Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

На работа на Преслава никой не й се кефи. Като разбраха, че ще идва Галена и викат да ходят на Галена. 

Преслава само тука се боготвори, извън него е Галена, Емануела, Алисия, Емилия, Галин. 

Викаш благодарение на 10и фена в рама има стотици пълни участия до фул, най много последователи във всички социални мрежи(повече от Галена). Ние 10имата и правим милионите гледания. 

Зайке, излез от филма, че ставаш много неадекватна и заприличваш все повече на злобна мома... Това, че ти не и се кефиш, си е твое право, но не говори от името едва ли не на цялата държава. 

Насила ли някой води хората по участията и, че са все пълни, макар и с най висок хонорар? 

След като никой не и се кефи защо има повече последователи в инстаграм и фб от всички други чалгаджийки? 

 

  • Like 6
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , presi_presi каза:

От коя песен е крадена Пиян, че не мога да се сетя? Хайде дай линковете на тези две песни!!!

 

Айде феновете на подрепящата домашното насилие вземете се в ръце? Как така толбухинския Майкъл Джексън едва на 2ро място, това вашто на нищо не прилича ... 

Capturex.PNG.86a0c7d711838707bf833aa7c15795e5.PNG

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

Викаш благодарение на 10и фена в рама има стотици пълни участия до фул, най много последователи във всички социални мрежи(повече от Галена). Ние 10имата и правим милионите гледания. 

Зайке, излез от филма, че ставаш много неадекватна и заприличваш все повече на злобна мома... Това, че ти не и се кефиш, си е твое право, но не говори от името едва ли не на цялата държава. 

Насила ли някой води хората по участията и, че са все пълни, макар и с най висок хонорар? 

След като никой не и се кефи защо има повече последователи в инстаграм и фб от всички други чалгаджийки? 

 

Те са заслепени и заблудени затова. Преди беше, сега вече не прави хубави песни и е плашило. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pechenko каза:

И какво?

"Хита на лятото" - Пиян краден от други две песни, а феновете й опитват да го прикрият :1000(29):

Смях в залата!

Ако беше Галена друга песен щяха да пеят, но нали е Преслава

То пък и тва сефте. Галена беше Майкъл Джексън, ама като вече се използва за двойничката и от Толбухин, не било правилно, не и бил паднал носа още. А за рекламата на Корцет дори не ми е интересно да повдигам въпроса вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Айде феновете на подрепящата домашното насилие вземете се в ръце? Как така толбухинския Майкъл Джексън едва на 2ро място, това вашто на нищо не прилича ... 

Capturex.PNG.86a0c7d711838707bf833aa7c15795e5.PNG

По-хубавата новина е ,че Енджи най-накрая ще има дете. след като загуби близначките. Много ме кефи тя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Познай. 

Трудно. Проявяваш характеристики на овен и козирог от една страна. 

 

Преслава много ми харесва откакто се оряза. Преди приличаше на вещица, а сега е топ мацорана. Нищо общо с траверс. Направо е секс машина

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък изпитвам носталгия към вещицата Преси с ехидната усмивка. :( С Галя бяха като 'Круела срещу Злодеида". Сега не смее да се ухили и прави само някакви патешки муцуни в ТВ версиите. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Аз пък изпитвам носталгия към вещицата Преси с ехидната усмивка. :( С Галя бяха като 'Круела срещу Злодеида". Сега не смее да се ухили и прави само някакви патешки муцуни в ТВ версиите. 

В лайв версиите да, но пък на снимки в инста често е ухилена. Така ми е дори още по подла и ехидна.

Почнах дори да забравям стария и облик:D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Трудно. Проявяваш характеристики на овен и козирог от една страна. 

 

Преслава много ми харесва откакто се оряза. Преди приличаше на вещица, а сега е топ мацорана. Нищо общо с траверс. Направо е секс машина

 

Стрелец съм.  Можех да съм Козирог,  но съм избързала.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Аз пък изпитвам носталгия към вещицата Преси с ехидната усмивка. :( С Галя бяха като 'Круела срещу Злодеида". Сега не смее да се ухили и прави само някакви патешки муцуни в ТВ версиите. 

Мдам, и на мен ми лиспват от едно време. Имаше едно паметно Сигнално жълто дет ги беше фанала с нещо мязащо на нощници пред ЦУМ. Галя беше като тапицирана табуретка все още, а Петя още с огромните цици и стария нос за малко да влезе в един казан за боклук, както я снимаха, така се беше затрогнала да дрънка простотии за пред камерата, нищо че е Албена Вулева. Мноо бяха сладки. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Трудно. Проявяваш характеристики на овен и козирог от една страна. 

 

Аз неадекватни и плиткоумни козироци не познавам. 

Не те забравям, Не идвай и Трябваш ми нямат спиране. Другите две съм ги чул точно веднъж. Даже имената не им знам. 

:happyppl:

 

  • Haha 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Аз неадекватни и плиткоумни козироци не познавам. 

Не те забравям, Не идвай и Трябваш ми нямат спиране. Другите две съм ги чул точно веднъж. Даже имената не им знам. 

:happyppl:

 

Веднага поправи тази грешка!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Това момиче заслужава много! 

Невероятна е.

И аз го констатирах след като изслушах клипа. Жалко, че добрите певици в този жанр нямат бъдеще... Още по малко такива, които ще си пробват късмета сами. 

Ако след The Best беше влязла в Пайнер и Пашев я бе взел под крилото си, можеше и да се случи нещо, но доколкото знам, тя е доста особен и независим характер и трудно би оставила някой да и дава наклон, както са Джулия и Малката. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Vancho каза:

Аз неадекватни и плиткоумни козироци не познавам. 

Не те забравям, Не идвай и Трябваш ми нямат спиране. Другите две съм ги чул точно веднъж. Даже имената не им знам. 

:happyppl:

 

За мен сила са Не те забравям и Не идвай. Не случайно двете се откроиха най много. Едната вече е хит, а Не идвай масово се одобрява, въпреки че не е с типичния саунд за клубовете. 

Останалите не, че са лоши, но се усеща, че са правени за преди 2014 като звучене. Право в очите не влиза в тази графа, но и липсва нещи. Иначе няма безкрайно неслушаема песен. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

❤️❤️❤️❤️❤️ И................. НЕ МОГА ДА СПРА да те искам сега, още, още ме целувай такааааааааааааааааааааа!!! И не мога да спра с теб да бъда добра, даже и да плача след товаааааааааааааа!!!!!!

Една от любимите ми песни на Яничка, винаги ме зарежда с положителни емоции, даже в моменти като този в който ми иде да запаля цялата къща и всички вътре! :D  :D :D Поздрав за всички които я харесват! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали някой друг има моите наблюдения, че 2019 година във форума мина в обсъждане на Преслава на 80 %.  Общо взето ако не е тя, нямаше и да има какво да коментираме. Като започнем от операциите, минем през Изтрезняваш ли и Пиян, албума и стигнем до всичко жълто, което се пише за нея и Павел. Дори хейтърите като Зайка, Конде и други няма ден, в който по 3 пъти да не отчетат терзанията си, свързани с Пресле. 

 

Освен това откакто Паника не успя да доминира над Пиян, а Пресли пусна албум, забелязвам, че Галеновите намалиха визитите си. Случайност? 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2019, годината на ....

Както 2018 - Да гори в любов
и 2017 - Не се изтриваш

.. целувки!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

2019, годината на ....

Както 2018 - Да гори в любов
и 2017 - Не се изтриваш

.. целувки!

Кършиш ли дупе под звуците на "От любов преглъщани"?

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Стрелец съм.  Можех да съм Козирог,  но съм избързала.  

Скъпа, на твоята зодия отговаря ето този трак

 

10 фена от рамания с много зор му нашлякахме 20 милиона гледания. 

Какво мислиш за този трак и един от най добрите клипове на Пресли последните години? 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Кършиш ли дупе под звуците на "От любов преглъщани"?

Разбира се, както под цялото времетраене на албума на хилядолетието! ❤️ 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Веднага поправи тази грешка!

 

Не ми харесва, Кали. 😕 И тея вокали са ужасни. Тая и другата нова песен са най-слабите в албума. 

преди 15 минути, Slavi каза:

А дали някой друг има моите наблюдения, че 2019 година във форума мина в обсъждане на Преслава на 80 %.  Общо взето ако не е тя, нямаше и да има какво да коментираме. Като започнем от операциите, минем през Изтрезняваш ли и Пиян, албума и стигнем до всичко жълто, което се пише за нея и Павел. Дори хейтърите като Зайка, Конде и други няма ден, в който по 3 пъти да не отчетат терзанията си, свързани с Пресле. 

Не само във форума се обсъжда Преслава. Извън него също. 2019-та категорично си е нейната година. Според мен това й е най-силната година от това десетилетие. 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...