Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Slavi каза:

Знам я разбира се. Рени правеше страхотни песни в Пайнер. Дори и първия и албум след Пайнер е жесток. Този трак напомня естрадния стил. 

Обожавам и това. Мисля, че беше от албума Влюбих се опасно. 

 

 

Иначе и Пресли не винаги е пяла само за алкохол, но явно така оцелява днес сред жестоката конкуренция. Алкохолна кралица😆

Хм, в Пайнер.. По-скоро в Гранд, защото те и правеха песните. И да, от този албум е, от него е и Раздяла, и тази, ако говорим за баладични попадения. 

Не знам как тя мисли, че се оцелява, но някои имат песни за всеки повод и настроение, че дори и празник, а Пепе май само за Трифон Зарезан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Stela каза:

Това ли пише на диска на Коцето? И аз така го прочетох, но си казах, че не може да е толкова тъпо 😁😁

Може, може 😅

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Преси ще направи кавър на "Искам бебе", като навърши 50-тия юбилей. 

Прекалено романтичен текст, но може да го промени на Искам шотче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да пиеш, пиеш, пиеш те обичам, 

да ме биеш, мачкаш, все по теб ще тичам. 

Ако ми взимаш, взимаш, взимаш много наркотици, 

давам ти носа и старите си ц*ци. 

@VulkoIsTheBest, като за нейния натюрел! 

IMG_20190908_215623.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

И да пиеш, пиеш, пиеш те обичам, 

да ме биеш, мачкаш, все по теб ще тичам. 

Ако ми взимаш, взимаш, взимаш много наркотици, 

давам ти носа и старите си ц*ци. 

@VulkoIsTheBest, като за нейния натюрел! 

IMG_20190908_215623.jpg

Момче, ще я докараш до антидепресанти, спри се!

::базикам се, не спирай. възбуждаш ме:: :bag:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Влизам и виждам, че Рена е превзела форума и ще си лягам! Отвратително!

Е та под този ник се крие тя , кой друг може да е фен на Рени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Born to Die каза:

Wow, Емилия явно е имала нов голям концерт след този в Гълъбово, сега в Сливен, препълнено. Направила е истински фурор, остави дуетите как се пеят, ясно е че те са хитовете на годината, как се дерат обаче на "Обичай ме", "Да бях от гадните", почти всичко е на живо, най-сетне и дуетите. Взривила е с "Не виждам", "Завинаги", народни песни, колко тагвания има и колко сторита на изпълненията от феновете. Наистина не е имала никога толкова силни изяви, такава година. Евала, че е умна и налага песните от последните пет години супер много. "Ето ме" и "Само тебе искам" също се пееха много, въпреки че явно с тях й е трудно, защото са на плейбек. Добавяме и "Калифорния", "Специално за всяка", дуетите със Стораро и Емрах, старите вечни, то тя неслучайно е канена по големи концерти напоследък, има програма за часове и то с все големи хитове. Много съм доволен, ама много!

Страхотна беше Еми в Сливен! 2-3 песни да изпя на плейбек от час и 45 минути програма. 

Кулминацията беше като заби Horchat hai caliptus! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Искам внуче от тебе... 😂

Това е сатирично и комично. Закръглена пухкавелка иска бебе от як мъж. Мечтата на всяка не дота привлекателна жена, уви най - много да я прасне за един път и ще си остане само с искането. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е сатирично и комично. Закръглена пухкавелка иска бебе от як мъж. Мечтата на всяка не дота привлекателна жена, уви най - много да я прасне за един път и ще си остане само с искането. 

Тя не е ли в менопауза. По отива да иска внуче таа кофа с ла*на!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Всичките прасета на мезета! 

Screenshot_20190916_112626_com.facebook.katana.jpg

Нещо сторита и клипчета от въпросния концерт? 

Е за Драгана нормално на 60 е, ама Деса е като бичме 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

 

''Пиян'' за последните 24 часа има 82к. (от две клипчета). ''Не те забравям'' е паднала на 70к.

Абе вчера лирика на Пиян съм записал че имаше 186К. Отварям днес и гледам +13К, а преди това правеше много по-малко. Викам аз да не съм объркал девятката с осмица? Но щом и ти си ги записал, значи не съм. Направила е 13К от второто, много странно увеличение.

Защо не сте добавили клипчето в popnable? То дефакто си влиза в ТОП 100 за вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абе вчера лирика на Пиян съм записал че имаше 186К. Отварям днес и гледам +13К, а преди това правеше много по-малко. Викам аз да не съм объркал девятката с осмица? Но щом и ти си ги записал, значи не съм. Направила е 13К от второто, много странно увеличение.

Защо не сте добавили клипчето в popnable? То дефакто си влиза в ТОП 100 за вчера.

Не е странно. И лирика на ''Изтрезняваш ли'' първо вървеше зле а сега има над милион гледания. Явно чак сега е почнал да се показва и съответно трупа гледания.

Как ще коментираш успеха на Райне ? Близо 500к. на петия ден. До 15 мисля, че без проблем ще минем 750к.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

 

Как ще коментираш успеха на Райне ? Близо 500к. на петия ден. До 15 мисля, че без проблем ще минем 750к.

Да, за жалост...

Голям фактор играе, че хората се върнаха от почивки. Има цялостно увеличение на гледанията. Но това не ме оправдава за грешния усет. Вижда се, че песента се харесва. Аз недоумявам как... На мен ми харесват неоценените песни на Райна. "Една на милион" за мен е по-добра, "Сафари" също. Тази ми звучи супер изтъркано и неграбващо. Губя усет за това какво ще се хареса на масите.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, за жалост...

Голям фактор играе, че хората се върнаха от почивки. Има цялостно увеличение на гледанията. Но това не ме оправдава за грешния усет. Вижда се, че песента се харесва. Аз недоумявам как... На мен ми харесват неоценените песни на Райна. "Една на милион" за мен е по-добра, "Сафари" също. Тази ми звучи супер изтъркано и неграбващо. Губя усет за това какво ще се хареса на масите.

Че това са и най-големите провали от ''Принцеса'' насам. :roll1:

Младите вече крещят в дискотеката - ''мразя те, мразя те, мразя те а в моите спомени пазя те''.

Мисля, че песента се харесва заради текста. Много хора се откриват в него. Райне преживява някакъв ренесанс в кариерата си. Популярни песни като ''Зле те чувам'', ''Бразилка'' и ''А бях ти казала'' не беше имала от мнооого години. Голяма грешка, че заложи на ''Една на милион'' а не на ''Размазаният грим''. Можеше да продължи с успешните хитове.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...