Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

 Грозна, състарена и с подобни на Яница образувания по лицето... 

Хронични гуми, може би? Характерни белези на третичния сифилис.😐

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Willy каза:

Има акаунт в инста който качва цените на аутфитите на Галена. Умирам..😂😂

Screenshot-20190929-130413-Instagram.jpg

Screenshot-20190929-125819-Instagram.jpg

Screenshot-20190929-131232-Instagram.jpg

Търсех го от доста време тоя профил, мерси. Иначе, мисля, че е нейн профила.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Търсех го от доста време тоя профил, мерси. Иначе, мисля, че е нейн профила.

Да ама не лично нейн. Най-вероятно на Добри, щото има и за Цура.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кому е нужно цялото това парадиране с марки на Галена? Ето заради това винаги Преслава ще е над нея и ще има макар и малко влияние над по-възрастния таргет,защото никога не е парадила с подобни материални неща и хората я възприемат за народен човек. Не ме разбирайте погрешно,на мен ми е все тая дали Галена е с Гучи или Версаче,защото и аз се интересувам от мода,но за масовия българин не е така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Vancho каза:

Фокса преди години беше казал, не помня дали за Ивана или Преслава, че когато една певица се опитва да направи римейк на успешна своя песен, то това значи, че кариерата й започва да върви надолу.  И че залеза е близо.

Май за Преслава ги говореше тия глупости, когато пусна "Феномен" и направи аналог с Ивана, която също се била опитвала да повтори успехите на големите си хитове със сходни песни по време на "залеза" на кариерата й.

Сега какво ли ще каже? 🙄

Ванка, Камелия е пионерът в преправянето на свои стари песни. :D Не знам на Фокси как му е убегнал този факт.

Още 2001 Камелия опита да повтори успеха на тоталния монстър от предната година ("Ти си...") с подобната на звучене "Къде си ти". Но втората беше добра песен, опакована в революционен за времето си проект, и в условия на сравнително малка конкуренция, се наложи масово. Даже стана Песен на годината.

Следващата година отново уцели дажкпота със "Залеза и зората".

После обаче опитите й да повтори успешната формула прогресивно губеха. "Ти си виновен" примерно вече нямаше такава масова популярност.

В албума "Има любов" пък направи песен "Луд си по мене", алюзия към "Луда по тебе", но беше пълен шит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, xroflx9 каза:

Кому е нужно цялото това парадиране с марки на Галена? Ето заради това винаги Преслава ще е над нея и ще има макар и малко влияние над по-възрастния таргет,защото никога не е парадила с подобни материални неща и хората я възприемат за народен човек. Не ме разбирайте погрешно,на мен ми е все тая дали Галена е с Гучи или Версаче,защото и аз се интересувам от мода,но за масовия българин не е така.

Той пък щото масовия българин ще влезе точно в този профил в Инстаграм, за да види колко струва аутфита на Галена. Повечето хората гледат стила, блясъка. Само, който се задълбочи да разучи, ще разбере истинската цена. Факт, че хората знаят Галена като модна икона, а не конкретната цена в долари на дрехите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези трите - Галош, Цура и Мара, са мега селските пръчки и комплексарки. От 10 години се парадира с марки, пари и имотно състояние, ама не виждам нещо да им се е променило в кариерите. Нито някой извън тийн аудиторията и пияните по дискотеките ги бръсне за слива, нито имат хитове със срок на годност над 3 месеца. (Айде, Галош има няколко, ама всички са дуети при които се е отърквала в други имена). Вижте ги като излязат на концертната сцена колко са неадекватни. Там Преса ги бръчка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, VulkoIsTheBest каза:

Той пък щото масовия българин ще влезе точно в този профил в Инстаграм, за да види колко струва аутфита на Галена. Повечето хората гледат стила, блясъка. Само, който се задълбочи да разучи, ще разбере истинската цена. Факт, че хората знаят Галена като модна икона, а не конкретната цена в долари на дрехите й.

Не е нужно да влиза в точно този профил. На масовия българин му е пределно ясно колко са скъпи дрехите с марка Гучи или Версаче и че ще му трябват минимум 2-3 заплати,за да може да си купи поне 1 тениска Гучи,която е една от най-евтините им неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Не е нужно да влиза в точно този профил. На масовия българин му е пределно ясно колко са скъпи дрехите с марка Гучи или Версаче и че ще му трябват минимум 2-3 заплати,за да може да си купи поне 1 тениска Гучи,която е една от най-евтините им неща.

Ами аз съм масов българин и си мислех, че тия дрешки са макс 1000-2500 лв. А някои от тях реално отиват към 15 000 лв. Не очаквам леля ти Гоца пред блока и шофьорът на микробус Паньо да знаят точно колко струват.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ванка, Камелия е пионерът в преправянето на свои стари песни. :D Не знам на Фокси как му е убегнал този факт.

Още 2001 Камелия опита да повтори успеха на тоталния монстър от предната година ("Ти си...") с подобната на звучене "Къде си ти". Но втората беше добра песен, опакована в революционен за времето си проект, и в условия на сравнително малка конкуренция, се наложи масово. Даже стана Песен на годината.

Следващата година отново уцели дажкпота със "Залеза и зората".

После обаче опитите й да повтори успешната формула прогресивно губеха. "Ти си виновен" примерно вече нямаше такава масова популярност.

В албума "Има любов" пък направи песен "Луд си по мене", алюзия към "Луда по тебе", но беше пълен шит.

Ясно ми е. На Фокса нищо не му е убегнало, а просто си ги наглася както му е удобно.

Иначе новата песен на Кама дори не я чух цялата. Флоп ще е. 

Каква е тая смешна "Тв версия", която е пуснала Преси? И то на възможно най-тъпата песен от албума.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ами аз съм масов българин и си мислех, че тия дрешки са макс 1000-2500 лв. А някои от тях реално отиват към 15 000 лв. Не очаквам леля ти Гоца пред блока и шофьорът на микробус Паньо да знаят точно колко струват.

Аз не казвам,че знаят колко струват. Мисълта ми е че знаят,че са много скъпи и не могат да си ги позволят без лишения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Vancho каза:

Каква е тая смешна "Тв версия", която е пуснала Преси? И то на възможно най-тъпата песен от албума.

Ще има ТВ версии на всички нови песни от албума. И не във всяка ще е с еднаква визия.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Има звучене на топ балкански хит +feat Азис и пак не стана хит. Как си го обяснявате?

 

Че Галин с бясна скорост губи своя доскорошен контингент от подрастващи. Вече е ясен на всички и малките момичета не си галят слабините, гледайки клиповете му. :)

Друга причина е и това, което написах онзи ден. Възрастовата група до 30-годишни в България е намаляла с над 200К само за 4 години. Гледанията на всички са по-ниски. 

Ако някой иска да направи монстър с 20-30 млн. за кратко време, трябва да изпее песен, подходяща за малки и големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАМЕЛИЯ ОТНОВО ПРЪСНА!!!

Нека е продължение на "Името ти", поне е музикантски издържана песента има ритъм , има хубав текст, има послание. 

  • Like 1
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

КАМЕЛИЯ ОТНОВО ПРЪСНА!!!

Нека е продължение на "Името ти", поне е музикантски издържана песента има ритъм , има хубав текст, има послание. 

Смешно ми е как всички я изкарват привал :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Смешно ми е как всички я изкарват привал :D

Нека е провал, нека е провал колкото и "Името ти". 
Нека тези, които казват, че този продукт е провал да продължат да слушат музикалните лайна, които музикалните пачаври им предлагат, защото това заслужават. Евтините певици ( визирам нискокачествените продуктивни чалгарки тип Емануела) си имат евтини фенчета, а те се се задоволяват с евтина и плоска продукция. 

Дори и на Преслава последния албум с шестте нови песни (5-те + "Пиян") е музикантски издържат, макар и в шестте да се пее за едно и също/

  • Like 2
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...