Jump to content



Преслава - Пиян


Препоръчани коментари

Песента ми харесва. Малко е стандартна, но ме грабва. Въпреки това не мисля, че ще е много дълготрайна.

Клипове велики от нея едва ли някой очаква.

Носът... не знам, не мога да взема решение. Прекалено го е изпилила. Като Джанет Джексън е.

Всеки иска каквото си няма. Който има индивидуалност, иска да се унифицира с калъпа. Който няма, дава мило и драго да има. Поне гласът си е същият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Странно ми е едно. В днешно времв напредналите технологии позсоляват да се видиш как би изглеждал след самите операции. Преслава дали е одобрила съзнателно тази промяна предварително... 

Това не е 3-D принтер, който да изработи това, което е на екрана. Никой не може да предвиди какъв ще е крайният резултат.

Най-големият ѝ проблем не е носът (който не ѝ отива изобщо), а това, че е напълно безизразна в лице. Ботокс ли е блъскала, не знам, но е като мумия. Никаква мимика или гримаса. От там се губи и харизмата ѝ.

 

Песента е типична ганева боза. Измисля 4-5 такта и това се върти в целия припев. Без градация, без кулминация, без завършек. Едно монотонно и еднообразно. Да го наречеш композитор този е пълна обида за истинските такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е добра, с доста заряд, има силни фрази, които са много добре римувани. За разлика от повечето чалга текстове и песни напоследък тук нищо не ме дразни. 

Относно новата визия на мен също ми е странно да я гледам така, хубава е, но хората я харесваха и дебела и с остър нос. Мисля, че можеше да мине и без тази интервенция, хубавото е, че заедно с нея са изчезнали гадните крипове, които имаше последните години. На живо гласът и звучи доста мощно и чисто. 

 

Капка по капка, сълзите ме побъркват с други не мога след теб да се забъркам
пия, излизам, с всичко прекалявам твоя си оставам. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ме е яд да я гледам такава - обезобразена, безизразна, нещастна, без да се усмихне и веднъж? Не разбирам защо и трябваше да си пипа лицето, такава красавица си беше. Иначе клипът ми харесва, постарала се е определено. 

След предишната тъпотия, тази песен вече ми харесва, без мазни отсвири, а с просто една цигулка. И все пак нека разкара Ганев, защото е напълно изчерпан. Текстът също ми харесва, въпреки че съм против това заглавие, едва ли не подлива вода на Борката. 

Не бих се тревожил и определял проекта като мега успешен заради гледанията, защото 90% от тях са заради носа. За щастие няма кой да и вземе гласа и почти всичко, което изпее все още ми въздейства. И все пак дано не последва съдбата на Деса, но както е тръгнала няма да се изненадам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Пиян

1. Който го види пиян и наранен,
нека се обади по-добре на мен.
Мен ако ме видят цялата в сълзи,
да го повикат: "Ела я прибери".
От едно сме на две, ти без мен, аз без теб.
На думи сме скъсали, навсякъде сърца разкъсали.

Пр.: Пиян събуди ме в два, познавам колко пиеш,  за да ти дойде смелостта.
Кажи, че без мен те боли, не спирай говори ми, разбивай ме от спомени.
Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи, че съм твоята история.
Кажи: "Уникална е тя!". Дали е уникално, че твоята любов търпя?

Капка по капка сълзите ме побъркват, с други не мога след теб да се забъркам,
Пия, излизам, с всичко прекалявам, твоя си оставам.

2. Който го види някъде щастлив,
нека се обади на мен, но надали.
Мен ако ме видят забравила да съм,
всички ще черпя, само че не съм.
От едно сме на две, ти без мен, аз без теб.
На думи сме скъсали, навсякъде сърца разкъсали.

Пр.: ..... (х2)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкъл Джексън+Галена = Преслава

Най-точния коментар. Другото е пято, пято до втръсване. Копира Галена. смешна е. Никога няма да бъде готина като Галена. Не й идва на Преслава, тя просто не го носи вътре в себе си. Тотален резил е станала Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Dominatora каза:

https://www20.zippyshare.com/v/NQnaTxSW/file.html   Тука какво казва въобще не и се разбира?

"Капка по капка сълзите ме побъркват" ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Имам чувството, че е била опитно зайче на хирурга. Така се е изгаврил с нея, направо я окепазил

Изглежда като болна от рак. Но това се получава когато се друсаш, докато имунната ти система е слаба. Тая кока я е стопила. Трябват й 10 кила отгоре. Но песента е топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , gioksy каза:

Аз яко харесвам Преси ама наистина, май не е само носът.. Имам чувството, че едвам си отваря очите в клипа... 

Само носа е, стига сте си въобразявали още операции... Въстановяването и оформянето след една такава интервенция е нужно поне половин година, че и отгоре. Усмихването също е доста трудно първите месец-два. За това я виждаме и без характерната й усмивка. Странна е доста, да, но мисля, че и с това ще се свикне. 

Песента е готина, ще стане хит за няколко месеца. За мен от последните й песни "Да гори в любов" си ми остава ТОП! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, THE IIconic каза:

Язък! А предричаше рекорд. 😂😂😂

Подобри собствения си рекорд. И това е нещо. :D

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sisa каза:

Само носа е, стига сте си въобразявали още операции... Въстановяването и оформянето след една такава интервенция е нужно поне половин година, че и отгоре. Усмихването също е доста трудно първите месец-два. За това я виждаме и без характерната й усмивка. Странна е доста, да, но мисля, че и с това ще се свикне. 

Песента е готина, ще стане хит за няколко месеца. За мен от последните й песни "Да гори в любов" си ми остава ТОП! 

Дано е така... Ще видим след време 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече ми писна, очаквах го. Чуя ли хитов, но банален отсвир, ден-два интензивно слушане зарибяване и хайдеее.

С "Да гори в любов" ми се получи за по-дълго, но тя си е песен с повече консистенция.

Като цяло Преслава има проблема на Глория - започва да се повтаря. Експериментите къде останаха? Някак вече на тия години тепърва да се обаждат комплекси на тема визия е смешно, и да се пее за такива неща.

Много са ни зле певиците. Преса има шанс да се запише със златни букви в замиращата вече чалга история, ама... тц. Не е въпроса в носа, това е най-малкият проблем, тя си изгуби индивидуалността и политематичността на творчеството от времената с Велислав. Тези последните песни не ги различавам. Простачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Кажи: "Уникална е тя!". Дали е уникално, че твоята любов търпя?

"Дали" или "Нали". "Нали" ми звучи по-иронизиращо

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...