Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Преслава отдавна не съществува. 

Много си смешна.
Поздравявам те с хитЪТ на хитовете! :*

 

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Новата на Галена и Фики ще е кавър на това:

 

Доста яка музика. С малко по-модерен аранжимент могат да направят добро парче. Не е прекалено мазно. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много си смешна.
Поздравявам те с хитЪТ на хитовете! 😘

 

За тебе е хит, на мен така и не ми хареса.

От 2 дена забелязвам, че Кома не я въртят вече както преди по Фен Тв, вече малко по- малко. От 2 месеца започнаха да пускат Не си ти, а 107 дни си върви доста добре. 

Коце е информиран. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

@Starboy @retr0 @Slavi @Gerganafen не забелязвам да споделяте и коментирате новият мегахит на Джен докато отсъствам. Засрамете се!

 

Сори, но се очертава като поредния флоп на Джен ... :( 

  • Like 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

За тебе е хит, на мен така и не ми хареса.

От 2 дена забелязвам, че Кома не я въртят вече както преди по Фен Тв, вече малко по- малко. От 2 месеца започнаха да пускат Не си ти, а 107 дни си върви доста добре. 

Коце е информиран. 

Не знам що за лудост е това да плюеш по Пиян, а да се прехласваш по Кома. Ей такива песни заслужаваш да ти прави само Коце. Но добре, че беше Сторато да го извади малко от блатото, както миналата година направи и с Галоша. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, но се очертава като поредния флоп на Джен ... :( 

Флопове заслужават такива като Смядовица,а не невероятната и музикална Джен.😥😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

@Starboy @retr0 @Slavi @Gerganafen не забелязвам да споделяте и коментирате новият мегахит на Джен докато отсъствам. Засрамете се!

 

На всички е ясно, че Джена си изигра най добре картите и това е хита на годината. Няма нужда да го натрапваме тук и без това звучи от всички коли, тераси, телефони и заведения. А който не иска да го слуша - под секирата! 

  • Haha 1
  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Не знам що за лудост е това да плюеш по Пиян, а да се прехласваш по Кома. Ей такива песни заслужаваш да ти прави само Коце. Но добре, че беше Сторато да го извади малко от блатото, както миналата година направи и с Галоша. 

Пиян не е нищо особено. А за Кома аз съм казала на Коце, че повече ми харесва 107 дни. Комата в началото не я възприех, тя си е в стил Стораро. Просто ми харесва текста на Коцето и него самия в клипа. Дано такива повече песни да няма. Уж каза следващата ще е бърза, любовна- да видим. Пицарчето онзи ден като я пусна Кома на работа и вика ,че била писана за него. И сутринта преди 2 дена докато оправях залата ми вика искаш ли да ти пусна Кома. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактори за успеха на една песен:

-Гледания

-Коментари

-Споделяния

-Прием

-Дали на пицарчето му харесва

-Дали пицарчето се намира в нея

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Срам! Отврат! Галена с тази и “Шефката” жестоко си плюе на имиджа, който иначе се опитва да гради. Не знам какво си мисли. Има цял арсенал от хитове, толкова ли й нужно да пуска цигании, колкото да се завърти в дискотеките? Вместо да експериментира с ново звучене, има ТОЛКОВА много интересна музика напоследък по света, тя дълбае дъното.

Какъв имидж? Само тук на 4-5 наивника може да втълпи, че е нещо повече от посредствена чалгаджийка с много пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Какъв имидж? Само тук на 4-5 наивника може да втълпи, че е нещо повече от посредствена чалгаджийка с много пари.

Като ВСИЧКИ други.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Сигурно и това ще се води песен на Фики, докато не види, че става хит :D

Поне участва от самото начало, не ги краде и презаписва като вече са тотални такива като Чумислава/Урода! 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

KLASACIA201911051NEW2.jpg

Галена, Преслава и Галин с нов успех

 

Появата на дуетната песен на Преслава и Галин – “Така ни се пада“ веднага бе забелязана от меломаните. Видеоклипът е един от най-гледаните музикални проекти в PlanetaOfficial в YouTube, сингълът оглави класацията Payner Top 20 в Spotify.

 

В първата петица Преслава участва още с “Пиян“ – 2 място, и “Не те забравям“ – 5 място.

Галена заедно с Mile Kitic и песента “Добре ли си“ са трети, а “Паника“ е четвърта.

 

Това се казва успех! Да бъдеш пръв! Хита още сред първите, дуета предизвика интерес и  "Не те забравям" която става също голям хит! Аз лично съм доволен от успеха на песните и албума! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

„Краен срок“ и ново начало за попфолк певицата Алексса. Изпълнителката започва самостоятелна кариера с едноименната песен и с нов артистичен псевдоним, с който ще представи новия си проект.

 

Клипът ще се завърти в ефира на „Планета“ на 07 ноември2019 г. в 20:00 ч. и по Планета HD в 22:00 ч. Ще бъде излъчван и по Hit Music TV и DSTV.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

Слушаме ли хииииииииииииитааааааааа ?? 

 

Преса-Джексъна няма шанс срещу новите коври, да се пенсионира вече!!

 

 

Ако нямаше шанс, щеше досега да си я отписал и нямаше да я коментираш, а не да трепериш от яд, че никоя не може да я бутне и да мечтаеш сама да се откаже.

Жената с пресни конци по лицето се скъса от работа - 2 клипа засне, ТВ версии, слайдшоута поръча и пак сте недоволни. :D И отново има хит без клип в лицето на "Не те забравям" - ако вярно я е снимала и пусне видеото, вече ще е брутално, не е изкарвала клип от албум от "Последен адрес".:D

Тия дни случайно попаднах на това:

Уникална е, въпреки че плейбека е доста. Направо сияе, и само тя би се старала да описва с мимики всяка фраза на песните на някакъв случаен концерт който не се заснема официално. :D Искам я пак такава ухилена и във вихъра си.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...