Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, -A. каза:

Галка през 2010: Аз съм най-голямата фенка на Преслава.

Галка през 2017 на участие: Мразим ли хората от Добрич ?

Е, кАжи пак, че не е яка.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Putin каза:

Е, кАжи пак, че не е яка.

Просто Галка не успя да прости на Преслава зависимостта към желязото (т.е. наградите). Можеше още да мачкат като бфф.

  • Sad 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Просто Галка не успя да прости на Преслава зависимостта към желязото (т.е. наградите). Можеше още да мачкат като бфф.

Да, двете икони. Представи си бфф лагер Преси, Галка и Джена. Щяха да къртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , WindWalkerMonk каза:

И този мегахит не се чу на концерт:

велика!

Надявам се поне с това да те зарадвам! 

 

Всички кръчми свиреха Няма слабо. Абе, изобщо слабо нямаше! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Putin каза:

Да, двете икони. Представи си бфф лагер Преси, Галка и Джена. Щяха да къртят.

Не слагай Джена сред селянките, ако обичаш. Горката!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Starboy каза:

А един потребител, който е близък до Джен - Митко94 беше споменал, че текстът е по действителен случай! Значи такава приятелка съществува, както и тариката - всички божества да ги благословят! Заради тях ще има какво да слушаме години наред ❤️ 

Докосни Джена, стани герой в новата й поема. ❤

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

Надявам се поне с това да те зарадвам! 

 

Всички кръчми свиреха Няма слабо. Абе, изобщо слабо нямаше! 

Meрси много! Вечен мой любим хит! Още ме е яд, че изпя некви лайна тогава на концерта, а толкова чаках тази песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Meрси много! Вечен мой любим хит! Още ме е яд, че изпя некви лайна тогава на концерта, а толкова чаках тази песен. 

Голяма идиотка е. Миналата година имаше топ хита Камъните, а дори не се вясна на тъпия концерт. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Голяма идиотка е. Миналата година имаше топ хита Камъните, а дори не се вясна на тъпия концерт. 

Поне Селфи чухме, нищо, че после разправяше, че я било срам от нея. Пълно куку руко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Поне Селфи чухме, нищо, че после разправяше, че я било срам от нея. Пълно куку руко. 

Все се заканва, че почва да прави сериозни песни и че я е срам от оплютите... минат-не минат 3 месеца и изтропа нов сюргюн. Циклофреничка! 

Какво е мнението ти за този разкош?

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Страшен филм на ужасите преживях преди малко. Нашите излязоха, баща ми да ходи на лекар за едни хапчета за камъните и аз сама в нас. Звъни телефона домашния и вдигам и ми говори някаква жена от Общинска полиция били, колко пъти са ни звъняли телефонни измамници. Викам 1 път на мен на домашния, на майка ми, а се оказало, че са звъняли и друг път докато съм на работа. Таз ми вика в моя район имало 15 измамници, единият бил признал, на 400 м от мен имало полицейски коли, вика следели ни измамниците от месеци, знаели са, че имаме в нас пари, бижута, снощи били идвали в нашия блок с рентгенова машина. Жената вика, че и моя номер го имали. Вика, ако звъннат забавете ги колкото се може по-дълго. И докато говоря уж по GSM-а, ми звъни домашния телефон, вдигам някакъв вика, че баща ми бил болен , че искат 30 000 лв, аз не се хванах. Направо затворих, пак ми звънят. Пращаме 15 човека до вас до 1 час, ако не дадеш парите ще те хвърлим от 8-я етаж и ще те наръгаме с нож. И аз откачих, направо се разтреперих цялата, изпотих се, уплаших се и направо паника. Тез от уж Общинска полиция пък ми казват задръжите ги колкото се може по-дълго на телефона да ги засечем и да ги хванем. Накрая не издържах, звъннах на брат ми ,а той на работа да му разкажа. Той вика това е измама, никой няма да дойде, няма, аз така се стресирах, че не смея да изляза навън, а трябва да ходя на работа после. Брат ми ми каза звъниш на 112 и им разказваш случая. Звъннах на полицията, разказах им, казаха ми, че няма да дойде никой, само те плащат, ама то това е достатъчно, дали съм имала уговорка, викам не и да подам жалба. Брат ми ще подаде жалба. Въй, направо ми изкараха акъла. 

Горката, пусни си шушенцето да се успокоиш. Пък и само като чуят рецитала на Насенцето ще избягат с писъци. Защо на мен не ми дойдат, никва полиция. Ще ги потроша с голи ръце ще им откъсна пръстите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ужас! Само изпълнението на Емилия ме кефи.

Ще те водя на кръчма. След третото Мартини, двамата ще я пеем като тези на масата и ще играем кючек. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Born to Die каза:

С глас се смея... Искам снимка и как се криеш по ъглите.

image.png.00a5495722cf709dcae069903faec3b0.png

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

Форум, в който МСМ се изкарва хита на десетилетието, а Кой, Хавана и Пей сърце - забравени, не може да бъде унищожен.

 

Трябва да бъде унищожен*

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Падне ли вечерта, с було от синкав здрач, пеят щурците, грее луна, а ФикЛена е сама. 

Поздрав за S - класата на форума ФикЛена:

 

Фиклена заслужава да си има отделна тема, подобно на тези за певиците! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Фиклена заслужава да си има отделна тема, подобно на тези за певиците! 

Певиците са некви евтинджоси, ФикЛена е класа! Коя от тия селски тетки може да се мери с ФикЛена!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Певиците са некви евтинджоси, ФикЛена е класа! Коя от тия селски тетки може да се мери с ФикЛена!

Никоя! На Фиклена не са й нужни песни, за да е над всички! 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

Форум, в който МСМ се изкарва хита на десетилетието, а Кой, Хавана и Пей сърце - забравени, не може да бъде унищожен.

 

Това също го гласим за един от хитовете на десетилетието. :roll1:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...