Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

❤️❤️❤️ 

Емануела ту хев а концерт ин да Евровизия!

преди 39 минути, SG каза:

последният такъв пример беше Цветелина Янева преди 100 години.

Теди Александрова, която е много над Цура Пеевска. 

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Да те изберат теб за жури на българския кастинг за Евровизия. А по новините ще кажат "Всички кандидати бяха противни, журито реши тази година да не участваме на конкурса".

Аз бих изпратил

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Теди Александрова, която е много над Цура Пеевска.

За нея не се сетих, да. Но и тя е от края на предното десетилетие. Същата работа.

Новата на Таня Маринова е доста по-дива, отколкото очаквах. Изненадващо, но този път точно отсвирите ми допадат. Текстът обаче наистина куца страшно много. Това им е един от най-големите проблеми на повечето. Затова и Денис просперира с по-открояващи се.

Да отбележим все пак, че Пайнер може би са си взели някаква поука и в настоящия сезон не изстрелват всички песни накуп. Засега всяка седмица пускат по 1-2 на големи имена, а в останалото време някое и друго ново име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

За нея не се сетих, да. Но и тя е от края на предното десетилетие. Същата работа.

Новата на Таня Маринова е доста по-дива, отколкото очаквах. Изненадващо, но този път точно отсвирите ми допадат. Текстът обаче наистина куца страшно много. Това им е един от най-големите проблеми на повечето. Затова и Денис просперира с по-открояващи се.

Да отбележим все пак, че Пайнер може би са си взели някаква поука и в настоящия сезон не изстрелват всички песни накуп. Засега всяка седмица пускат по 1-2 на големи имена, а в останалото време някое и друго ново име.

Веднага мога да им помогна:

Таня Маринова - Станка

Ивета Костова - Ивет-Минет, или направо Минета

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Веднага мога да им помогна:

Таня Маринова - Станка

Ивета Костова - Ивет-Минет, или направо Минета

:roll1:

Ивета може да си е просто Ивета, не мисля че има друга известна такава. Таня може да е Тамара- комбинация от име и фамилия, ще е оригинално. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 С 15 участия за месец. А дебютантите на Пайнер нямат и 5. Меди също може да се добави в анкетата за новите имена. Доста по-успешен е от повечето там, а няма силна фирма зад гърба си. 

  • Like 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petya1 каза:

 С 15 участия за месец. А дебютантите на Пайнер нямат и 5. Меди също може да се добави в анкетата за новите имена. Доста по-успешен е от повечето там, а няма силна фирма зад гърба си. 

Аз съм в шок и от това

Снимка на Angel Ivanov.

  • Haha 1
  • Wow 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , petya1 каза:

 С 15 участия за месец. А дебютантите на Пайнер нямат и 5. Меди също може да се добави в анкетата за новите имена. Доста по-успешен е от повечето там, а няма силна фирма зад гърба си. 

Медито е супер. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е тая Ана Мария на поздравите по Фен. Каква е тая уста. Мъжете явно много са го закъсали щом й казват по телефона, че била красива-всичко й е изкуствено. Находи се цяло лято и зимата няма къде да ходи и пак водеща по Фен на поздравите.И това, ако е красиво....

ANA MARIA.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Харесва ми, нямам забележки. Единствен минус е, че вече сме чували песента в изпълнение на Андреа. Нейната версия стана хит, няма какво да се лъжем. И в този ред на мисли не може да ме зариби както, ако е парче, дето чувам за първи път. Иначе си става хит, то се вижда. Като цяло доста странно решение да направят втора българска версия, имайки предвид, че първата е била хит преди 5-6 години.

На мен не ми харесва достатъчно. Текста ми е малко глупав и много ми напомня на дуета на Тони с Фики. Очаквах нещо по-готино. Така хем музиката си бие на ретро и я знаем, хем тематиката е позната.

Емрах да пуска нещо самостоятелно. Много ми харесва гласа му. Дано не си промени излъчването и да заприлича на брат си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

:roll1:

Ивета може да си е просто Ивета, не мисля че има друга известна такава. Таня може да е Тамара- комбинация от име и фамилия, ще е оригинално. :D

А Ивета Костова - Ивеко. Като камионите. Може да я направят рекламно лице.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

За декември повечето му са в някакви казина Меджик. Вероятно ще ги обиколи всичките за мижави 1500-2000 общо.. 

И без тях, пак са много участия. В Пайнер певците от неговата категория стоят безработни. 

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

Ужасна е тая Ана Мария на поздравите по Фен. Каква е тая уста. Мъжете явно много са го закъсали щом й казват по телефона, че била красива-всичко й е изкуствено. Находи се цяло лято и зимата няма къде да ходи и пак водеща по Фен на поздравите.И това, ако е красиво....

ANA MARIA.jpg

На мен ми е секси, но с тъмна коса беше по-яка. Защо изглежда така? Върнаха ли поздравите, нещо ги нямаше напоследък. Кефят ме какви долнища звънят да се свалят :D 

преди 30 минути, Stela каза:

На мен не ми харесва достатъчно. Текста ми е малко глупав и много ми напомня на дуета на Тони с Фики. Очаквах нещо по-готино. Така хем музиката си бие на ретро и я знаем, хем тематиката е позната.

Емрах да пуска нещо самостоятелно. Много ми харесва гласа му. Дано не си промени излъчването и да заприлича на брат си. 

Емрах да пуска кавър на Вертолета, ако иска да му стана фен! 

преди 21 минути, DarkChild каза:

А Ивета Костова - Ивеко. Като камионите. Може да я направят рекламно лице.

Гениална идея! Да ти платят за нея! Може и Ивека, за да си нямат проблеми с марката, хахахаха

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

И без тях, пак са много участия. В Пайнер певците от неговата категория стоят безработни. 

На мен ми е секси, но с тъмна коса беше по-яка. Защо изглежда така? Върнаха ли поздравите, нещо ги нямаше напоследък. Кефят ме какви долнища звънят да се свалят :D 

Емрах да пуска кавър на Вертолета, ако иска да му стана фен! 

Гениална идея! Да ти платят за нея! Може и Ивека, за да си нямат проблеми с марката, хахахаха

От днес са ги върнали поздравите. Тя тая не се находи цяло лято- по клубове на курортите по морето у нас, в чужбина, някакви конкурси участваше. И сега като няма какво да прави, пак във Фен.  Ужасна е. Не знам Коце как я е взел Коце в Кома- на човек не прилича. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

От днес са ги върнали поздравите. Тя тая не се находи цяло лято- по клубове на курортите по морето у нас, в чужбина, някакви конкурси участваше. И сега като няма какво да прави, пак във Фен.  Ужасна е. Не знам Коце как я е взел Коце в Кома- на човек не прилича. 

Е, тя не бачка само у  Фен ТВ, ходи си по събития, конкурси май организира, простира :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е заглавието "Микс от песни", че иначе щях да помисля, че за подправки става въпрос.:lol: Тия чести лайв клипове доста намирисват на сърдене и поведение "Не ми трябва единият ти концерт годишно".

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...