по дискотеките и била тотален хит. Родителите на момчето пък й се обаждали всеки ден  да й пеят текста на песента и да й правят комплименти.

То бива живеене в измислен свят, ама до един момент.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Талантливата Алма, която прави хит след хит... :be:

Тази, ако отиде на Евровизия заради връзки, на Саня да й острижат главата нула номер, октопод досаден.

Наистина аман от тая. В дълбока заблуда са всички,които си мислят,че Евровизия те прави звезда. Да,наистина има интерес около името ти за 3-4 месеца,но след това потъваш в забвение. Къде са сега далеч по-колоритните Кончита Вурст и Нета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Наистина аман от тая. В дълбока заблуда са всички,които си мислят,че Евровизия те прави звезда. Да,наистина има интерес около името ти за 3-4 месеца,но след това потъваш в забвение. Къде са сега далеч по-колоритните Кончита Вурст и Нета?

За Нети на Дони, дето пее "Луната спи" ли говориш или сумистката от миналата година беше Нета? :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Наистина аман от тая. В дълбока заблуда са всички,които си мислят,че Евровизия те прави звезда. Да,наистина има интерес около името ти за 3-4 месеца,но след това потъваш в забвение. Къде са сега далеч по-колоритните Кончита Вурст и Нета?

Netta направи още един успешен трак след парчето за Евровизия

 

Но по принцип си прав. А и дори участието ти в конкурса не гарантира, че ще има еуфория около теб и за месец. Ако песента не отиде на финал, дори едва минава 5млн гледания. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

За Нети на Дони, дето пее "Луната спи" ли говориш или сумистката от миналата година беше Нета? :lol:

Сумистката-кокошка.

Току що, Slavi каза:

Netta направи още един успешен трак след парчето за Евровизия

 

Но по принцип си прав. А и дори участието ти в конкурса не гарантира, че ще има еуфория около теб и за месец. Ако песента не отиде на финал, дори едва минава 5млн гледания. 

Далеч под успеха на Toy е тая песен. Според мен се забеляза заради инерцията иначе не е лоша.

Алма и Емилия са толкова безлични,че нямам думи. Ако не си платят и на финал няма да отидат. Най-големият фарс ще е ако спечелят.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Сумистката-кокошка.

Далеч под успеха на Toy е тая песен. Според мен се забеляза заради инерцията иначе не е лоша.

Алма и Емилия са толкова безлични,че нямам думи. Ако не си платят и на финал няма да отидат. Най-големият фарс ще е ако спечелят.

Много трудно за който и да е ще бъде да мине Кристиян Костов или Поли Генова. 

  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Много трудно за който и да е ще бъде да мине Кристиян Костов или Поли Генова. 

Тези също са ми противни. Не знам как стигнаха толкова напред.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Тези също са ми противни. Не знам как стигнаха толкова напред.

Да те изберат теб за жури на българския кастинг за Евровизия. А по новините ще кажат "Всички кандидати бяха противни, журито реши тази година да не участваме на конкурса".

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Тези също са ми противни. Не знам как стигнаха толкова напред.

Аз много харесвах Кристиан Костов преди да заприлича на хибрид между героинята от Мемоарите на една гейша  и  бита попкор швестерка. Пее уникално наистина. А и след Евровизия постигна много извън пределите на БГ. 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

А какво ще кажеш за Данна? 

Сега погледнах, какво е това Данна. Много як глас, ама с тая визия ала старата Преслава, ми противее доста. Селско излъчване има. 

Ариа и тая са добре от жените, от мъжете е ясно, че Теофиков. 

Айде до скоро.. Като ме жегне някоя песен ще се включа пак 😄😄

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Сашо каза:

Минавам само да спомена, коя ще е новата топаджийка! 

Не се издържа просто ❤️

Много добър вкус, този път сме на едно мнение.

И аз от новите Пайнерски най харесвам нея като че ли. Само една крачка пред Данна, обаче. Има в себе си нещо сладко в стил Гергана и същевременно хищно в стил Камелия. И добре пее, което е най-важното.

Но смятам, че и на нея, и на Таня Маринова, трябва да им сменят псевдонимите на по-кратки. Това е чалга, много по-лесно е да те забележат с едно име. Че и в попа е така. Денис Теофиков е някакво голямо изключение, преди него последният такъв пример беше Цветелина Янева преди 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

@asylum

С цялото ми уважение към теб, но Луна е пълна кукундрела. Плаща на някакво циганче да се представя за нейн млад любовник, после се оказва, че дори и хората, на които им се плаща да я изтърпят, всъщност не могат да я изтърпят. И тя почва да ги хули по медиите, че са наркомани и какво ли още не. Скандална е, да, прави шоу, но също така е ненормална, махленска и налудничева.

Вчера четох малко от линковете, дето беше пуснал. Казва за последната си песен, че се пускала всяка вечер по дискотеките и била тотален хит. Родителите на момчето пък й се обаждали всеки ден  да й пеят текста на песента и да й правят комплименти.

То бива живеене в измислен свят, ама до един момент.

Мен ме кефи колко е противоречива и как хиперболизира съзнателно неща в интервюта, както примерно това за милионите, Таркан и други щуротии, но не ме кефи историята с мангала - от самото начало ми е яко анти цялата тая история, не я подкрепям и ще се разочаровам, ако бързо не измисли нещо друго. По-добре да продължи президентската кампания, отколкото шутовщината с Бай Мангау! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да те изберат теб за жури на българския кастинг за Евровизия. А по новините ще кажат "Всички кандидати бяха противни, журито реши тази година да не участваме на конкурса".

А дано!Никой няма да спечели ако аз съм жури.

преди 55 минути, Slavi каза:

Аз много харесвах Кристиан Костов преди да заприлича на хибрид между героинята от Мемоарите на една гейша  и  бита попкор швестерка. Пее уникално наистина. А и след Евровизия постигна много извън пределите на БГ. 

Единствената песен която знам на този е "ще купя самолет на мамаа"..не останах с впечатление,че е нещо особено.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...