Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен пък цялата песен с Данна и този Кирил ме кефи, най-мн нея слушам в последно време, но просто трябваше да е дует и Данна да има повече участие в песента. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Крещя!!!

 

Screenshot_20191113-003858_Instagram.jpg

Сънувах Андреа! Какво ми причинявате! Беше мила и добра, но още по-дебела, чудех се дали не е бременна! Прегърна ме и се разрева! 

преди 8 часа , CecaG каза:

Цецке, тук дори сърбите слушат повече българско! 

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Горан на Луна, след като й открадна върнатите пари от КТБ и реши да й взима хляба.

Хайде да кажем на майка му, бе! 

преди 1 час, Arwity каза:

На мен пък цялата песен с Данна и този Кирил ме кефи, най-мн нея слушам в последно време, но просто трябваше да е дует и Данна да има повече участие в песента. 

 

И мен ме кефи много тая песен, събудих се с нея на уста. Тя направо си е дует, Данна бая си попява вътре. 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , VulkoIsTheBest каза:

Аз се сещам за още три неща, които през 2019 тя няма:

1. Красота

2. Хитът на годината

3. Концерт, на който да се прави на важна

За да кажа нещо позитивно: Има албум, чийто тираж от 8 бройки се разграби за секунди. Пусна и втори тираж - от 6 бройки.

Но има честта да бъде сравнявана с Майкъл Джексън. Това също е позитивно. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , xroflx9 каза:

Оказа се,че Джен да пусне 2 песни една след друга май няма да е чак толкова лоша идея.😂

"Горкото момиче" я дръпна много назад.😐

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте жалки феновете на Галена. Скъсахте се да броите фенските клипове на всички песни на Галена , а когато Преслава има фенски клипове можем и да не ги броим , наистина сте жалки осъзнайте се , болката ви личи от писането.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Сънувах Андреа! Какво ми причинявате! Беше мила и добра, но още по-дебела, чудех се дали не е бременна! Прегърна ме и се разрева! 

Цецке, тук дори сърбите слушат повече българско! 

Хайде да кажем на майка му, бе! 

 

И мен ме кефи много тая песен, събудих се с нея на уста. Тя направо си е дует, Данна бая си попява вътре. 

Това защо трябва да ме вълнува? Тук като са масово музикални инвалиди, дай и Цуцка да става? 😂

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, CecaG каза:

Това защо трябва да ме вълнува? Тук като са масово музикални инвалиди, дай и Цуцка да става? 😂

Кво праиш ма Цуцке. Само аз и ти останахме да им вдигаме нивото ма. 

Кажи сега припознаваш някое бившо в тая песен. Аз сичките. Боклуци са, щом са бивши! Да ги скопят дано! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Slavi каза:

Как си ти, добре ли си, кажи? 

Няма отърване от Изтрезняваш ли😁

Screenshot_20191113_012005_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191113_012133_com.android.chrome.jpg

Фен клипа на ''Изтрезняваш ли'' прави повече гледания от официалния. Пайнер за пореден път показват какви професионалисти си. 

8,1 милиона. Седмично прави по 400к. Без проблем ще мина 10 милиона. Нямам търпение да обявяват Емилия като представител на Евровизия.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, -A. каза:

Фен клипа на ''Изтрезняваш ли'' прави повече гледания от официалния. Пайнер за пореден път показват какви професионалисти си. 

8,1 милиона. Седмично прави по 400к. Без проблем ще мина 10 милиона. Нямам търпение да обявяват Емилия като представител на Евровизия.

Изтрезняваш ли прави около 18ка на ден от двата клипа. Реално трябва да е около 50-60та позиция в нейбъла, което не е никак зле. И теориите колко бързо се сгромолясала увисват. 

 

За Емилия многонсе радвам. Дано се е подготвила достатъчно, за да не отнесе вълна от негативи, че този конкурс е нож с 2 остриета. А сигурно ли е, че ще е тя или ще има някаква конкуренция в лицето на Алма. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Някой може ли да ми каже хАнтонина има ли хитове ? Ако да,кой й е най-големия?

Има 2-3

Хубавец и Вишни в Съни мюзик. Да не се объркаме също стана популярна. 

После в Ара Шматка. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Изтрезняваш ли прави около 18ка на ден от двата клипа. Реално трябва да е около 50-60та позиция в нейбъла, което не е никак зле. И теориите колко бързо се сгромолясала увисват. 

 

За Емилия многонсе радвам. Дано се е подготвила достатъчно, за да не отнесе вълна от негативи, че този конкурс е нож с 2 остриета. А сигурно ли е, че ще е тя или ще има някаква конкуренция в лицето на Алма. 

''Изтрезняваш ли'' си върви доста добре. Както казах преди няколко дни в spotify е втората най-стриймвана песен за годината след ''Добре ли си'' с над 400 хиляди. Май само Галена, Преслава и Яница имат песни с над 400к.

''Не те забравям'' също има такъв проблем. Вече гледанията се разводниха между lyric video, тв версията и някакво фен клипче дето вече гони 200к. Не знам защо не ги трият. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Изтрезняваш ли” е жесток трак, още дъни навсякъде

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, -A. каза:

''Изтрезняваш ли'' си върви доста добре. Както казах преди няколко дни в spotify е втората най-стриймвана песен за годината след ''Добре ли си'' с над 400 хиляди. Май само Галена, Преслава и Яница имат песни с над 400к.

''Не те забравям'' също има такъв проблем. Вече гледанията се разводниха между lyric video, тв версията и някакво фен клипче дето вече гони 200к. Не знам защо не ги трият. 

На всички е ясно че Не тензабравям е тотален хит. Ако пусне клип в канала на Планета и там ще натрупа някое друго милионче. В стрийм платформите също върви много добре. 

преди 8 минути, Starboy каза:

“Изтрезняваш ли” е жесток трак, още дъни навсякъде

Не и е лесно на Пресли. С цели 4 трака в топ 10 за годината, 2 от които в топ 5. Чупи бариери! 

Така и не отговори дали плащаш и каква е цената:laughing:

 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...