Jump to content



Online: Лидия ft. Десислава - Много луд


Препоръчани коментари

Не е моят тип песен. Вокалите на Десислава в началото са готини, но включването ѝ накрая е ужасно - ебаси изгрубелия глас... Кръчмарското все повече заляга над нея, егати...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е неслушаемо, ужасно неприятен глас... особено в припева. Наскоро ѝ гледах участието в ексфактори, не се е развила в положителна насока откъм пеене май. И Десислава прави най№слабото си включване евър...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хубав глас, по-хубав от на Десита, Сирито на Awful Music. Копие на Изтрезняваш ли, сега трябва да свикна с 2та варианта както беше с Мръсно и полека и Бягай, само че този път 2-та версия е на Преслава fun size edition

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , ice_hot_sm каза:

Не е моят тип песен. Вокалите на Десислава в началото са готини, но включването ѝ накрая е ужасно - ебаси изгрубелия глас... Кръчмарското все повече заляга над нея, егати...

На мен ми харесва включването на Деса. Точно тази кръчмарска нотка в нейния глас зарибява. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2006 Преслава измести Десислава като моя любимка, усещам, че 13 години по-късно Лидийка ще бутне Преси от престола.

Жесток хит, в пъти повече ми харесва от "Изтрезняваш ли", много по-драматично звучи! И определено е най-красивата певица, въпреки несъвършения нос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

През 2006 Преслава измести Десислава като моя любимка, усещам, че 13 години по-късно Лидийка ще бутне Преси от престола.

Жесток хит, в пъти повече ми харесва от "Изтрезняваш ли", много по-драматично звучи! И определено е най-красивата певица, въпреки несъвършения нос.

Толкова перфектно за днешните стандарти излъчване има, че дори не съм забелязъл какъв й е носа.

Жалко обаче, че няма и 1/3 от гласа на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак ме е яд, че Галин и съсипва потенциала с претоплени манджи. Това е хибрид между Изтрезняваш ли, Боже мой, че и от Въртележката... 

 

Деса звучи по добре от колкото в последните нейни песни, но си е доста посредствен фийт. Очаквах повече. Не, че е лошо, но е твърде познато. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TSARvul каза:

Толкова перфектно за днешните стандарти излъчване има, че дори не съм забелязъл какъв й е носа.

Жалко обаче, че няма и 1/3 от гласа на Преслава.

И аз не бях забелязала, някой го беше изтъкнал и забелязах. Много е красива.

Гласът й не е кой знае какво, но много ме кефи как звучи като пее поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

И аз не бях забелязала, някой го беше изтъкнал и забелязах. Много е красива.

Гласът й не е кой знае какво, но много ме кефи как звучи като пее поп-фолк.

Според мен още не сме чули на какво е способна вокално. Просто в последните и 2 песно няма къде да разгърне глас. Но ако я сравня с оборотни чалгаджийки като Емануела, то направо си е гласище Лидка. Очаквам някоя поп балада да видим какво може. Но да, отдава и се да пее и чалга. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен след бруталната "Няма да ми мине" Галин нещо не й подбира силни песни. "Боже мой" пак беше по-добра от новата, която не покри очакванията по твърде много точки. Дадох й шанс, но просто е претоплена манджа - жалко. Предпочитам да си пусна гюбека на Марче или вечния хит на КЛЕА. :D

Учудва ме, че в жанр пълен с ужасно звучащи на живо девойки, точно за Лидия има толкова много коментари колко отвратителен глас има. Мен много ме кефи, особено "пищенето" което вкарва във високите тонове :D Има собствен стил на пеене, освен това е и красавица - перфектната нова лидерка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена текста: "През деня ме гали, вечерта - шамари. Много луд, много!" :1000(10):Хората правят кампании против домашното насилие, наште чалгарки още си пеят малоумщини от типа "Бий ме, обичам те".

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.07.2019 г. от 22:10, Slavi каза:

Според мен още не сме чули на какво е способна вокално. Просто в последните и 2 песно няма къде да разгърне глас. Но ако я сравня с оборотни чалгаджийки като Емануела, то направо си е гласище Лидка. Очаквам някоя поп балада да видим какво може. Но да, отдава и се да пее и чалга. 

Аз по-скоро от Х-фактор съдя, че не е кой знае какво вокално. Може да пее, но не е  Десислава, това имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...